• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No já to říkám přítelovi furt,že bude teď vydělávat jenom na plenky :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Cipísku :grinning: tak, tak...
Myslíš, že mimčo kope pořád, až do porodu...nebo třeba pár hodin před porodem už není cítit :confused: ten náš karatista dneska kope nějak hodně...
19. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Luci,no já nevím,ale myslím,že kope...možná jen míň,než obvykle...ikdyž zrovna jsem myslela na to,že ten náš je dneska nějaký klidný,což ještě nikdy nebyl,tak já nevím....včera mě třeba hrozně rýpal tam dole,to se nedalo.
19. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Cipísku, to mi poslední dny dělá každý večer...jako by se chtěl provrtat ven :wink: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
přesně tak,mám z toho ten samý pocit....

Normálně jsem si zapla 1.sérii Přátel...to je prča :grinning:
19. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Já tady mám nějaké DVD ohledně kojení a manipulací s dítětem...pořád se nějak nemůžu dokopat si to pustit :sweat_smile:
Přátelé jsou super...Já miluju Sex ve městě a dneska je poslední díl :cry:
19. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Sex ve městě taky sleduju :grinning: Předtím Uvolněte se prosím :grinning:
Kámoška mi vypálila ty Přátele všechny série,když jsem byla asi v 5.měsíci,abych se doma nenudila a já si to zapnu v den termínu porodu :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
tka jsem pověsila pračku. trochu ujedla oběda ještě jsem nenažraná. no my na víkend právě nic moc no. tak uvidíme co vymyslíme. možná se pojedeme podívat na sedačku a musíme udat tu starou jen nevím kam a komu.

cipísku já koukám na krok za krokem.

sex ve městě jsem neviděla a le krok a přátelé miluju jen to nemám na dvd. jo a líbí se mi zoufalky.
19. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Cipís, taky koukám i na Krause :slight_smile:
Fakt jo? To těch dílů už moc nestihneš :grinning:

Kam se vytratila Suny?
19. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ááááá, je tu :grinning:
19. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
já jsem tady luci. :grinning:
19. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Luci,já doufám,že těch dílů moc nestihnu,já už chci fakt jet :grinning:

Já třeba ještě koukám na STV1,tam dávají každý den Divokýho anděla,dávali to,když jsem chodila na základku a čučím na to zase :grinning:
19. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
jasný jsem tu jen mě bolí záda jsem hodně najezená a jakej koliv pohyb udělám je to špatně. :grinning:

ty jo ted jsem zametla a ohla se no a myslela sjem že umřu a už nevstanu. :grinning:
no a tak jsem se začla rehtat sedla si na zem a pak v klidu vstala to sjou stavy. :grinning:
jíééé milagros a ivo no to bylo taky moje.
19. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
No Suny,tak vidíš,tak si zapni Slováky a vrať se do svých pubertálních let,jako já :grinning: Jen mě v tom seriálu hrozně vytáčí to,že se tam všechno tak protahuje,to je vždycky tak 10 dílů než se něco vyřeší :cry: takže se u toho spíš rozčiluju :grinning:

Já budu muset jít asi vařit ten guláš,nechce se mi :frowning2:
19. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Cipísku, nestihneš...to je jasný :grinning: Jó, si to pamatuju, taky jsem na to tehdy koukala...to byl hit :grinning:
19. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
cipís my slováky nemáme. :frowning2: :frowning2: no mě vždykcy vadilo že ona se k němu přiblízila na milimetr a nedala mu pusu frajerka.

cipísku tak se na guláš vykašli. já nevím co budu vařit zítra holky nahodte něco????
19. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
Suny,to mě taky štve a nebo jak se furt hádají a usmiřují,to je na bednu :grinning:

Nemůžu se na guláš vykašlat,musíme něco jíst,ne? Slíbila jsem to přítelovi,že uvařím.Aspoň nějaký pohyb.Zase jsem se tady dneska pěkně zasekla.Ale neflákám se a skáču na míči :grinning:
19. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
cipísku to není flákání to si procvičuješ prstový svalstvo. :grinning: tak guláš je hned jen ta cibulka krájet.
19. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Suny :grinning:

Holky,já se objevím večer,jo?Tak zatím pa,odpočívejte :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
holky já si jdu taky lehnout, tak se zatím mějte papa
19. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Holky, já jsem si dala přesnídávku s piškotama a taky se půju natáhnout :wink: zatím :dizzy_face:
19. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
tak jsem zept. a vidim, ze jste se sly natahnout. pekne se pri desti spinka (u nas teda prsi.)
19. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
narvala jsem do sebe tri vdolky a jdu se natahnou k telce do perinek a hotovo.
19. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
holky, co rikate na babyvaky?
19. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
:slight_smile: nazdar zensky, vy vsechny chrapete? :sweat_smile:
19. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
mabe, ja mam babasling a nemuzu si ho na Tobika vynachvalit...ale na mimi jeste nevim jakej bude :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Já nakonec nééé...nejde mi to :angry:
19. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
luci, to je dobre aspon je s kym pokecat :grinning: nechce se mi vas docitat, udalo se dnes neco? :grinning:
19. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.