• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no děda měl mozkovou příhodu ale je dobrej jen je apatickej je už 14 dní doma z nemocnice a já jsem řekla že když mi bude tak nějak v normě tak se stavím jenže babina mu to řekla po svým že se stavím určo a on se na mě furt ptá že nejedu. jenže mě prostě není dobře navíc je to 45 minut cesty autem přes město a já na to prostě nemám. tak jsou na mě naštvaní všichni že s tím těhu moc nadělám a že nechápou proč tam nejedu. :frowning2: :frowning2:
22. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Holky děkuji Vám (ale nebojte, taky se brzy dočkáte) já jen nevím, jestli mám mít radost nebo se mám strachovat...Mám takové nějaké smíšené pocity. Každopádně mi doktor říkal, že podle toho nálezu to vypdadá, že porod půjde rychle...tak snad má pravdu.

Mabe, já jsem ten výtok měla hodně tmavý a fakt moc...ke konci je to opravdu běžné, taky jsem z toho byla vystrašená, ale dr. mi to tak vysvětlil :wink:

Cipísku, Tobě bych to ze srdce přála okamžitě :wink: Ten Váš prcek si teda dává na čas a napíná rodiče :grinning:

Suny, je to Tvoje těhu a Tvoje tělo, jen Ty sama víš, jak se cítíš...Vyprdni se na ně!!! Tak dědovi zavolej a vysvětli mu, jak se věci mají...Já tohleto taky nemám ráda...když něco řeknu a pak si to rodina přetočí a je z toho úplně jiný příběh!!!! To mě fakt dovede vytočit....
22. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Luci mě to taky naštvalo ale víc mě to mrzí. děda je hluchej a do telefonu moc neslyší víš. já bych ho chtěla vidět ale za tu cenu nevím no.

jo oni dokáží všichni jako kritizovat, taky prý byly těhotný tak jen já to mám asi jinka no.
ted taky přemýšlím že jsem zítra 39tt a furt chodím jen k dr a ne do nemocnice tak nevím.
22. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Suny, každý dr. to má jinak...ségra začala chodit do porodky na ko až 2dny před termínem...
22. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Lucinko děkuju,jsi zlatíčko :slight_smile: Snad už brzy budeme mít všechny ty naše poklady v náruči,já si nic jiného nepřeju :sweat_smile:

Určitě to budeš mít všechno v pořádku,takže se můžeš jen těšit.Navíc máš toho známého doktora,bude o tebe určitě postaráno co nejlépe,snad nám dáš vědět,až se maličký narodí :slight_smile:

Holky,mě přijede za pár minut kámoška,tak na pár hodin zmizím,ukážu se asi až k večeru :wink:

Suny,přesně jak píše Lucka,moje slova!Vyprdni se na to,co kdo říká,ty sama nejlíp víš,co můžeš a co ne,co tvoje tělo zvládne,nemůžou ti nic přikazovat,chceš je mít na svědomí,či co? Pěkně odpočívej.Můj děda je taky v nemocnici,už 4 měsíce,ale v týdnu ho pustí,uvidím ho až se malý narodí,on to po mě ani nechce,abych lezla do nemocnice mezi nemocné pacienty :unamused:
22. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
aha tak to uvidíme. já si zkusím do porodky zavolat a uvidíme.

luci se ti to blíží za 3 dny máš malýho u sebe to je bomba moc ti to přeju.
22. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
suny, tak deda to me mrzi. ale mohly by chapat, ze to taky nemas jednoduchy. :unamused:

luci, ja ho mela jednou na zachode do hneda - ne do tmava. hlavne to tak mivam, takze nejak nestresuju, jasne, ze jsem trosku nervozni, ale....zitra jdu na ko, tak uz to vydrzime.

suny, 39tt, ty jo.
22. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
suny, kdy jdes na ko?
22. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
luci, ja ti tak zavidim, ne ten porod, ale ze uz budes mit mimiska u sebe.
22. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Cipísku, vědět dám určitě...telefon mám na Car a na Moničku :wink:

Suny, letí to jako blázen...jen se obávám, že teď budu docela v nervách...a asi se mi bude i špatně spát...už aby byl pátek a já to měla za sebou :pensive:

Mi volala tchýně a říká...no, bude tě to bolet...to je co? :angry: To jsou přesně slova, která potřebuju slyšet...Ona je zlatá ženská, jen někdy vypustí z hub...fakt perly!!!!
22. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
luci, ja mam taky takovou uprimnou a citlivou tchyni :grinning: . budes rodit normal, ze?

