• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, tak jsem po o vytuhla na dve hodky. Uplne drsne. Tedka jsem si dala rohlicek s tou sunkou a kousek parizaku, pak koblih a je mi spatne. Takovy ty navaly z prasku a to sem si ho vzala v 10h. :unamused: Dalsi si vezmu kolem 17h. Tedka jdu delat kure na paprice a uklizet.

Zdal se mi zvlastni sen: Kdyz sem se natacela doleva nebo do prava, tak se me hejbalo i bricho a byla tam takova guca. A vedela, ze je to mimisek, tak sem ji vzala do ruky a on se normalne hejbal. :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
luci tak ji řekni, že zůstaneš doma oni to určo pochopí.

mabe ty máš fakt zvláštní sny :grinning:

jinak já normálně do sebe tlačím bonbonieru:slight_smile:
22. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
monako, je to hodne zvlastni. Uplne to bylo jak zivy. citila jsem ho v ruce, jak sebou mrska. :grinning:
22. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Moni, zůstala jsem doma...jsem vyřízená...navíc jem ještě ani nevysávala a mám vyprané prádlo v pračce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mabe, mě se poslední dobou zdají taky hodně živé sny a dost si toho pamatuju :wink: Akorát jsou občas docela depresivní :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Luci ani nemluv o tom, že bych měla něco dělat doma, já mám pořát pocit, že uklízím a stejně nic za mnou nejde vidět, navíc nám pes strašně líná a mám v obyváku tmavou podlahu, takže já vysaju a dohodiny je tam bordel no děs.
Jinak s těmi sny to mám stejné, taky takové živé. Já už kámošce 2x ve snu strojila svatbu a to ani nikoho nemá:grinning:
22. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Holky hodila jsem do alba ty věcičky z aukce, sice jste je něktéré už viděly, ale já je vyfotila znovu :grinning: .
22. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
monako, pekny vecicky. Sakra taky budu muset zacit. :confounded:

premyslim, ze bych pomalicku uz zacla chodit plavat nebo cvicit pro tehule. Ja s tema zadama musim neco delat. Musim se zeptat dr. na kontrole.

Suny, ty nad necim takovym nepremyslis?
22. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
mabe děkuji, já jen tak pomaličku at toho pak nemám hodně na nakupování. Ono to totiž utíká ani nevím jak, já si celou dobu myslela, že jsem na začátku 5 měsíce a luca mě vyvedla z omylu, takže už jsem začátek 6 měsíce a ani nevím jak to uteklo, je to šílené. :grinning: navíc nemůžu spoléhat na to, že budu přesně rodit v termínu, Může se stát, že i dřív, tak at to potom nescháníme na rychlo:slight_smile:... Ale ty jsi mladší těhotenství o měsíc ne? takže ty teprve můžeš začít, já takhle nějak pomalu začala :wink:
22. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Holky tak jsme dojeli s kamoškou z města má zamluvenej kočár a já nateklý nohy dneska to teda byl fofr.
Ještě jsem hodila pračku musím s kosem a mega nádobí..

Mabe já budu chodit cvičit můžeš se mnou , plavat nemůžu kvůli mykozám.
22. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
suny a co ty? vyhlídla jsis něco:slight_smile:...
22. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Nee koupila jsem štěrchátko. :wink:
22. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
suny supr to má malé za vysledky těch tripplů co?:grinning:
22. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
No to už má dudlíky dupačky tohle aby mu to nebylo líto když to malý od kamošky má kočárek. :wink:
22. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
jo aháá tak ty to máš takhle vykoumané:slight_smile:..no mě jak přišli ty věcičky z aukce tak jsem ted jak šalená a už jsem přihodila na dvě aukce, tak jsem zvědavá jestli mi to vyjde, jsou to uplně směšné častky a krásné věci :grinning: :grinning: ...jinak vidíš ted jsi mi připoměla, že nemám žádne dupajdy :slight_smile: bodeček jak nasr..., ale dupačky žádne :grinning: se vsadím, že toho plno zapomenu nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
tak ty valíš aukci jo? já kt omu nemám důběru pořád no
nevím.
ALe už chci nakupovat ve velkým trochu no. ale počkám na velkej utz.
22. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
suny já se taky bála, ale jak mi dneska přišly ty věci, tak jsem byla tak unešená, že to zkusím znovu:grinning:..zatím nic nekupuju nic drahého, takže kdyby náhodou se to nepovedlo, nebude to taková katastrofa, ale já věřím, že bude vše ok. Koukni na tyhle dvě věci jsem přihodila.

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3959222

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3959269
22. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
suny, a kam budes chodit cvicit? Moje dr. je v jednom sdruzeni v tom Cenapu a maji tam i cviceni a plavani pro tehotne. Chci se ji zeptat 30.9., jestli uz muzu.
22. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
holky, nemate nekdo nejaky priblizny seznam, co vsechno je treba mit pro mimiska?
22. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Mabe ke sparu na vídenskou. je to cvičení.

Mony krásný věcičky za ty penízky. že bych začla aukrovat???
22. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
mabe to co máš mít najdeš i na netu :wink:
Moni ty nejsi v 6stém, ale začátek 5tého měsíce 24tt je začátek 6tého měsíce. :wink:
22. zář 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
a to uz mas zjisteny, jak to tam je? Mas nejaky stranky nebo neco?
22. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Né, já mám knížku a tam to mám vše napsané. Já se tím stejně neřídila, co jsem koupila to jsem koupila :slight_smile:
Jen když zadáš třeba výbavičku pro miminko co pořídit , nebo něco takového, tak si myslím, že se Ti zobrazí nějaké stránky. Podívala bych se Ti, ale odbíhám za malým, tak nemám moc času
22. zář 2009 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. ja vim, ja jenom, jestli to nemate nekdo napsany :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
moni no mě je to taky právě divný, ale na těhle strankach píšou tohle
http://www.mojetehotenstvi.cz/tabulka-tydnu-mesicu-tehotenstvi... tak ted jsem z toho opravdu jelen teda :sweat_smile: :unamused:
22. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
http://www.tehotenskakalkulacka.cz/
Moni tady máš 20 týden a v závvorce psáno 5 měsíc :wink:
22. zář 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni ale já už jsem 21tt a to začíná 6tý http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ i tu to píšou.... :confounded: ...tak ted mi to opravdu někdo vysvětlete :grinning:
22. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Moni píše mi to stránka nenalezena.

4tt- 1 měsíc
8tt-2 měsíc
12tt-3měsíc
16tt-4měsíc
20tt-5měsíc
24tt-6 měsíc
28měsíc-7měsíc
32tt-8měsíc
36tt-9měsíc začátky měsíce.

Já skončila v malým ve 26tt v nemocnici a byla jsem skoro 7 měsíc, mám to psané v papírech a rodila jsem v 8 měsíci tudiž 32 tt to byl začátek 8 měsíce. :wink:
22. zář 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
Moni ty ty 20+7tt takže v 5tém a a jeden týden :slight_smile:
Mám to i v knížce kdybych mohla Ti to vyfotím, jen to nepůjde vidět.
22. zář 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
Tak to to mu moc nerozumím
ale toje asi fuk no já vím že 17+5 a už je to začátek 5 měsíce.
22. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
jo to jo, ale to co píšeš je konec měsíců. Tím pádem když jsem 21tt začínám teprvé 6měsíc a uplný 6 měsíc je ve 24tt pokud jsem to dobře pochopila je to napsané i na té stránce co jsi mi poslala.
22. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.