• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jdu na kurz pece o dite, prijdu na jiny myslenky, snad. tak kolem 14h budu zpet
19. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
ahoj holky, dneska noc na pytel začínám je nesnášet a vaření k tomu je mě tak blbě, že nemůžu nic kdyby mi tak někdo uvařil ale to ne. no neva. já to nějak udělám ale bolí mě záda a břicho ale tak že fakt chvílama brečím a to se prý dole nic neděje tak nevím.

co tady nového? co cipísek???
19. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Suny,tak si představ,že u mě žádná změna.Včera jsem lítala 3 hodiny po obchodech,vycházela všude všechny schody,dvakrát vana a nic,dokonce je mi dneska výborně :slight_smile: Dneska mám termín :frowning2:

Mabe,to mě mrzí,že máte takové problémy,budu držet palce,aby se to co nejdřív zlepšilo a nemusela ses stresovat :frowning2:
19. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
cipisek-mozno ticho pred burkou :wink:
19. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Moni,ahoj...i to je možné,ale moc tomu nevěřím :wink:
19. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Suny, dodatečně gratuluji ke kontrole :wink: Maličkému je asi u Tebe dobře :wink: Ale taky netuším, z čeho máš tím pádem ty bolesti...jsou určitě otravné, ale určitě neznamenají nic špatného :wink:

Mabe, jsem ten tvůj příspěvek četla jedním dechem :confused: Je to nešťasné, musíte jí nějak pomoct, protože ona sama to očividně nezvládne...třeba śe všechno změní příchodem Aničky...

Cipísku, teda kdy si ten váš prcek dá konečně říct? Pokud na něj nic nefuguje, tak se vykašli na všechny vyvolávací akce...protože brzy stejně vylézt musí :wink: :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Luci ahojky :slight_smile:

No asi už ruším všechny vyvolávací akce...možná čeká na víkend až bude tatínek s náma doma a nebude muset do práce :grinning:
19. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Cipísku, jj :slight_smile: určitě čeká na tatínka :wink:
Náš prcek taky musí, manža je v Praze...tak snad se maličký nerozhodne vyklubat dneska...to by mě mrzelo :pensive:

Dneska porodila známá...2 dny po termínu :wink: tak aspoň vidíš, že v tom nejsi sama... :wink: Ona začala z ničeho nic hrozně krvácet, tak valili do porodky a malá byla na světě až za dalších 12hod.
19. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
cipisku-mozno nechce aby ste ho do niecoho tlacili :slight_smile: neboj za chvilku je vonku
19. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky...no já mám druhý termín až 2.3. a představa,že bych mohla klidně po tom druhým termínu ještě přenášet,je hrozná. Určitě se už brzy obě dočkáme Luci :slight_smile: Kdoví,co bude dnes,co bude zítra? :wink: Ale ten tvůj prcek by mohl počkat na toho taťku,když je tak daleko,co? :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
cipisku-stale nechapem ako to mas s terminmi :unamused:
19. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Mona,tak to nejsi jediná,já to taky nechápu...dnes mám termín podle MS a 2.3. mám dle ultrazvuku z 12.týdne.Většina mi ale říká,abych se řídila spíše tím dnešním,pokud jsem měla ms pravidelnou.Nechápu,proč ty termíny dělají dva...většina holek má stejně jen jeden a to dle ms :wink: co myslíte?
19. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Cipísku, tak já bych v tom měla taky guláš...ještě, že mám termín jen jeden, ale stejně rodím dřív...
Tak to třeba bude nějaké datum mezi tím...fakt nevím, jak ti poradit :sweat_smile:

Dneska má kontrolu Monča...tak držím palce a jsem zvědavá, co jí dr. řekne :wink:
19. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
cipisku-ja by som sa asi riadila podla ultrazvuku ona sa niekedy moze stat ze vajicko sa hned neuhniezdi a preto tam je ten rozdiel medzi ms
19. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Taky na Monču myslím,snad pak písne,jak dopadla ko :wink:

