• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipís, snad se rozjedeš ze dne na den :slight_smile: Třeba Ti praskne voda a pojedete :slight_smile: To čekání je děs, ale ono to příjde :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
Moni,no snad jo...je to na bednu.

Holky,jdu si lehnout,od 3 jsem nespala :frowning2:
23. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
mony no to jsou bolesti samo se dají vydržet jako není to že bych lezla po zdi ale to břicho a záda do toho tlak na konečník a křeče to je mazec když se ti to dá dohromady a nemůžu kvůli tomu spát tak už se nebojím že bych zaspala porod. ale ty bolesti prý mít můžu ted a jsem zavřená a pak to půjde prý ráz naráz a nemusí už to být podle dr tak strašný.
já změnila dr na začátku protože ta moje ani nevěděla v kterým jsem tt. takže jsem ráda za tohodle ale už bych ho vidět ted nemusela radši do porodky. ale nechápu že se nic nehlo.
cipísku tak se prospi a uvidíš třeba to bude lepší. tak papa
tak koukám že tu nikdo není tak jdu taky. ale nevím kam protože manžel tu kašle jak hrom a má asi do toho střevní chřipku tak jsem fakt štastná týden před termínem. bych ho nakopala někam fakt. jako. ale jak by to měl léčit tak to ne. nechápu ho fakt sobec. tak já se sbalím a půjdu asi k našim. at v tom tady nejsem.
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Cipísku tak pak poreferuj jak se rodí u Mulačů :slight_smile:

Te´d tady byla dětská tak vše ok, jo největší dítě který te´d měla bylo 5kg :grinning: , takže tak velký ještě nejsme. jen když si přečetla ty diagnozy tak je dobře že se na to přišlo včas :wink: . Jo a možná bude očkován na tuberkulozu až v roce, že te´d když se to nestihne v porodnici tak bud po šestinedělí ale že měl horší start do života tak by to nechala až na dýl a alespoń by se mohlo začít hned ve 3 měsících.
23. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
markét tak to je dobře, že je všechno v pořádku dr si vás už ohlídá.
23. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
No říkala že je docela šikovnej, už začíná zvedat hlavičku, v tomhle byl Viki lenoch :slight_smile: a reflexy má taky ok, jen díky cukrovce víc spí, ale to mě zatim nevadí. jen se nají apokud ho nebolí bříško tak bu´d usne ještě při jídle nebo na něj je magickej uspávací prostředek kolotoč :grinning:
23. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlásím byla jsem si poležet ale dneska už mě zase pustili, byla jsem v poradně a rovnou mě vezli na příjem malý měl špatné ozvy.....
v pátek jdu opět :frowning2:
23. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
to je zlej sen, mimco je KP a chcou abych to rodila normalne :pensive:
23. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Maji fakt jo a kolik má váhu :wink: . u nás nechávaj KP jen pokud to chce matka adítě má do 3 kil :wink: . KP si ani neumim představit a když pak má dítě ke 4 kilům tak to se musí ženská potrhat docela slušně a i já bych se bála o zdraví mimča, hlavně nožiček :unamused:
23. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
ähoj holky, tak ja byla dneska poprve na ambulanci porodniho salu. ozvy v poradku, dr. se divil, proc me pan primar nabidl zevni obrat. mam pry malo vody a tak. jinak si sepsal vsechny mozny udaje. za tyden znova na ko. tentokrat me nedelal vysetreni. ve ctvrtek jsem byla u sve dr. - ta me prohlidla cipek a tak a v utery minuly UTZ. takze rikal, ze staci pristi tyden v ut. udela me vse a i ozvy. jinak rikal, ze si nemuzu vybrat mezi cisarem a KP, to podle situace. jinak uz jsme dneska pry 36+0tt. posunul me to podle prvniho screeningu. KP se pry dela mezi 38-40 vyvolavackou, musi byt u toho dva dr. takze uvidime, jestli se otocime, jinak se domluvime na vyvolani. to uz je holky za tyden a neco....

jinak s mamkou se to posunulo. dneska byla u dr. a ta jak ji videla v aktivite, tak ji rekla, ze si pujde lehnout do nemocnice. nastupuje v pondeli na tyden az 14 dni. jsem rada i s tatkou, ze se to bude resit. mamka je taky rada. tedka jsem nasrata na dedu. sla jsem s mamkou nahoru, protoze babicka to nebere, psychinu bere jako neco nenormalniho. tak jsem se ji zastavala, pak ale mamka zacla zase vymyslet a vyvolavat mobilem tuto zpravu lidem, tak jsem ji chtela zarazit a deda me neskutecne zprdnul, ze ji mam nechat. tak jsem na to nereagovala - nechtela jsem konflikt. mamka pokracovala, tak jsem ji zase upozornila a on na me zacal jecet, co si to dovoluju atd. no udelal ze me tu spatnou. tak jsem mu rekla, ze on to nemusi resit uz pres dva roky a vubec nevi, co se deje. on sel pryc s brumlanim a ja sem tedka fakt nasrana. celou dobu se ji pred nema zastavam a on ze me bude delat spatnou....jako malyho fracka, tak to teda ne. asi se ve me bouri hormony, ale libit si to nenecham teda.

