• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
maji krásný bříško ty jo teda už bys taky mohla začít rodit, to tady fakt všechny budeme přenášet??? :grinning:
22. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
nic jdeme se projít. tak se tu mějte papa
22. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
holky fotecka v albumu (vite kde)

sun..mala je uzasna akorat se nam nak rozjizdi zloutenka :frowning2: je nak vic zluta nez vcera,uvidime co zitra dr na to..
tatinek se od ni nemuze odtrhnout,jsou to moje zlaticka...a co se tyce porodu urco vam dala naky info lucka :grinning: jinak me je docela dobre..a pocit,no prece kraaasnej :grinning:
22. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Car malá je nádherná. :grinning: třeba se na žloutenka rozežene.

tak hodně štěstíčka at vám Sofinka dělá jen a jen radost. :grinning:
22. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahojky Car :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak už jste doma :slight_smile: Sofinka je princezna :slight_smile: je krááásná....
Zítra jdete na kontrolu? Snad se té žloutenky brzy zbaví...
22. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
Ahoj carcuuuul, malá je nadhernááááá :dizzy_face: ...gratuluju a vítám tě mezi maminky :dizzy_face: ....neboj žloutenka bude dobrá, malý byl šileně žlutý a nakonec nás pustili domů a musel být jen u okna, já ho už davala k oknu v nemocnici a díky tomu se mu to lepšilo, tak zkus dát malou k oknu.....Jinak vše ok? Žádné komplikace?? Tak to ty schody zabraly co???? :grinning:
22. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahoj holky,tak kámoška odjela,tak jsem tu :slight_smile:

Car ahoooooooooj :slight_smile: Těším se na fotečky a dojmy :slight_smile:

No já jdu na kontrolu zítra,tak jsem zvědavá,co se dozvím....každopádně už jí nevěřím,když mi minule řekla,že to už bude a nic,tak mě pěkně naštvala :unamused: :angry:
22. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Carcul,já nemůžu ty fotky najít.Napiš mi do IP,kam mám juknout,jsem taky zvědaváááá :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
mona..ahuuj..dekujeeem..no mam malou u okna od rana a je to snad horsi nez rano :frowning2: jinak je zlatoucka,ted se napapala a spinka,zlaticko...a jak zvladate vy?

luci ahuuj..tak co ete drzis?si malyho premlouvala asi moc :grinning: jojo zitra jdeme k pediatricce,tak uvidime..a ty teda nejdyl ve ctvrtek ju?

sun..dekujeme mooc.a jak ty jsi na tom?

holky a to na boku strie nebyla :grinning: a vyfotila jsem bruch jak ted vypada,udu muset cvicit jen jak to pujde :sweat_smile: takovej mekkej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
cipis..ip :wink: ..no dojmy-porod..jinak jsem si dost odtrpela doma..kontrakce byly uz driv ale stopavat jem zacla az po naky dobe..a ty zada to byl teda humel nejvetsi...a to nejsem bolestinek..radsi si srovname dojmy az budem vsechny po porodu :grinning: stejne se tom zadna nevyhnem.. a ted jn sama pozitiva a zany straseni :grinning:
22. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Car, jj...ve čtvrtek...už teď se děsím, ale jak píšeš...už se tomu nevyhnu :sweat_smile: Snad to budu mít brzy za sebou...Sestřička říkala, že je dobré začít cvičit měsíc po porodu...ale záleží, jak se žena cítí. Že prý stačí pár lehů sedů za den a kůže se hnedka lépe stahuje :wink:
22. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Carcul...malá je krásná a ty vlásky,fakt zlatíčko :slight_smile: No s těma dojmama máš asi pravdu.Je zvláštní,že už to máte s Mončou za sebou a my ostatní stále vyčkáváme :wink: Snad už taky brzy....

