• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
teda bude, ale urcite ne s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
mona,ja treba taky malou muchluju ale taky se snazim treba kdyz zaknoura,dat ji dudlicek nebo pohladit a aby nebyla zvykla jen se chovat atd :grinning: pak bych nic neudelala
22. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
maji,ja si to uzivam..jen nechci aby byla zvykla ze jen povzdechne a mi budem chovat :grinning:
22. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
tak to pro dnesek to balim..paaa
22. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Sun malej je ok, ono šlo spíš o to že monitor co ěm dělali se jim nelíbil a díky cukrovce mě hned poslali na porodní sál a tam že monitor neni zas tak hroznej ale že to stejně ukončí, takže on byl ok ale je otázka jak dlouho. To spíš pro mě bylo docela blbý zjištění co se mohlo vše stát ale radši o tom ani nepřemýšlim i když to je těžký nepřemýšlet :unamused: . Asi každý těhu fakt musim mít extra. U Vikína příčná poloha je taky náhoda a uzel na pupečníku je prý v 0,5-1% těhu :wink:. A ty už to máš taky za pár vi´d.

Car to budou no :wink:, já se jen snažim naučit malýho na postýlku a je to taky něco. včera jsem si ho vzala k sobě na postel protože ho bolelo bříško pak usnul a vždycky otevřel jedno oko a když zjistil že je u mě tak nahodil úsměv a spal takhle 3h :grinning: ale jinak je v postýlce, manžel říkal že proč jsme jí kupovali kdžy stejně zase maelj bude spát se mnou :slight_smile:. Viki spal ve svý 6 měsíců tak snad tomášek tam vydrží dýl :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
holky já se těším až budu rozmazlovat. to bude sranda. nosit ho asi taky budu prdíka malýho našeho. já už ho chci mít u sebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :grinning:

mony taky jsem zvědavá na váhu malýho. ale je to kouzelnej brouček holky všechny vaše miminka jsou nádherný vzkazuje i manžel. :grinning:
22. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
markét a uzel na pupečníku znamená co???

car papa
22. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
holky jdu se natáhnout papa
22. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
22. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky, jsem docela nervni. mamka rikala, ze si muzu rict o toho cisare, je to pravda? mam strach z tech ozev a doufam, ze to spineni sem tam nic neznamena, akorat pretizeni.
22. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Mabe, říct si o ně můžeš...máš k tomu důvod a dr. Ti dá určitě za pravdu...zbytečně se tím nestresuj, neboj...domluvíte se :wink:
Já teď taky špiním...zase po té kontrole...
22. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
luci, tak lezat. do ctvrtka to zvladnete. oni ti delaly UTZ nebo i prohmatavaly?

doufam, ze se domluvime. nechci byt srababa, ale otoceni nechci a koncem panevnim taky nee kvuli rizikum.
22. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Mabe, dělal mi jen yšetření rukou...kontroloval, jak moc jsem otevřená...čípek už nemám.
Každý by měl strach, řekni jim, co si o tom myslíš a co chceš...nikdo tě do ničeho nemůže nutit...Určitě to dopadne dobře a domluvíte se :wink: Hned musíš dát zítra vědět :wink:
22. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Tak mi včera odešla část zátky a dneska druhá...a toho už bylo docela dost a byly tam i sraženinky krve...Takže čekám, co bude dál. Si myslím, že mi tam s tím nějak dr. včera při kontrole pohnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Držím palce na dnešní kontroly :dizzy_face:
23. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás pozdravit, když mám chvíli čas :slight_smile:
Za chvíli se chystáme ven... Luci, tak už se pomalu připravuješ :dizzy_face: Jááá chci takýýýýýýý, a to dělám doma různé věci, jdeme na velkou procházku atd. snad se to brzy zase trochu rozjede :slight_smile:
Tak držím palečky a co budu moct, tak budu sem nakukovat, co nového :dizzy_face:
23. únor 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, ted jsem vstávala tak koukám co nového.

luci, třeba fakt budeš rodit akorát v ten čtv. to je maezc. ale už se něco děje to je jasné.

mony já taky furt nic. a to dneska začínám 39tt. :grinning:
23. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Suny no abychom ještě nešli na vyvolávačku :grinning:
Ale já snad né, když už jsem trochu otevřená, jen si to musím trochu rozjet aby se něco dělo, protože se nic od ko nezměnilo :sweat_smile: A pořád čekáme a nic
23. únor 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
mony no já čekám taky a to jsem uzavřená, teda byla jsem. ale víš co naděje umírá poslední. tak to třeba půjde ráz naráz i když tomu moc nevěřím. no nevím jsem zvědavá co se zase dozvím na kontrole. ale jestli nic novýho tak mě asi škrábne.
tobě to taky letí koukám na tt, tak nakonec malá bude krásně donošená.
23. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, tak jak je dneska. My čekáme na doktorku :wink: . Jo na dnešek jsem usnula s Tomíkem v posteli, to to teda začíná brzo. jenže on měl chudák v noci po jídle škytavku tak jsem si ho vzala k sobě a když mu škytavka přešla tak jsem si řekla že až usne že ho přenesu jenže jsem usla a pak jsem se vzbudila v 6 tak dostal najíst a do teď spí a už v postýlce :grinning:

