• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Třeba v té Komorní lhotce je to super na prochajdu a z Ovy jste tam raz dva :wink:
19. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

teda vy jste toho zase prodrbaly :grinning:

My jsme po večeři,musím se pochválit,gulášek vynikající :wink:

Už mám i po vaně a teď se asi pomalu přesunu k televizi a od osmi se budu koukat na Vesničko má... :grinning:

Chtěla bych se v noci dívat na hokej,ale nechce se mi vstávat,co když budeme muset jet rodit,to bych byla moc unavená....
19. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Cipísku, ty jsi šikula :dizzy_face:
Takže taky pořád držíš :grinning: Mě teprve čeká sprcha...umyju si vlasy a pak budu koukat taky na telku :wink:
19. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Luci,děkuju,budeme mít zítra obídek a nemusím vařit,mám ze sebe radost :grinning:

No držím,nechci nic zakřiknout,občas mě berou takový jakoby ms bolesti,ale radši to zatím neřeším,nebo to přejde :grinning:
19. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Holky, nám tady leze mega pavou...ale fakt mega :confused: A pavouk z večera, štěstí znamená :dizzy_face:
19. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj, tak jsme doma :slight_smile: . Malej je fakt hodnej, pořád spí, jen večer má bolesti bříška tak už přidávam do mlíka kapičky tak snad mu to pomůže. Jo už měří 53cm takže oblečení v 56 asi moc neužijeme :unamused: , vše je mu tak akorát na te´d a to jsem si říkala že do 6 týdnů tu 56 bude mít a počítam že max 14 dní, snad. A co tady, už se to tady rozrodilo, vim jen o Car že už má Sofinku :wink:
19. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak pak se máme, co nového, nedočítám...:slight_smile:...My dneska byli na první procházce v kočárku :dizzy_face: , využili jsme oteplení a tak jsme se ne chvilku prošli. Bylo to takové zvláštní vést kočárek, který je můj :grinning:...vždyky jsem vozila jen cizí:grinning:...sranda no... Jinak my už jsme vykoupaní a napapaní a už hajušáme :wink: ....Ted se chystám na nepečený pyškotový dort, to tam jen naplacám a necám ztuhnout. Zítra totiž čekáme další vlnu navštěv :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

market vítej doma, to je fajn byt s bobiškem doma vid?? :slight_smile:...ten ti teda roste bobek, já jsem zvědavá jak jsme my porostli, jdeme příští týden do poradny. Poprvé v poradně už měl 4kg, takže taky dobře živenej:grinning: ted už bude mít asi víc. ...A co teda Tomášek? Pije z lahvičky?? A dáváš mu svoje mlíčko nebo musíš kupovat??

Já dneska koupila holky nutrilon, protože když půjdu do školy, tak sice odstříkám (NEBO SE ALESPON O TO POKUSÍM), ale co kdyby mu to nestačilo, tak at mu maji bobkovi co dát. Školu budu omezovat, ale na písemky musím, třeba přiští týden tam pojedu na hodku na písemku :wink: ..No ale chtěla jsem tim říct, že ten nutrilon stal kolem 360,- což je teda mazec, snad budu co nejdýl kojit. :confused:
19. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
Kurnik jsem se nějak rozepsala :sweat_smile: :grinning: .... jo a ještě co car? Neposlala fotečku?? :grinning:
19. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky Market :dizzy_face:

Ahoj Moni, vy jste teda šikovní :dizzy_face: Teď už mají být docela fajn teploty, takže procházek bude čím dál víc :wink:
A nemáš strach, že když dáš Nutrilon, tak že pak nebude chtít mlíčko?
Ptala jsem se Car na fotečku, ale má nějak zablokované mms či co, ale zítra se dozví, kdy půjdou domů, tak nám pak malou určo ukáže :wink: :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
Luci já nevim, nějak z toho strach nemám. Já mu to totiž dávat přes flašku nebudu, ale přes stříkačku. V nemocnici taky museli první dny dokrmovat, když jsem byla KO a taky to dělali přes stříkačku. Já si myslím, že tu jde hlavně o tu flašku, že ta mu líp teče tak proto by nechtěl prso. Ale jak jsem psala nutrilon bude jen nouzovka, samozřejmě budu odstřikavat pokud bude možno. :wink: ...Jinak na to teplo už se těším až budeme chodit s malým ven, to bude zase o něčem jiném :slight_smile: .....a jak se citíš???