No holky,je v tom bordel...dr.mi právě v to úterý řekla,že to bude spíš dřív,než dýl,vzhledem k těm kontrakcím a poslíčkům...necháme to osudu.Stejně si myslím,že ty termíny jsou takové nepřesné.
19. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
cipisku-aj tak malicky si idu von kedy chcu oni a nie my :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Mona,asi máš pravdu..nezbývá jen čekat :slight_smile: a těšit se :slight_smile:

Luci a Carcul už se pak neozvala?
19. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
jeeeej jak tej carcul zavidim :slight_smile:
jo a musim sa pochvalit vcera sme kupili monitor dychu :grinning:
19. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Moni,taky jí závidím a moc jí to přeju,že je už s malinkou a začíná jí uplně nový život :slight_smile:

My jsme taky včera nakupovali,ale už jen takové chybějící drobnosti,takže jsme komplet připravený...

:dizzy_face:
19. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji, že na mě myslíte :slight_smile:
Teď jsme dojeli a od pátku se nic nezměnilo. Dr. říkala, že jsem otevřená na špičku prstu, ozvy, děloha klidná, tak že mám více chodit, doma dělat normálně běžné práce abych se zase trošku posunula dopředu, že se mi to jaksik zastavilo :grinning: Tak mám normálně fungovat a neomezovat se a kdyby to přišlo, tak by se nic nedělo :slight_smile:
Jinak nic... Holky chtěla jsem Vám to jen napsat, musím zase jít chce tady jít drahý... Kouknu tady na Vás a taky Vás dočtu později :slight_smile: Zatím se mějte
19. únor 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
monci-gratulujem ku kontrole
19. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj Moničko,tak hlavně,že je vše v pořádku,na porod máš ještě čas :wink:

Holky,já se taky loučím,jdu vařit.
19. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Holky, tak teď jsem usla a vzbudilo mě zvracení...pane bože, co to je? To byl hnus...já myslela, že se udusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se teď bojím si lehnout :frowning2:

Mona, taky jsme koupili monitor dechu :wink:

Moni, tak to je dobře :wink: gratuluji...Já jsem otevřená od pondělka víc, jak na jeden prst (a teď už to je možná i víc)...

Cipísku, psala jsem si s Car ještě večer, mají se fajn, maličkou má u sebe :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
všechny porodíte dřív jak já s takovou :grinning:
19. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Míšo :grinning: neboj :slight_smile: A proč jdeš vlastně zase hnedka v pondělí na ko? Třeba dr. předpokládá, že se něco rychle změní :wink:
19. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky jsem tu. co nového? musím dočítat. jak se máte??
19. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Čauky Suny :wink: navařeno?
19. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
mony gratuluju ke kontrole.

mabe ty se moc drž asi někam s mamkou by bylo dobrý zajít.

cipísku teda teda. no nemáš to lehký ale tady asi budeme přenášet všechny nebo co.

miši no já jsem taky uzavřená a nic nehrozí tak možná budeme spolu rodit až v létě. :grinning:

lucinko ty máš teda příznaky a furt nic to je hrozný taky teda.
já nevím z čeho ty bolesti mám ale dr říkal že když jsem zavřená furt a pak to půjde naráz že je to lpší než být 3 týdny otevřená a čekat až přímo na to. a ej to pravda.
19. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpet. Kurz dobry, pak jsem jeste musela skaknout do mesta hodit zapisy basketu a koupit dedovy zajezd do lazni. nemela jsem penize a ani kartu, takze prd - dneska je teda den. :confounded: pak jsem nakoupila spoustu buchet, jeste jsem chtela delat tu podle kluci v akci a na botniku jsem mela vdolky od babicky. ja zapomela, ze je patek. ona v patek vzdycky pece. :unamused:
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
luci jojo navařeno, manžel umyl nádobí aje i snězeno prostě mnamka. :grinning: ted jsem manžu poslala nakoupit a at se podívá na ty sedačky. já vyperu a možná vyžehlím ale jsem grogy. nechápu z čeho ty bolesti mám. fakt sranda. :grinning:
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.