• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona..a jak nervacit?a to nedelal?
22. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
markét malej je krásnej se tu nad ním rozplýváme s manželem. :grinning: hlavně že to dopadlo dobře.
22. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
market..maly je hezouckej
22. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
suny, no jako nejaci poslicci nebo tak ne...ale uz se pomalu otviram, tak su zvedava, co se zitra dozvim :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
fakt se otvíráš?? no to je super aspon někdo u mě je to furt to samý, že jsem uzavřená a bla bla bla.

a já ještě dr říkám že mám bolesti jeslti se tam fakt něco nehlo a on že ani o nic se to nehlo no tak si vyber chjo teda. :grinning:

holky já jsem fakt pako dneska nám mají lidi sejít podívat na tu sedačku a já už vidím jak mě tady zabijou a nevím co jsem fakt debil že???
22. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Ca a Suny díky :slight_smile: . Naštěstí vše dopadlo dobře a malej je v pořádku :wink: . je rostě nějak rychle, fakt oblečení v 56 mu na dlouho asi nebude :wink: , už jsem něco dala do pytle co ani neměl na sobě, manžel říkal že nic prodávat nebudeme co kdyby za 2-3 roky jsem byla zase těhu :grinning: a tady se to doufam už taky rozrodí ne :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
suny, no pokud se nepletu tak jo :grinning:
22. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
maji jako pokud se nepleteš tak jsem debil????? :grinning:
22. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
markét jako vy byste šli do třetího jo? tak to je bomba. :slight_smile:
no já taky čekám že se to tu rozrodí tak máme aspon jistou lucku ve čtvrtek. :wink:
22. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
suny ne :grinning: pokud se nepletu, tak se otviram :grinning:
prodavate sedacku? :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Market, maličký je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ta tvá stroy až mrazí, ale měla šťastný konec a to je nádhera :dizzy_face:

Maji, že by? A jak to poznáš? :wink:

Car, snažím se na to nemyslet :wink: podle tvých rad, ale víš jak... :grinning:
22. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
jojo rozkládací sedačku, ale je lepší na spaní není tak pohodlná jako normální klasická kterou chceme no tak uvidíme.

ajo tak. no aspon náznak že se otvíráš mě jen manžel řekl, že se mu zdá že mám břicho dole. tak nevím.
Suny zatim nevim :slight_smile: . Mam po druhym císaři a přece jenom zatim mam v hlavě jen ty hrůzy co mohli nastat :frowning2: . Ale minule jsem vše prodala a te´d zase vše kupovala tak manžel řek že mě zná a tak nic prodávat nebudem. je fakt že v červnu mě bude 30 tak co vim co mě napadne za pár let :grinning: a jak je vidět tak oblečení budu schovávat skoro nenošené. Fakt jsem netušila že by malej moh být dlouhý takže 56 má tak na týden a možná plno věcí ani na sobě mít nebude :wink:
luci, toz...sahnu a citim... :grinning:
22. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
markét stejně je to osud že??? halvně že to dobře dopadlo. a ted už jen si užívat těch dvou rarášků.
22. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Maji, ty jsi teda dobrá :confused: :slight_smile: To já kdybych šáhla, tak vím houby... :grinning:
22. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
luci já taky. :grinning:
22. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
luci, zkus..treba poznas vic nez si myslis :grinning:
22. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
carcul no, že se začiná ročilovat, když není po jeho:grinning:..to nedělal, dělá to až ted hlavně když se mu nedaří přisát:grinning:, ale jinak je hodný moc. Jen si umí říct co chce :slight_smile: ....

suny ty jo ty už jsi 39 týden?? Já myslela, že jsi mladší:slight_smile: tak to máš taky každou chvilku a to že jsi zavřená nic neznamená, ono se během hodiny může všechno změnit :wink:

ahoj majo, koukám, že jsi celá:slight_smile:....ty máš potom na někoho číslo komu dáš vědět, že to máš za sebou?? :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
mona nemam, kdyztak poverim nekoho z jine diskuze :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
a jak se to pozná??????? maji porad. :grinning:

mony no jo zítra 39tt fakt to letí. no dr mi říkal, že si myslí že to u mě půjde ráz naráz když jsem ještě zavřená.
a co malej Kubík v pohodě?
22. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Suny asi to byl osud. S Vikínem jsme šli z nemocnice 3. února a přesně za 4 roky se Tomík narodil. operoval mě doktor co mě v červenci hnal na revizi pro newprosperující těhu a te´d zase malýho zachraňoval :wink: , asi to tak mělo být ale prostě kdykoliv se na něj kouknu tak si říkam co tam dělal za blbosti že s takovouhle váhou tam dokázal udělat uzel :unamused:. zatim žádná návštěva k nám nesmí, až pěkně po šestinedělí :slight_smile:. jen zítra dorazí doktorka tak jsem zvědavá kdy půjdeme vůbec na očkování proti TBC :wink:
22. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
markétko moc na vás myslím ale určo se to všechno poddá a bude dobře. hlavní je že jste snad mimo nebezpečí.
22. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
mona...no prdolka nase se teda umi vztekat taky kdyz ji nejde se prisat..ted prsa pred kojenim nahrivam a jde ji to lip..ale jako uz predvedla jak je nastvana kdyz ji to nejde :grinning: :grinning: :grinning: a ted mi ji ete rozmazli tatinek jelikoz knourne a je u ni ,chova a bere si ji k sobe
22. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
22. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
car, tak malinky miminko nejde rozmazlit...jen nedomazlit :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
maji dobře, kdyby náhodou by jsi chtěla napsat tak ti napíšu do IP moje tel. číslo:slight_smile:....

suny no ono to může přijít kdykoliv nečekaně:slight_smile:....víš já jsem byla připravená už ve 36 týdnu, dr. říkal, že to může být kdykoliv a vidíš, vydržela jsem skoro do 40 týdene, takže to fakt záleží na miminku a my si mužeme být připravené nebo zavřené kolik chceme :grinning: . Miminko si to prostě rozhodne samo :slight_smile:.....Jinak Kubík v pohodě, jen mám poit, že je na mě nějak moc napojený a já nedělám nic jiného než kojím :grinning: ....Zítra jdeme do poradny tak jsem zvědavá jaký máme vahový přirustek:slight_smile:
22. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
car jojo tak to je u nás doma to stejné, malý zamrnčí a tatka hned hojdá, jsem mu říkala, že jak si ho na to naučí, že potom bude hojdat pořát :grinning:
22. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning: to nase bude zcela domazlena..ted ji tu mam v posteli kocicku a hladim ji na zadech :grinning: se ji to moc libi..a az prijde tatka ten ji domazli uplne :grinning:

sun.jojo mona ma pravdu..dr rikala ze nejde rict ze tam mela pani-zavrena,cipek cely,za dve hodky prifrcela a za dalsi dve mimi na svete :grinning:
22. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
car, to je dobre :slight_smile: vsak si to uzivej, v puberte uz se mazlit chtit nebude :grinning:
22. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.