tak to se už těším na princeznu Sofinku :slight_smile: ....
19. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky, tak co noveho?

ja tedka volala s mamkou. konecne je normal doma, i kdyz tedka pujde k sousedce, tatka neni doma. tak jsem ji v klidu vysvetlovala, co a jak si s tatkou myslime, s tema slibama a tak. nakonec se me rozbrecela, ze si popovidame poradne jeste zitra, ze mela dneska nejaky problemy v praci a nechce resit dalsi veci. tak jsu tedka trosku vedle, ze jsem ji tak "rozsekala", ale ja ji to potrebovala rict. nekricela jsem na ni, v klidu jsem ji to vysvetlovala. tak snad jsem neudelala zle. :unamused:
19. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
dobre poledne devcata,

tak vy dneska stavkujete? ja noc nic moc, divala jsem se chvilku na hokej. nejak jsem cela unavena. tedka jsem dala delat maso v papinaku a jak se udela, tak pojedeme do hornbachu pro prkynka na prebalovak a pak pro nejakou desku za postele. potom dodelam obed a budeme papat. jinak odpo basketbal. :slight_smile:
20. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
mabe-ahoj prisla ti vcera ip?
20. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
ahoj moni, jojo prisla, promin, ze jsem neodepsala. ja uz jsem dneska klidnejsi. mamka fakt dosla kolem te 20h, tak jsme kecaly 15 minut, ale jelikoz mela problemy nejaky v praci vcera, tak byla takova nalomena. brecela me do telefonu, tak jsem ji jenom rekla, to s tim jak neco slibi a nic. jinak ze aktivitu celkem chapeme. rekla, ze si zavolame dneska. ja jsem vymyslela, ze zitra pujdu k nasim dopo, ostriham darcu, pujdu se s mamkou projit ven s darcou a pokecame a v klidu. pak manza dojde na obed - aspon bude mit mamka co delat.

jak jinak je? me se spatne dycha, je to asi tim, jak sme hlavou hore.po chvilce stani uz me tahne bricho a zada - horsi se to.

jinak se jeste s nasema chci domluvit na pristi sobote - budeme mit oslavu narozek, mych 30. , dedovych a tatkovych. vzdycky to delame spolu v breznu, ale kdovi co bude, takze to udelame na tatkovi.
20. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jsem ko. uplně vyřízená motá se mi hlava je mě strašně slabo, mám zimnici pak je mi zase teplo nemám hlad no masakr. a to se u mě nic neděje tak teda nevím. nevím jeslti mám dočítat ale asi si půjdu lehnout.
20. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
mabe-vcera som myslela ze nevydrzim na zada strasne boleli a klby ked som sa chcela prevratit v postely je to kazdym dnom horsie a horsie a to som si doteras hovorila -sa mna nic neboli :unamused:
uz sa tesim co bude malicky vonku

suny-chudacku
no uz to musime doklepat :wink:
20. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jak se máte? Něco nového?
Já jsem stále 2v1...a to jsem včera chytla nějakou zázračnou energii, vařila, pekla, vysávala, žehlila a NIC!!!!! Takže mě ta čtvrteční vyvolávačka asi stejně nemine :pensive:
21. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj lucinko, já jsem taky celá a dlouho budu, včera jsem vystupovala z auta a takovej tlak dole že jsem myslela že malej vypadne a nic. :grinning: a pak třísla a záda. ale dneska je to lepší ale už nejsem v kondici na procházku jdeme na půl hodky a já toho mám plný kecky.

