• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni no letí to
ty ani to přesně nevím kvůlo čeho asi jsem se ho nějak dotkla on ti má někdy takovou náladu že stačí málo :grinning: ale naštěstí to není často pak čeká že přijdu atd....ale já ne no a pak se to táhne a ani nevíme vlastně proč.
Večer odjel a já jsem si tajně přála rodit a ani bych mu nezavolala :grinning: takový jsem blázen naštěstí nic ale u mě to je furt stejné pohodička nikde nic nebolí tak nevím :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
JJ běžte ven malá je taky na saních dokud ještě snížek je, ted jeli na hráz krmit labutě či co tak mám pohodičku ale samozřejmě řekl Sofince běž za maminkou ona tě obleče půjdeme ven víš co tak abych to slyšela....to mě baví fakt místo aby mi to normálně řekl nebo možná počítá že mi to asi ta Sofinka sama řekne :grinning:
21. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Míšo jojo to znám, já jsem někdy stejný blázen:grinning:...To my se spolu hned bavíme, ale ted mě fakt urazil, tak jsem jeden den trucovala :grinning: . Ale už je to taky v pohodě. My se většinou chytneme večer před spaním a na druhý den děláme jakoby nic, takže sranda:slight_smile:....No kluci už jsou venku, ted se musím oblíct já a moc se mi nechce dělat ze sebe člověka :grinning:, ale vzduch mi udělá dobře :wink:

Máš na někoho číslo, aby jsme věděly, že už to na tebe přišlo? nebo nám dáš nějak vědět??
21. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Moni nemám ale určo si budu brát noťas to bych nevydržela bez netu ..... jestli ti nevadí tak mi pošli IP s číslem ti napíšu :wink:
21. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Nebujte se,já jsem stále celá,akorát jsem neměla čas se přihlásit,včera návštěvy a dneska čekáme další.Dneska je mi ale fakt divně...hrozně mě bolí spodek,chodím furt čurat,tak nevím.Nechci nic zakřiknout!!! :zipper_mouth:
21. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ahoj cipis tak to je škoda, já už myslela, že to máš za sebou:slight_smile:...a ty máš na někoho číslo, aby jsi dala někomu vědět?? :slight_smile:

Míšo máš to tam, jsem na drátě nonstop :grinning: ....

jdu teda ven, už jsem jakštak hotová, přijdu později :wink: .....
21. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky Moni, mám číslo na Monču,ale klidně mi taky pošli svoje do IP,já ti napíšu....myslím,že nakonec tu budu poslední,kdo bude rodit :angry:

My jdeme obědvat a pak asi na krátkou prochajdu,než přijede návštěva,tak zatím papa :wink:
21. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
cipisku to je vtipné včera čekáme chlapečka :grinning:
21. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Míšo,to je vtipný,já bych si toho nevšimla... :grinning:

Holky,potřebuju poradit,jak bolí kontrakce?Já mám takové podezření a furt nevíme,bolí mě břicho a záda,ale spíš v kuse a občas to zesílí,nevím,jestli pravidelně...jsem nějak mimo z toho :confounded:
21. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Míšo, já jdu rodit do Vítkovic, protože mě bude rodit známý a on tam má občas služby :wink:

Cipísku, tak v tom Ti neporadím...já už jsem si tolikrát říkala, že to na mě jde a nic :angry: Taky mám spíš bolesti v kuse a když mám nějaké v intervalech, tak třeba jen hoďku a pak to přejde...
Tak Ti přeju, aby to bylo ono a už jsi to měla za sebou :wink: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Luci,no já si radši ani žádné naděje nedělám,už jich bylo dost a ještě to nevyšlo...Uvidíme,jak se to vyvrbí,kdyby to bylo horší,tak to budeme řešit.Jinak děkuju,přála bych si,aby to bylo ono :wink:

Přijela návštěva,přijdu dýl,pa :wink:
21. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak ja byla dneska dopo u nasich a na obed. tak celou dobu mamka doma a tatka, tak jsme kecaly. sice mamka aktivni fajn, ale dalo se s ni mluvit, tak varila, umyvala nadobi a planovaly jsme tu sobotni oslava a tak. a pak prisla rana - mamka v tydnu podepsala nejaky urazovy pojisteni - 900kc mesicne uplne na hovno. uz jedno urazovy ma, co ji staci. proste pani ji rekla,ze je to super, tak to podepsala, mamka tomu vubec nerozumi a vubec se s tatkou neporadila. takze to zitra pujde zrusit a bude platit storno poplatek. ale bomba je, ze uz je to podruhe - pred dvema mesici v aktivnim obdobi - podepsala stavebko takhle. vubec nevi, co kdy plati, tatky se nezepta a uz jedno stavebko mela - storno poplatek 210kc. :unamused: takze tatka zase nasranej, vubec se nedivim. rikal ji, jeslti ji ma prohlasit za nesvepravnou nebo co? ze ji nekdo rekne cokoliv a ona cokoliv podepise????ach jo. ja prisla domu a zase sem brecela. snad anicce neublizim, mam strach, bricho tvrdy jak sutr. :unamused: vim, ze mam myslet na anicku, ale to se proste neda. mam porad naladu na hovno a v hlave se me to honi. mamka byla vzdycky takova jednodussi v mysleni a moc lidem duveruje. ale kdyz uz to jednou udelala a byl to pruser, tak proc zase znova?? :confounded:
21. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás pozdravit. koukám a čtu ale ne všechno. manžel mě moc nepustí k pc a snažím se být víc venku. abych se rozhýbala.

mabe to je síla teda, chudáku taky nemáš klid. tak snad to brzo přejde a bude líp.