Suny uzel na pupečníku je docela průser. je to neštastná náhoda a udělá si to dítě samo, já měla bohužel hodně plodovky tak měl dost místa na blbosti a jak byl velkej tak kdyby se hodně hýbal tak by si ho mohl utáhnout tak že by už k němu nešel žádný kyslík :frowning2: , proto i ten záznam na monitoru se jim nelíbil a je fakt že malej ani nedělal vlny na břiše tak kdo ví jak by to dopadlo, ale prý do kontroly 8. února mu doktor moc šancí nedával, prý by to možná přežil nebo ne nebo s následkama :unamused: , ale když jsem to zadala na netu tak všechny příspěvky byli o tom že miminko zemřelo v děloze, ale bu´d v klidu, je to fakt strašná náhoda jen v 0,5-1% všech těhotenstvích. radši nepřemýšlet co by se mohlo stát i když je to těžký a teď když vidim malýho v postýlce tak si říkam že kdybych tam nešla tak mohlo být vše jinak........
23. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem doma z kontroly a můžu vám říct,že jsem pěkně naštvaná a zjistila jsem,že moje dr.je uplně blbá.Při minulé kontrole mi řekla,že už to bude a dneska mi řekla,že to ještě nevypadá,ona si vůbec nepamatuje,co mi minule říkala...jak jí mám potom věřit....prý nejsem otevřená,čípek hodně zkrácený a začala mě strašit,že budu přenášet i po druhém termínu,který je 2.3.,což je za týden.Změním si to i v pase,abych tam pak neměla,že jsem v nějakém 42.týdnu.Já doufám,že se ta doktorka mýlí a že se malému bude chtít na svět do toho týdne,nechci přenášet...téééda,ta mě tak vytočila,fakt.Nakonec fakt budu tady rodit jako poslední :frowning2:
23. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj markétko, to je strašný. jenže je fakt, že s tím člověk asi moc nenadělá no. každopádně mě se malej taky vlní mín ale furt si mylsím že tam má málo místa. to je hrozný co všechno se může stát. ale je lepší asi nad tím nepřemýšlet.
23. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Suny neboj rozjede se to samo. :slight_smile:
No jo no, jak mě strašila tak i ted je už malá donošená, donošenost se bere od ukon.36tt mi říkala dr.
Tak už bych chtěla jít rodit, když už mě tak dlouho straší a furt nic, ale samozřejmě nemůže tušit, když už se otvírám jestli se to zastaví nebo bude pokračovat dál, to jí chápu :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Hlavně klid, ani sebelepší doktor to neví přesně, hlavně záleží na mimču kdy se mu bude chtít :slight_smile: . Já osobně mam k doktorkám nedůvěru :slight_smile: ale snad porodíš do termínu. Už víš kde budeš rodit :wink:
23. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
ahoj cipísku tak je normální??? nechceš si zajet do nemocnice??? já bych asi jela aby mi tam řekli co a jak. protože jednou ti řekne to a podruhé zas ono je to na palici fakt.
a jak se jinak cítíš???
23. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Market,rodit budu v Mulačovce :sweat_smile:

Suny,no je to na bednu,kort,když mám furt ty bolestivý poslíčky.Já už nemám sílu to ani komentovat :frowning2:

Na kontrolu si mě pozvala přesně za týden,to mám ten druhý termín a pak by mě poslala do porodnice,aby se rozhodli oni,co dál...já se fakt zblázním :frowning2:
23. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
cipísku já je mám taky ted 14 dní každou noc a den je lepší ale dneska jsem zase spala hodinu dvě a včera taky. je to furt dokola takže paráda. asi budu druhej případ.
ty jo to je fakt na budku. to ti nezávidím já mám ko ve čtv ale myslím si že se nedozvím nic novýho takže budeme na tom asi stejně. druhej termín mám 9 března takže super no.
23. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Suny a když máš takové šílené bolesti , tak se Ti nic nemění? Tak to se tedy divím, že jsou bolesti, ale nic se neděje a podle toho co popisuješ, to asi není příjemné :confounded:
Cipi, neboj snad se brzy rozrodíš a nebudeš muset dřív do nemocnice
23. únor 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
Suny,já můžu prý přenášet 10 dní,což je do 12.3.,takže mě možná taky předběhneš :wink: Ale mě už je to fakt jedno,kdy to bude.Dr.mi dneska nasr....a příští těhotenství jdu k jiné,protože říkat mi každý týden něco jinýho,jeden by se z toho picnul :frowning2:
23. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
Moni,já mám taky ty bolesti,co Suny,ale dle dr.se zkracuje jen čípek,ale jsem furt uzavřená.Dneska mi řekla,že se můžu začít otevírat klidně až začnou porodní bolesti,že člověk nemusí být nutně otevřený
23. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
já jsem taky změnila dr. a jsem moc spokojená u malého mě tak nekontrolovala co tedkom ta nová :slight_smile:
U malého mi nedělala utz, jen jednou, jinak mě poslouchala nějakou flétnou, co mi dala na břicho a tot vše a tady ta ještě ani jednou nevytáhla flétnu, pořád dělá utz a hlídá si mě, je moc fajn. Nedávno jsem viděla tu mou starou a vzpoměla jsem si jak mě zanedbala až mi bylo z ní zle, vůbec by neměla dělat dr. :confounded:
23. únor 2010 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.