holky, dlouhy, ale ja to potrebovala.
23. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
market, prej kdyz je to druhej porod, tak me nechaji normalne, u prvniho bych sla automaticky na cisara :pensive: a vaha dnes vysla kolem 3 kil, takze tohle bohuzel splnujeme :frowning2:
23. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
maji, vy jste taky KP? kolik mate kg? dr. rikal do 3,5kg, ale pak zalezi jeste na dalsich situacich.

cipisku, ta dr. je teda trhla. pak clovek nevi, co a jak ,ze?

jinak me rikal, ze sex se tedka doporucuje. my ho nemame od zacatku, kvuli tem dvoum MA predtim, tak se manza zaradoval. ja teda nevim, asi mam porad strach. jinak k tomu spineni, rikal, ze je to normal, pokud to neni krvaceni. ze se rozeviraji porodni cesty, ani pry nemusim nijak lezet.
23. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
maji, oni by te nechali jit pri prvnim automaticky na cisare? to me rekl dr. ze prave ne.
23. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
mabe, jj, prej u prvniho by mi hned naplanoval termin, ale kdyz je to uz druhej porod, tak to zkusime normalne :pensive: mame odhadem 3005g, nekde jsem se docetla, ze to musi byt holka, ale to nevim, nekde jsem ted videla album a tam byl kluk a bylo tam ze rodila KP... :confused:
23. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
maji, takze je to tak jak rikal. ze pokud se nerozjede do terminu porod sam, tak se domluvime mezi 38-40tt na vyvolavacce. pry tam musi byt dva dr., je to trosku slozitejsi a ve vsedni den. jinak rikal, ze se nemam ceho bat, kdyby to nejak neslo, tak nasleduje cisar.
23. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
holky, tak vidim, ze asi spinkate
23. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
misi, budu drzet palecky na patecni kontrolu
23. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
tak ja si jdu taky ĺehnout a pak prijdu
23. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Maji tak uvidíš. je ale pravda že jsem taky četla že kluci by se KP rodit neměli, ale to by už měli porod i vyvolat ne aby mimčo moc nenabralo. Ono vždycky záleží na doktorovi a nemocnici. určo tě to teda nezávidim, ale zase znam plno holek co rodili KP i první mimčo a prý v pohodě a pokud právě mimčo neni ěnjak extra velký tak se to dá i zvládnout bez problémů, ale mě se to říká co když mam za sebou 2 císaře :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
marki, jak rikas. i me to tak rikal dr., ze mezi 38-40tt vyvolaji porod, aby mimco nebylo "zbytecne" velky.
23. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Taky si to myslim, protože ty poslední týdny to mimčo roste hodně rychle a pokud je pak větší tak může být problém. U nás třeba většinou dávají na výběr ale spíš doporučují císaře. zase záleží i na matce, 3kg dítě se dá zvládnout ale větší bych se docela bála.
23. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky, tak my vyspinkani a vy tady nikdo? teda krome marki.
23. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
ahojky holky...tak já jsem spala dvě hodiny a jsem ještě víc unavená,než předtím,ach jo :frowning2:

Teď musím jít udělat francouzský brambory na večeři a pak asi zase zalehnu.Jsem nějaká divná dneska.Břicho mě bolí...
23. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
ahoj cipisku, ja taky spala dve hodky, a taky jsem nejaka presla, ale potrebovala jsem to. mnam, franzcouzsky brambory...ja se musim priznat, ze jsem normalni obed dneska zanedbala. :astonished: nejak se me nechtelo. tak ze by uz konecne, ale to je furt dokola, ze? Uz by jsi mela mit nejakej posledni termin ko a pak uz vyvolavacka, ne?
23. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
jinak zitra jdeme s cenapem na prohldku porodniho salu do bohunic. tak jsem zvedava, jak to tam vypada.
23. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Mabe...já už nevím,to je fakt pořád dokola...už si ani neříkám,že by to mohl být porod,když mě začnou bolesti,to jsem to dopracovala,co?Už to prostě neřeším!

No další termín za týden a když do něj neporodím,tak budu přenášet,nechávají prý 10 dní,takže až pak asi vyvolávačka,ale to bych se už musela domluvit v porodnici,snad by mě nenechali,vždyť to by měl pak prcek 5 kilo,ne?Ach jo!

Jdu na ty francouzáky a když mi bude ok,tak se tu ještě objevím :wink:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
cipisku, ja se ti vubec nedivim, ze uz jses z toho unavena. to je drsny, ze to tak nechaji dojit daleko - 5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak jsem si taky chtěla schrupnout, ale celé odpo. jsem se trápila a nešlo to...Před chvílí mi odešla další část zátky s takovýma vlásečnicema krve... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem v rychlosti dočetla ohledně vašich kontrol :confused: Holky, budu Vám držet palce, aby vám porod šel dobře...
23. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.