tedka jsem volala s tatkou, tak rikal, ze mamku bude kontrolovat co bere za prasky. ona totiz je takova mala lekarna, je mozny, ze ji jeste nejaky nospi atd. a pak s tema driakama, to ma vedlejsi ucinky. bude ji davat penize na pridel, mamka v aktivite dokaze kupovat kraviny a zitra se mamka zepta dr.,jesti k ni teda muzeme s tatkou zajit. a zkusime se domluvit s ni na lecbe a tak. musime se do toho zapojit i my.
22. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Mabe, a minule jsi ho taky měla a šla jsi pak na ko a vše bylo ok, že?
Já se na prcka taky moc těším...navíc manžel nakonec souhlasí se jménem, které jsem si vždycky přála a s tím mi udělal obrovskou radost :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
minule jsem to mela a druhej den jsme sla na ko a dr. rekla, ze je vse ok a ze si mam vzit vitamin C a odpocivat vic. i v nemocnici rekl primar, ze to neni ideal, ale kdyz to prejde....proste nejak z toho nic nedelaly.
22. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
luci, bude to krasnoucky mit mimiska. ja si predstavuju anicku, jak bude vypadat. manza dodelal vcera mantinely na prebalovak, takze tento tyden prijde postylka a hotovo. co ty ozvy, na jak dlouho to je? asi je budu mit zitra.jinak uz me v brise vsechno tlaci, sem tam mam jakoby krece nebo pichani ve stehnach vevnitr.
22. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Mabe, to jste hodní, že se zapojíte...mamka vás potřebuje, sama by to fakt nezvládla (podle toho, co píšeš)...pak už to bude jen lepší :wink:
Budu rodit přirozeně :sweat_smile:
Teda nevím, jak to mte vy, ale mě ty poslední ko, vůbec nedělají dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to nepříjemný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
luci, me vsechno tlaci a jak je mala nahore hlavou, tak se me spatne aji dycha a naraz moc jidla do sebe nedostanu. budeme se muset do toho dat i my, aby se to nekam pohlo. my vime, ze vetsinu nedela naschval, proste to tak je.
22. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Mabe, ty ozvy můžou trvat delší dobu-když jdeš poprvé...já tam ležela přes půl hodiny. Dneska přes 20min., maličky se tam někde schoval a sestřička nemohla najít srdíčko, až jse dostala strach...nakonec ho našla a maličký se vůbec neprojevoval...máme prý líné dítě :grinning:
22. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Mabe, nevím, jaké to je mít mimčo nožkama dolů, ale určitě to není příjemné...navíc, když tě kope do spodku :sweat_smile: Ke konci je to těhu fakt na prd, jsme se o tom dneska bavily se sestřičkou...říkala, že až na vyjímky trpí každá těhotná, že je to už otrava a vše bolí.
22. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
jdu na kontrolu ve čtv a ted jsem volala do porodky a oni mi řekli že když dr točí monitor a mimčo je v pořádku hlavou dolů tak můžu chodit k němu. ale já nevím jestli je hlavou dolů on mi dr vždycky řekne že je to ok a to je všechno tak nevím . musím se ho ve čtv zeptat. chjo teda už to chci mít za sebou. a berou jako termín porodu podle měsíčků což mám 9 března ale to néééééé protože to budu 41tt a to se poseru s prominutím. když ty bolesti budou takový.

no naše rodina je toho názoru že každej má pohodový těhu jak oni jim taky nic nebylo takže já mám smůlu no.

luci tchyně jako dobrá proč ti takový kraviny vykládá proboha????
22. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Suny, jestli máš v průkajdě zaznačeno PPH, tak je mimčo hlavičkou dolů :wink: mrkni na to...
Ona je prdlá, si asi myslí, že si myslím, že to bude lechtat :confounded: :grinning:
22. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
tak jsme holky ještě spinkali, potřebuju se dospat, ale malý měl zase hlad, jinak bych ještě spala dál. Půjdeme se na chvilinku ven projít, je tam teploučko, vic jak včera. Pes už od rána leží na balkoně a vyhřivá se:slight_smile:....

Luci jeee takže do čtvrtka máš jistotu, že máš mimi na světě, tak to se těším:slight_smile:.....Doufám, že mě budeš průběžně informovat :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: pokud budu mít sílu, tak budu podávat info...aspoň příjdu ještě ze začátku při čekání na jiné myšlenky :wink:
Venku je super, náš pes se taky dopolko vyhříval na schodech :dizzy_face: Kdyby to tak chtělo vydržet :wink:
22. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit, poslední dobou nestíhám a jsem pak tak unavená, že už nemám ani chut jít na net. Ted se pořád něco děje.
A co vy? Nerodíte? :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
luci jasně piš jak to jen bude možné a jak budeš zvládat :wink:, já jen, že budeme na tebe alespon myslet :wink: ....jééé já se těším :slight_smile:.....no snad ti to vyvolají hned ten den, když už jsi připravená, tak snad to půjde rychle...já když porodila tak mě dali k holkám na pokoj co jim porod vyvolávali, ale ty byly uplně zavřené a miminka nahoře, že to šlo těžko vyvolat, ažna 3 pokus, ale přece :slight_smile: ...takže předpokládám, že u tebe to bude hned :slight_smile:....jinak se neboj personál ve Vítkách je uplně luxusní :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Moni, doktor mě uklidňoval, že vzhledem k tomu, že už jsem delší dobu připravená, tak že to půjde dobře :sweat_smile: Já jak jsem byla ve Vítkách s tím špiněním, tak na mě byli moc hodní...úplně zlatí...až jsem čuměla :grinning:

No, mě od té dnešní ko bolí dost břicho a spodek, ale v kuse...a začala jsem špinit a jde ze mě zbarvený hlen...no, paráda...třeba to do čtvrtku nevydržím :confused: Ale zase musím, protože manža je zítra v Brně a vrací se ve středu :rolling_eyes:
22. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
22. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
car no ahoj, tak povídej přeháněj. co malá? jakej máš pocit? jak ti je??? co fotečky??? :grinning:
22. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
luci zkus to do středy vydržet. :grinning: já nevím jak má vypadat ta zátka.
22. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
moment jdu dat nakou fotku
22. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
už se těším :grinning:
22. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.