luci ještě máte čas uvidíš.
21. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj holky, vidim, ze vcera skoro nic. my byly na basketu a pak se divaly na telku.

moni, me boli po 5 minutach zada a vcera zacly kolena asi tou vahou.jinak vsechno dobry, nemuzu teda uz moc jest, jak mame hlavicku hore a trosku se me hur dycha, ale jinak zadny krece a tak bricha. tedka jedu k nasim na obed - ostrihame darcu, domluvime se na pristi sobotu narozky a poobedvame. manza bude doma delat loznic.

luci, ty mas teda energie - uz to mas za par :wink:
21. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
tak jsem si dala dva koblížky a kakao. mnam. na obídek budou francouzský brambory a zítra uděláme kuřátko. k tomu ledovej salátek už se moc těším. a asi dneska vypadneme ven je tam krásně. konečně.
21. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
suny, ahoj, ja tedka jedu k nasim salinou a uvidime, jak to zvladnu. sla jsem 5 minut do obchodu a uz sem nemohla. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
ja budu mit u nas rizky s bramborovym salatem a jeste si donesu urco domu. vcera jsem delala ty misovy rezy podle kluci v akci a vyborny
21. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
mabe ahojky no jo anička už se pronese holka jedna veliká. :grinning: no jo už je to tíha a je fakt že tenhle měsíc ej fakt na zabití připadnu si jak neschopná.
jedeš dneska k vašim a mamka už je v pohodě,????

jééé povedly se ti ty řezy? tak to seš šikulka. no bramborovej salát bych si dala taky. ale nevim jeslti ho ještě budu dělat.protože já jak stojím hodku u vaření tak mi natečou takovým způsobem nohy že se mi to fakt nelíbí. jinak já už mám od kamošky ten košík na malýho dneska vyžehlím přehoz na to a můžeme rodit. i když to asi jen tak nebude ale co už no.
21. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Holky, no...dneska ta energie zase někam zmizela... :grinning: ale ještě potřebuju vyžehlit jednu pračku. Včera jsme nachystali postýlku a dneska ještě porovnám vecičky v komodách.

Je fakt, že ten poslední měsíc je na bednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se mnou se minulé pondělí sestřička loučila a říkala, že už určitě nepřijdu...to se bude zítra divit :grinning:
21. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Musím se jít převlínkout, v 10 dorazí kámoš elektrikář, nějak nám blbnou zásuvky...
Oběd máme ze včerejška...pekla jsem rizoto a pak půjdeme s hafanem na prochajdu...Tak se mějte a hezky si tu dnešní neděli užijte :wink: :slight_smile:
21. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Luci a dáváš přes tu postýlku něco??? já si nachystala košík a dala přes to ještě ručník aby se na to neprášilo.

jinak postýlku chystat nebudeme a uvidíme jak to budeme zvládat. tak se holky mějte já jdu papa
21. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Suny, já jsem přes to dala ještě deku...už jsem to chtěla mít nachystané :wink: navíc, čtvrtek se nezadržitelně blíží, tak ať to mám :wink:
Pááá :dizzy_face:
21. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky já taky nic akorát máme tichou domácnost hehe :grinning:
21. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Luci a kde ty chceš rodit?
21. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak včera jsme přežili další vlnu navštěv. Dneska nám přijde kamoš co mi dělal ty těhu fotky, prý si chce malého vyfotit, tak doufám, že mi něco pošle:slight_smile:....Dneska je venku nádherně, takže bych to viděla na nějakou prochajdu:slight_smile:

Copak nového, vidím, že jste celé, ale cipíska tu nikde nevidím :confused: , že by?? Ani včera tu nebyla že??? Dávali jste ji někdo na sebe kontakt, aby jsme věděly??

Míšo ty už jsi 40týden? Ty brdo, tak to máš taky každou chvili, nevyhrožovali ti už s vyvlačkou??? Jak to, že máte tichou domácnost?? To my ji měli předevčírem :grinning:
21. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.