• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj luci, uz jenom dva dny :grinning: . ze by si to telo reklo, ze to zvladne samo? :grinning:
23. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahojky Mabe, no nevím, nevím...celý den mi je zle...břicho bolí, ale v kuse. A ta zátka je teda šílená :sweat_smile:
Každopádně ještě několik hodin musím vydržet, manža je u vás v Brně a dorazí po půlnoci :pensive: Bez něho nerodím!!!!!!!!!
23. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
luci, tak to musis vydrzet. a kontrakce?
23. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
me nejak tedka zaclo bolet v krizi. musim se natahnout k telce. vecer mam jit na basket zapisovat a to nebude nic moc. tam musim sedet na lavicce 1,5h.
23. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Kontrakce sem tam mám, ale pak vždycky přejdou a bolí mě v kuse břicho jakoby celé až na bedra, jako bych měla první den ms.
23. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
luci, tak se nechame prekvapit
23. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
me tedka nejak chytl kriz. pred tehu se me blokovala bederni pater a tak me to zlobi. namazala jsem si to albou a jdu se natahnout.
23. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dneska jsme byli na poradně a všechno v pohodě, teda až na to, že má malý ve varlatech nějakou vodu, ale prý se to snad vstřebá. No a ještě musíme přestat tolik kojit malý za 14 dní nabral skoro 1 kg na víc :sweat_smile: ...takže máme 4.77kg :confused: ....jinak bouličky se nám vstřebavají a jinak je vše ok.....

Co tady, rodí se nebo nerodí? :grinning:
23. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj Moníí :slight_smile: teda, vy jste ale velicí :grinning: Máš kvalitní mlíčko :wink:
Zatím se nerodí... :wink:
Už jste byli na prochajdě s kočárkem?
23. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, jojo jsme velici noo...měli jsme 3.99kg a po 14 dnech 4.77kg mazec teda :sweat_smile: ....my byli už s kočárkem venku hned jak začlo být pěkně a je to paráda:slight_smile:....a jak se citítš???
23. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Moni, venku už je paráda :slight_smile: Si říkám, že náš maličký už se asi tlačí ven, protože je hezky :grinning:
teď už je to lepší, ale celý den jsem měla na prd...čekám, jestli se to rozjede nebo vydržím do toho čtvrtka :sweat_smile:
23. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
Takže dneska celý den naznak porodu jo? tak uvididíš co se z toho vyklube a manža už je doma???....venku už je super, ještě až se roztopí ten sníh všude tak to bude supr. :wink:
23. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Moni, celý den...ale třeba z toho nic nebude...Manža dorazí po půlnoci, takže i proto musím vydržet :wink:
Já už se těším, až budu s maličkým chodit ven :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
boze holky, ja to chci mit za sebou :pensive: :pensive: :pensive:
23. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Maji, já taky...začíná to být má noční můra....no, každopádně já ve čtvrtek rodím, takže už to budu mít brzy za sebou...snad zdárně.
A jak jsi se vlastně domluvila ty? Kdy musíš na další ko?
23. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
Héolky já vám uplně rozumím, ještě ted to mám v živé paměti jak jsem se modlila, aby to už bylo za mnou....ty poslední dny jsou nejhorší :unamused: ....Nebojte za chvili to budete mít za sebou :dizzy_face: ....a pak musíme konečně udělat, alespon sraz maminek, když už né těhulek :grinning:
23. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
luci, dalsi ko mam za tyden...vsak proc spechat, ze :sweat_smile:
mona, nebyt dnesnich uzasnych zprav, tak si ten konec uzivam...ale ted uz se jen modlim at to mam rychle za sebou :pensive:
23. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Maji, to je pech...a nebylo mimčo ještě nedávno otočené hlavičkou dolů? Nebo si to pletu?
To fakt nechápu, že Tě takhle nechají :angry: Vždyť zase vyroste...a nepřemýšlela jsi o jiné porodce?
23. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Majo aha ted jsem dočitala, abych byla v obraze....tak oni tě chcou nechat rodit KP?? :confused: ...Já myslela, že si můžeš vybrat jak chceš rodit...Kamoš říkal, že jeho přitelkyně nechtěla rodit normálně a to bylo mimčo hlavou dolů a prostě se rozhodla pro CŘ , tak zašla do nemocnice domluvila si termín a je to...tak mi neříkej že to prostě musíš odrodit normálně :confused: ...i u mabe, to je divný holky....
23. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
luci, jj, jeste minulej tyden bylo otoceny dobre...a o vikendu jak jsem byla ve vane, tak mi mm rikal, ze mu prijde, ze je napric, ze mam nejaky rozbacly bricho...a pak se zase srovnalo, tak jsem myslela, ze je to ok a dnes mi delal utz a ze je prdelkou :pensive: chci to jeste probrat se svoji doktorkou a pak uvidim..
23. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Moni, mě to taky přijde divné...já teda neznám nikoho, kdo by rodil KP, každá šla vždycky automaticky na císaře...
Já bych to teda řešila...
Maji, takže je vidět, že se mimčo dokáže otočit i později :pensive:
23. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky pomooooc potřebuju poradit. nebo něco pozitivního.
23. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
copak suny?
23. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
dneska od rána manžel blije (teda jednou) a třikrát měl jako průjem, tak jsem ho vylifrovala k rodičům ale co když to chytnu holky? strašně se bojím co potom mám dělat.poradte. strašně se bojím o malýho.
navíc jsem nevyspaná zase hrozný
23. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
jsem tu sama??? holky já jsem fakt na nervy.
23. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Suny, a on něco špatného snědl? Měl horečku?
Myslím, že nemusíš mít strach...i když je to nepříjemné...chápu.
23. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
luci nevím zítra večer jen paštiku a chleba jinak to co já. a dneska ráno byl na hajzlíku pak ležel a pak byl ještě dvakrát a jednou blil a to bylo kolem 1 a pak už prý nic ale bojím se co když je to nakažlivý chytnu to jak se s tím malej vypořádá???

ale kdyby to byla střevní chřipka tak asi lítá celej den ne?? a teplotu měl 38,5 ale ted už jen zvýšená teplota.

mám hroznej strach když to chytnu. co ten maličkej jak se s tím popere????
23. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahuujte :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Suny, se střevní chřipkou by asi lítal častěji...
Moje mamka minulý týden taky jednou zvracela a měla průjem a teplotu a nakonec z toho vylezla klasická chřipka...
Neboj, maličký už by se s tím vypořádal, už je to hotové miminko...
23. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
lucinko ale je ještě maličkej a já byhc byla zesláblá prostě se bojím furt se pozoruju. chjo. tak je manžel u rodičů a já budu i převlíkat zítra postele aby to bylo pryč.
luci já se fakt bojím. kdybych to chytla tak musím hnedka do nemocnice???

jo luci a ještě otázka, když jdu na záchod tak dneska od odpoledne mám žlutej výtok ale tmavší takový hrudečky. to asi není zátka že???

mony ahoj
23. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.