• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Maji, ten babasling jsem u nás nikde nesehnala :rolling_eyes: Tak uvažuju o klokance od Red castlu.
19. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
Nic moc...nikdo zatím nerodííí :wink: Akorát holky byly na kontrolách a všechny drží :wink:
19. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
luci, me ho posilala segra z Anglie :sweat_smile: o jake?posi odkaz :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
luci, no do klasicke klokanky bych ja osobne nesla...mimco tam visi za rozkrok a neni to uplne nejvhodnejsi ani na zada atd...spis bych investovala do nositka jako je Manduca, Beco nebo Ergo...v Ostrave si je muzes aj pujcit na vyzkouseni abys zjistila jestli ti vyhovuje a kdyz se pro nej rozhodnes, tak ti odectou pujcovny :wink: sice je to o tisicovku drazsi, ale pro mimco vhodnejsi... :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Maji, nechám si poradit :wink: nevyznám se v tom...uvažovala jsem i o klasickém šátku. Hlavně ať má mimčo co největší pohodlí :wink: Mrknu na to, co jsi mi poslala, díky :wink:
19. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
luci, jaktoze nespis? :slight_smile:

maji, ahoj
19. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Mabe, nejde to :angry: Taky bych si dala vdoleček :grinning:
19. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
19. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
ja jsem si tedka dala za tebe dalsi luci :grinning:

holky, my premyslime s manzou, ze v lete uz bysme mohly jet na chaloupku do jeseniku a chodit na vylety. muzeme jezdit kocarkem po cestach anebo neco na noseni. no a tedka co? v babyvaku to bude taky pohodlny? anicce bude tak 5.mesicu
19. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
mabe, no na dlouhy noseni spis satek nebo nositko, jinak vam za chvili upadnou zada :grinning:
19. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Maji, tak já jsem unešená z Beca :slight_smile: mají i krásný design :wink:

Mabe, já nějaké nosítko potřebuju určo, abych mohla chodit se psem na prochajdy a nemusela tahat kočár...on by navíc v polích ani moc nejezdil :grinning: A když budu jezdit k našim...mám to 5 min. busem, tak taky nemusím vždycky tahat kočár :wink:
19. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
luci, jj Beco se mi taky libi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
holky, a co jeste fixacni podlozka na spani? dneska na kurzu nam bylo receno, ze by mala prvni tri mesice mela spat jenom na boku.
19. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
mabe jako ty valecky? me to prijde zbytecny...a nam zase rikali, ze jen na zadech... :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Mabe, tak tu nemám...ségra dávala spát malého na bok, ale vždycky ho něčím podepřela, např. srolovala nějakou deku atd...
19. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
asi to taky vyresim tema dekama.

maji, jojo, normalka jenom na boku do 3 mesicu
19. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
19. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
maji, tak ja nevim
19. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
mabe, ja taky ne :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Holky, ségře říkali v porodce taky na boku...a je fakt, že u monitoru dechu píšou na zádech :sweat_smile:

Kdyby se aspoň domluvili :angry:
19. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
me rikali v porodce na zadech :grinning: no hlavne ne na brise a jinak je to asi jedno :grinning:
19. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
spani na boku v noci, jinak samo stridat.
19. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
tady je mrtvo? :sweat_smile: :confused:
19. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Už jsem tady...jsem trošku odpočívala :wink:

Kde jste všechny? Rodíte? :grinning:
19. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
luci, ja nevim kam vsechny zmizly...no tak budeme ckat na smsky o miminkach asi :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
Tak jo :grinning:
Maji, co máte v plánu na víkend? A co škola?
19. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
luci, na vikend mame plany veliky :grinning:
zitra musime dojet do centra do knihovny, optiky a chci nechat Tobikovi premerit nozicky a kouknout po jarnich botkach, protoze mam pocit, ze zimni uz mu zacinaji byt tesny (boze, to zas bude penez :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak chceme jit do Domu umeni na vystavu Kokoschky a odpo klidek doma s vineckem a tak :slight_smile: a v nedeli jsem chtela jet do dinoparku, ale maji zavreno, tak premyslim kam jinam se da vyrazit na vylet (snad posledni tehotenskej)...mozna popojedem vlakem nekam k Polance a projdeme to tam kolem rybniku...nebo nevim...nemas nejaky tip, kde je hezky? :slight_smile:
skola nic, zimni semestr skoncil a ja jsem neudelala 4 predmety ze 6, tak je budu muset opakovat...no nebyt lina, tak to dopadlo jinak, ale co uz ted :sweat_smile:

a co ty?
19. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Maji, my jezdíme většinou na hory na Pustevny do Komorní...nebo jedeme k přehradě a tam se procházíme se psem...
Já nemám v plánu nic moc, manžel dorazí odpoledne z Prahy...a já bych chtěla rodit :grinning: V rodině je hodně nemcných, takže návštěvuju neplánuju žádnou...asi budu vysávat, uklízet...dřepovat a uvidím, kam se to pohne :wink:
19. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
vidis to, ze bysme vyrazili nekam do hor? to me ani nenapadlo...auto mame od dnesniho vecera k diskpozici... :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.