• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny ok aspoň v tom nejsem sama

Luci tak musím ted chodit 2x týdně kvůli te jizvy kdyby mě to bolelo tak musím jet hned do porodnice, hrozí tam to prasknutí a protože chci rodit normálně tak se to musí hlídat a ani tak není zaručeno že to tak bude
může to začít praskat ze dne na den tak proto ty kontroly
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
u Sofi jsem mi začala odtékat ta voda jela jsem do porodnice a nic byla jsem zavřená přes noc na tři prsty otevřená a ani chodit mi nedovolili právě se divím že jste otevřené mi říkali že se s tím jako normálěn fungovat nesmí hrozí že může jakoby vylézt pupečník nebo nějaký polodový vak či co.... ale tak asi ví co dělají
19. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
holky, anickou se to urco zlepsi, ale fakt mam o ni strach. aby to nedoslo nejak moc daleko. :confounded: jedna dr. ji nepomohla, akorat ji dopovala prazkama a tedka ma dalsi, tak uvidime. ja su fakt dneska na rozsypani.
Suny, to má dr. pravdu...já jsem z toho otevření akorát tak nervózní :angry: Pořád to čekám, řeším každé píchnutí a stejně nic...No, aspoň mám jistotu, že do čtvrtku mám odrozeno :wink:
mabuško teda chudáku malej je mě tě líto ale jak ti kočko pomoct??? já mám dobrou psychiatričku ale nevím jeslti bys k ní chtěla jít. mohla bych ti ji doporučitl mě tentkárt moc pomohla.

miši jasný budeme rodit v létě a červen nebo radši červenec??? :grinning:

luci jojo aspon máš jistotu že za 6 dní bude malej u tebe my s míškou budeme asi přenášet do aleluja.
19. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
mabe vím jaké to je moje sestra je teď na měsíc zavřená na psychiatrii v Porubě má těžké deprese a celkově strašné stavy. vydržet s ní je děs nemůže za to ale jako chce to fakt trpělivost.... taky pořád lže, nechodí domů, navíc má sebevražedné sklony a trpí sebepoškozováním na to že jí je 17 děs....mamka si s ní užije no hlavně ji musí pomoct doktor sama to nezvládne a nejhorší je že za to ten člověk vůbec nemůže :frowning2:
19. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
ja mam hlavne tedka strach, abych anicce tim stresem nejak neublizila. snad ne.
luci ale je fakt že je lepší když mě řekne že nic a pak jo než čekat jak monča a ty to je fakt na prd a o cipískovi ani nemluvím. tak uvidíme jak se to vyvrbí no.
Míšo, já taky doufám, že se nic nestane...a ví co dělá. Mám ho 24 hod. na telefonu, říkal, že kdyby něco okamžitě volat...
Takže nakonec tedy pokud všeechno půjde dobře, tak budeš rodit přirozeně?
suny tak ten červen by se mi líbil ať pak na to největší léto jsou už vypiplaní a můžu někam do světa :grinning:
misi, tak to je me sestry lito. to jako mamka funguje normal, nechci z ni delat psychopata nebo tak neco. chodi do prace a tak. ale jak ma to nespaci obdobi, tak nevydrzi doma sedet, takze chodi po navstevach a vymysli a vymysli. ale tentokrat slibi, ze prijde a pak zase prd. tatka uz vcera mel dost strach, kdyz rekla, ze dojde do 22h a v 1h jeste nebyla doma. :unamused:

suny, hod mi do IP kontakt. diky
19. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
miši tak jo my máme 7 června výročí svatby 2 roky tak to by mohlo být ok tak to je fajn. :grinning: tak sme domluvení ty tři měsíce už dáme ne???? :grinning:

mabe hodím ti to jo????
19. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Mabe, musí to být těžké...a jak dlouho to takhle má?

Míšo, tak snad doktoři ségře pomůžou :frowning2: U nás v rodině jsou hodně duševní nemoci, ale až v pokročilém stáří...a to je taky peklo :frowning2:

Suny, do léta to nevydržíte :grinning: se vsadím o co chcete :grinning:
19. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
mabe máš IP
luci no já bych se moc nevsázelo, jak to vypadá tak malýjo porodím a zrovna půjde do školky. :grinning:
Mabe právě segra tím trpí co se nám tatka zabil takže 3 roky před rokem ještě v pohodě ale pak se to začlo pomalu zhoršovat ted poslední půlrok má období kdy normálně funguje vůbec nic ji není pohoda pak zase týden že skoro nevyleze z postele nebo tak ....