holky držte se já se tu zase zítra ukážu a budu dočítat postupně. tak zatím papa
21. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=129052 vložila jsem pár fotek Tomíka :slight_smile:, je to pohoda být doma, Viki zatim vůbec nežárlí ale počítam že ještě začne ale zatim je fakt super :slight_smile: . Malej se budí ve 2 ráno a pak v 6 na jídlo a jinak v noci spinká, jen kdyby nás netrápila škytavka :unamused:
22. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahoj market, Tomík je krásný :dizzy_face: , šikulka. Taky vás trápí škytavka? Kubík taky pořát škytá a taky už nevím co s tím, asi se na to zeptám zítra v poradně. Hlavně nás trápí prdíky, chudák pořát tlačí :confounded: ....
22. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
No na škytavku nic neni :unamused: . Viki na to trpěl snad do roka, max zvednout polohu ležení, já i koupila klín do postýlky ale škytá pořád :unamused: . Na bříško taky trpí ale když dávamm kapky do mlíka tak je to lepší a hodne pomáhá mastička Pupík, ta je super a vždy hned uleví :wink:
22. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky, markét tomík je krásnej.

holky to byla noc jsem spala hodinu jako. chtěla jsem se zeptat jestli jste to neměly některá taky. já jdu na malou na vécko utřu se av poho a jak si stoupnu tak ze mě vyhrkne bílej vodovej výtok ale jako hodně vodovej že jsem už měla pocit že je to plodovka. ale není tak nevím jestli je to normální.
22. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásíme se 2 v 1 a myslím,že už vás to ani nepřekvapuje ne? Já budu asi taky rodit až někdy v dubnu :cry: To bude zítra dr.čučet,že jsem dorazila :fearful:

Suny,já to mívám taky s tím výtokem :frowning2:

Market,malý je brouček :wink: A jak na Lochotíně?Já tam zrovna mám sestřenici,co rodila císařem v 36.týdnu a její malinká mus být v inkubátoru,tak jsme se tam možná potkaly.Rodila minulé pondělí :wink:
22. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj cipísku teda pane jo ten si ale dává na čas. takže je ten výtok normální???
a furt máš takový bolesti??
22. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Asi je to normální,pokud je čirý...

Bolesti mám denně,dneska mě dokonce hrozně bolí spodek,jak mě tam dole tlačí,nebo jestli jak se otvírám,nevím.Já snad dám fakt na ten druhý termín porodu 2.3. :frowning2:
22. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
no je takovej čiro bílej no tak nevím asi to tak má být. už envím co je dobře a co ne.

ty jo cipísku to snad už tento týden dáš. chudáku teda trpíš pekelně a nic nepomáhá?
já mám první termín ve čtv a druhej 4.3. tak uvidím ale jako bolesti jsem měla a mám a dr mi řekl že je to všechno zavřené tak to mi vysvětli že???? to je na šaškec.
jdu si dát teplou sprchu. páč vanu nemáme.
22. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Suny,tak ty nakonec porodíš dřív než já,uvidíš :grinning:

No hold nás ty poslíčkové chtějí pěkně potrápit před tím samotným porodem a pěkně unavit,já to říkám furt.Včera jsem z těch bolestí usínala skoro za chůze,totálně vyřízená :frowning2:
22. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpět z ko...
Takže ve čtvrtek kolem oběda mám nástup :sweat_smile:
22. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Luci :slight_smile: Týýý jo,ty se máš,jak to máš naplánovaný,já chci takyyyyyy :slight_smile:

Koukám,že už mám v pase 41.týden,což je docela divný,nějak tomu nerozumím.Jestli budu fakt rodit až v druhém termínu,tak tam už naskočí 43.týden,ne? To budu raritka :grinning:
22. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky, tak luci uz za par.

ja lezim, vcera vecer zase spineni - nahnedlej kremovej vytok. tedka uz nic, akorat jednou na zachode. asi to mam z te soboty, jak jsme chodily po nakupech, dost me bolely zada a bricho. zitra rano jdu na ko, tak jim to reknu. ale ja to tak mam po namaze vetsi. kdyby se to zhorsovalo, tak nevaham a jdu k dr., ale moje dr. me minule rekla vitamin C a odpocivat. nebo ze by to byla hlenova zatka? ale to asi tezko, kdyz cipek je tvrdej, ne?
22. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
luci, je to tak, ze ti rikal dr., ze pokud se to nezhorsi nebo nekrvacis, tak to na konci tak je?
22. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj luci tak to ti závidím ani nevíš jak. :grinning:

mabe chudáku malej odpočívej. to máš asi z té námahy a možná i nervičky. tak si lehni a lež.

jinak na mě je naštvaná půlka rodiny už fakt radši ani nebudu brát telefony.
22. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
suny, ahoj, jojo urco to mam z te soboty. kdybych to spineni nikdy nemela, tak se nervuju, ale posledni mesic to mam cca kazdej tyden jednou a to po unave a namaze. vzdycky kdyz lezim, tak to prejde. takze snad je toto stejny, tuk, tuk. jinak me pripada, ze mam bruch uplne plnej, tlaci me snad vsude. mala se hejbe, tak jsem klidna a zitra uvidime, tedka si smazik rizek, tak jsem tady chvilku a mam bramborovy salat od nasich ze vcera. jinak jsme se rozhodly s manzou, ze s otocenim nesouhlasime.

proc jsou na tebe nastvani?
22. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Suny,proč jsou na tebe naštvaný?

Mabe,odpočívej a zítra to určitě řekni na ko,abys byla klidná :wink:

Taky Lucíkovi závidím,ale moc jí to přeju,už bude mít prcíka brzy u sebe,to je nádhera :sweat_smile:
22. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
cipisku, jasnacka, ze to reknu. tak ty porad nic? :unamused:
22. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.