• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, to ja nepovim, ze by? :grinning:
19. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
holky, jdeme si lehnout, at ma mala klid. me uz boli oci a jsem dost unavena. pak se stavime samozrejme
19. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jéžíšíííí, pesan mi poblil půlku pokoje :frowning2: já se zblázním....já mám dneska den :confounded:
luci jo takt o ti nepovím já myslela že se zkracují z delších ale co já vím. :wink:
Mabe, to poznáš, až dorazíš :wink: jestli tu ještě budu :grinning:
Tak si hezky odpočiňte :wink:
19. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
mabe dobrou.

luci jak to ? co snědl špatnýho???
19. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Suny, ten blbec jak si hraje venku na zahradě, tak ho strašně baví lítat ve sněhu a žrát ho...pořád ho musím kontrolovat a hlídat (dnes jsem asi hlídala špatně), protože si pak podchladí žaludek a blije...mě z něj trefí...Takže mu vařím černý čaj a dstane piškoty, ať se mu ten žaludek trochu uklidní...chjo :rolling_eyes:
19. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
luci nojo podchlazený žaludek ale řekni mu to at to nežere ten sníh. náš brouček čtyřnohej to žere taky. no je to prostě zbytešný jim něco říkat.

a ty už máš nějaký pravidelný bolesti??
19. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Suny, on je pako...já mu to vysvětluju pořád...teď tady leží a smutně na mě kouká, no co mám dělat...když si nedá říct...
Ale houby, měla jsem 3x za sebou cca po 8 min. poslíky a zase je klid... :rolling_eyes:
19. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
chudě malý. tak snad mu to pomůže.

jj to je pak na houby no. když si myslíš a pak se to protáhne a už ej to nepravidelně. to je na prd no.
19. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Luci a to tam ještě nemáš to miminko,co budeš dělat,až se ti pozvrací mimi i pejsek :grinning: :grinning: :grinning:

Já myslím,že kontrakce nemusí začínat po 10 min.,ale klidně po míň.Já mám teď taky nějaký poslíky :frowning2:
19. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Suny, fakt nezbyde nic jiného, než čekat...
A manža se jel podívat na tu vybranou sedačku? nebo už jste ji viděli v reálu oba?
19. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
luci nemáme vybranou tam ta byla moc velká jel se podívat jaký sjou a pak mě veme jen do obchodu kde se mu to líbí nejvíc.
holky když vám tvrdne břicho taky se vám tu chvili blbě dýchá?????
19. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Suny,jj,blbě se dýchá a blbě se i člověk pohybuje při tom tvrdnutí :unamused:
19. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Cipísku, dítě mi snad nepozvrací půlku pokoje :wink: To možná až později, až se bude někdy vracet z flámu :grinning:
Já se v těch poslech nevyznám...Car mi psala, že si máme hlídat tu pravidelnost...A u mě se teda zatím o žádné pravidelnosti mluvit nedá :sweat_smile: Ale zase je fakt, že to může přijít z ničeho nic, že?
19. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jsem včera ukazovala manžovi, jak vypadá mé břicho, když ztvrdne...ten nechápal, já ho mám při tom tvrdnutí úplně zdeformované :unamused: takovou hroudu hnusnou...
19. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Luci,no to se máme na co těšit,až z těch našich krásných miminek vyrostou puberťáci...na to radši nemyslet :grinning:

Já mám to břicho taky zdeformovaný a hlavně,když ztvrdne,tak prcka nejlíp cítím,vystrkuje na mě kolínka a prdelku a vždycky mi vyleze pupík,jak to ztvrdne....

A to tvrdnutí jsou kontrakce? Já furt nevím,kdy a co začít počítat,to je docela blbý,co? :grinning:
19. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak to je pělknej hnus. holky teda to je fakt.

no snad jen 14 dní a bude to za náma.

luci jojo je to hnusný já mám pocit aby to malýmu nijak neublížilo je to fakt hnus a já to ted mám fakt často a to magnezko jsem vysadila. ted se chystám pít ten maliník ale nechce se mi do toho no.

no já ze začátku když jsem si to počítala tak to bylo Po 7 mintách a najednou po 20 a pak zas prd.
já mám ted spíš jako trvalejší bolesti jak v intervalech.
19. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
cipísku já nevím no to asi ne kontrakce sjou podle mě bolení v podbřišku jak na ms a to tvrdnutí může být k tomu a nemusí to bych měla dneska furt teda.
19. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
nám právě říkala PA na kurzu,že kontrakce je stah dělohy,takže vlastně to tvrdnutí...a k tomu bych řekla,že jsou ty bolesti jako při ms a bolesti v kříži,myslím já :wink:
19. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
jejda cipís tak to jsem namydlená. já bych si měřila jen bolest břicha. chacha holky to je fakt dobrý říkám furt že to nepoznám že rodím. :grinning:
19. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky, tak to mě, když tvrdne břicho, tak bolesti nemám...jen hnusný pocit z toho tvrdnutí. A já zase naopak při tom tvrdnutí malého vůbec necítím....
19. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
ale třeba mě neposlouchej,já si to myslím,ale nevím :wink: Ale myslím,že až to budou ty pravé porodní kontrakce,tak to poznáme,protože k tomu právě budou ty bolesti...nejhorší je,že každý to má jinak.Někdo to třeba ani ze začátku nepozná,kamarádka to nepoznala,prostě si říkala,že má poslíčky,ale začlo to víc bolet,tak jela do porodky,tam jí naměřili kontrakce už po 2 minutách a byla otevřená na 6 cm,to je síla,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
já taky ne luci je to jen tvrdý břicho a to je všechno. no mě začne bolet v podbřišku pak mi to ztvrdne a pak se mi blbě dýchá tak já to nechápu asi to má každej jinak.
holky co máte v plánu na víkend??
:confused: Já si to tvrdnutí nepočítám :confused:
Suny, takže to jsme na tom stejně....
cipísku každá rada dobrá :grinning: no to je dobrý holky já si fakt myslím abych to poznala abych neporodila doma.

luci jo jo mám to asi jak ty jen jájsem pořád k tomu ještě zavřená. :grinning:
19. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
asi to má fakt každý jinak...já myslím,že to potom poznáme :wink:

Suny,my máme v plánu rodiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :grinning:
19. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Suny, no já bych chtěla porodit :grinning: Takže budu vyčkávat...jinak nic. Naši jsou oba nemocní, tak tam raději ani nepůjdeme...mamina má střevní virózu a otec chřipku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co Ty?
19. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Luci,tak to máme stejný plány :grinning: Snad nám to vyjde :grinning:

Jinak očekáváme zítra návštěvu,babi s dědou,tak uvidíme,jestli jí nakonec nebudu muset kvůli porodu zrušit.Bylo by to fajn :grinning:
19. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Cipísku :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, teď tady čtu...dobře kojené dítě má 6-8 pomočených plen denně, první čtyři týdny 2-4 stolice denně.
19. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.