Holky,jdu vařit,pak se objevím :wink:
22. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
holky, ja se nemuzu dostat na ty fotecky od carculky. poslete mi nekdo odkaz a heslo, prosim
22. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
luci ja treba zkousim bricho stahovat-jako ty svaly parkrat za den..nebuj vis co jsem ti rikala,proste myslet jen na vyjezd do por.a pak az na mimi

cipis..vzdyt za chvilku budes taky mamca :wink:

mabe-moment
22. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
ahoj car, vitam te mamco :slight_smile:

je me holky nejak tezko. jako uplne plna se citim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
ahoj mabe..tak snad bude lip..a co jinak uz se otocila?
22. únor 2010 v 17:25  • Odpověz
carcu, ta je krasna. :wink: je, ja uz se tak tesim. no, ja mela na obed rizek s bramborovym salatem, tak to mozna je moc tezky. jinak si myslim, ze se neotocila. zitra jdu na ko na ambulanci porodniho salu. jsme rozhodly s manzou, ze pretoceni nechceme. nevim, jeslti si muzu i rozhodnout, ze kdyby se neotocila, tak chci cisare a ne KP.
22. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
mabe.dekujem.. ja myslim ze ti to nabidnou nebo ti vyhovi kdyz se domluvis
22. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
carcul neboj, žloutenka nic není :wink: má to většina miminek.....Jinak my se máme fan, malý má pořát hlad a už se začíná pěkně nervačit :grinning: .Jinak s tím břichem, zkus na něm ležet, si myslím že mi nejvíc toto pomohlo. Sice pořát bříško mám,ale spíš mám vytahanou kůži :sweat_smile: .já chci cvičit hned po 6nedělí, ovšem pokud se donutím. Doma zkouším jen pár sedu lehu a docela u toho funím po chvilce :sweat_smile: ...a už jste teda doma jo?
22. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
ja doufam, protoze tim koncem panevnim mam taky strach. jsu z toho zitrka nervozni, abych se s nima domluvila. :unamused: jinak vcera zase spineni, ja v sobotu se moc namahala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale jenom jeden zachod a zatim nic, tak snad dobry.
22. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
car ahoj, tak co jak se máte :wink: . Pak mě pošli na mali nějakou fotku a´t se můžu kouknout na kamarádku pro Tomíka :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
tak mamci se tady potkaly? :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
marki, ahoj, co tomik?
22. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
jdu na se na chvilku zase natahnout k telce
22. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
carculko no my asi budeme přenášet jak cipísek páč jsme ve čtv byli na ko a nic se nechystá a to jsme zítra 39tt takuvidíme. jinak bolesti josu drsný ale dá se to přežít jen ty noci nesnáším. :grinning:
22. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
nazdar zeny :grinning:
22. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=129052 tady je pár fotek, zatim je malej zlatíčko. pokud ho nebolí bříško tak ani nebrečí a v noci vstává ve 2 a pak kolem 6h ale jen se nají a spinká dál :slight_smile: a Tobě se to taky už blíží vi´d :slight_smile: . jsem ráda že to má malej za sebou a já taky. jen jsem včera zadala na netu diagnozu kvůli který to byl tak akutní císař a dle doktrů jde o neštastnou náhodu která většinou končí dst špatně takže jsem asi měla fakt nějaký vnuknutí o kterém ani nevim co mě donutilo jít do nemocnice a pak jsem ani nestačila přemýšlet co se děje, to mě docházelo až pak když jsem ležela na JIP co se asi mohlo stát :unamused: . naštěstí je malej bez následků a problémy spojené s cukrovkou taky zvládnul tak co chtít víc :slight_smile:
čau ženo chválila jsem ti bříško a říkala že asi tady budeme přenášet všechny.
suny, ja se prenaset nechystam, ty jo? :grinning:
22. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
maji no já ne ale na mě to asi nezáleži či co, já počkám do čtv co mi řekne dr a když se nebude nic dít tak povalím do vyháněčky. už jsem jak lokomotiva.
a co ty jak to vidíš, furt nic??? ani náznak???
22. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.