Luci uvidí se jak bude porod postupovat a co ta jizva při kontrakcích, ale i tak je to výhra chtěli mě říznout rovnou a ještě měsíc před termínem a vidíš stačí trochu bojovat a je to :grinning: hlavně nechci vyvolávat takže sedím a čekám :grinning:
nic holky jedu pro malou do jeslí mějte se pěkně já tady zas nakouknu nejpozději v pondělí jdu hned ráno tak se pak ozvu papa
19. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Suny :grinning: tak to aby jsi mu začala dokupovat výbavičku :grinning:
19. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Teda holky,chvíli tu nejsem a vy popíšete celou stránku...

Já jsem si udělala zeleninový salát k obědu a zkoušela jsem pak zabrat,ale nejde mi to,ikdyž jsem unavená :confused:

K večeři budu dělat guláš i na zítra a nebudu muset zítra vařit :wink:

Ty jo,Luci,ty se máš,že víš,že za týden budeš mít malého u sebe :wink: Jaký je to pocit?
19. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
miši to je hrozný ty osudy fakt. ale takový stavy jsem měla taky ty jo. bála jsem se do obchodáku mezi lidi, byla jsem jen zalezlá v posteli školu sjem nechala hrozný fakt. a to jsem měla dva roky takhle. fuj.

luci no jo přemýšlím že koupíme už velkou postel a psací stůl a prodám lehátko a dupačky. :grinning:
19. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
nas s tatkou uklidnilo, ze vymenila dr., tak jsme cekaly, ze novy prasky a novy postup pomuzou, ale nee. tedka me jedna kocena psala pres IP na konikovi, ze je jeji byvala spolupracovnice a ze mamka ji psala v nedeli, ze zhubla za posledni mesic 3kg a ze je nervozni, aby vse u me bylo ok. ja to chapu, ale toto jsou hormony a neco jinyho. od pondelka nezavolala jak se mame a to neni normalni. volala kazdej den, jak se mame a co anicka.
19. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Cipísku, je to zvláštní, když na to pomyslím...někdy mi to ani nedochází. Včera večer volal manža dr. (on ho zná od malička) a tak se ptal, jestli už :grinning: A manža mu říkal zatím je klid a on říkal, že je zvědavý, jestli ještě vydržím do pondělka na ko nebo ne. Taky by mě to zajímalo :sweat_smile:
Včera jsem malému koupila v Cherokee ještě tři podvlíkací overálky a už mám taky všechno...
19. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
suny, diky.

tak uz dost o tom. at mysliml na neco jinyho.

luci, tak ty uz za par.

ja se dneska ptala na kurzu na ten zevni obrat. cim dal tim vic jsem presvedcena, ze na neho nepujdu. bojim se, ze by me nechaly rodit KP, ale ten presun , nee.
19. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
ja ani tatkovi nerikam, jak mi je. nechci ho tim nejak jeste zatezovat. delam silnou jako vzdy. ale zas tak silna nejsem.
19. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Mabe, při nejhorším se s nima domluvíš na císaři...rodit KP Tě nikdo určitě nebude nutit...
19. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Mabe,musí to být hrozné,když se to týká přímo tvojí mamky,co?Já vůbec nevím,jak ti poradit,ikdyž bych ráda.V tomhle se snad ani radit nedá....uvidíš,že až se malá narodí,tak se to změní k lepšímu :wink:

Luci,vzhledem k tvým příznakům si myslím,že do pondělka nevydržíš,ale to já jsem si o sobě myslela taky,že po úterní kontrole budu rodit každou chvíli a jsem stále Kinder :grinning:

Taky mi to ale nějak nedochází,že už bychom třeba zítra mohli mít malého v náruči,je to hrozně zvláštní pocit,takový neuvěřitelný :wink:
19. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
mabe není zač pomohla bych víc ale nevím jak no. :frowning2: :frowning2:

lucinko já ti závidím. :grinning: ale jako v dobrý protože tě bude rodit známej a navíc už to máš v ten čtv fakt jistý.

mabe já bych na to taky nešla ale je to tvoje rozhodnutí. a co si o tom myslí manžel???
19. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
luci, cisar asi nejlepsi volba v mym pripade.

cipisku, ja se nechci nejak litovat. urcite s anickou nebude mit energii vymyslet nejaky dalsi veci.
19. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
manza taky nevi. pujde se mnou v utery a popovidame si s dr.
19. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Holky, tak mě napadlo...musí kontrakce vždycky začít po deseti minutách nebo můžou být i v kratších intervalech?
19. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
anicka tedka dela velkyho vetrelce, asi uz chce klid. musi se mamka uklidnit.
19. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.