• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny klid :wink: . Určitě je to infekční ale pokud dodržuješ hygienu tak to bude snad ok. Já minulý léto byla s Vikínem v nemocnici, chudák zvracel pořád a pak ani už nemoh stát na nohách a pak to měla celá rodina, pěkně jeden po druhym a jediná já přežila ve zdraví:slight_smile:))). Pokud bys to náhodou chytla tak se max pořádně pročistíš. kdyžtak si kup v lékárně smectu kdyby náhodou, ale kdyby to měl vážný tak zvrací celý den, Viki blindil během 2h asi 10x a pak už jsme jeli ahned si nás tam nechali. Nic moc mu nenašli a za 3 dny jsme šli domů :wink: . Mimískovi by to nemělo ublížit apokud bys zvracela nějak víc tak radši do nemocnice aby tě kdyžtak zavodnili infúzema ale to je až jako v nejhoršim případě. Ale chápu že před porodem nic moc viď :unamused:
23. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Suny, já myslím, že nemusíš hnedka valit do nemocnice...stačilo by si zavolat a poinformovat se co dělat vzhledem ke stavu v jakém by jsi byla...Ale neuvažuj hnedka nad tím nejhorším...určo to bude dobrý.
Zátka je takový hlen, jakoby smrkanec a já tam měla i částečky krve...

Ahoj Mončíííí :slight_smile: jak je?
23. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
markét děkuju. no on jen jednou a třikrát na hajzlíku průjem jinak nic. jo a teplotu ale už to srazil tak já nevím. třeba jen mu něco nesedlo já nevím no. ale jsem dneska přes noc sama doma protože mám strach ale víš co hygiena je ale to se šíří vzduchem. spíš mám strach o malýho aby mu to prostě neuškodilo. no před porodem uplně naprd no.

proč dycky já to nechápu. snad to nechytnu ale co proti tomu dělat nevím.
23. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
luci tak to asi zátka nebyla nebo fakt nevím.

já mám strach a když už je vše ok tak zase tohle a ve čtv na kontrolu abych tam dojela. prostě mazec no. a navic prostě večer a an mě to všechno padá.
23. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Market, koukala jsem na fotečky...no, nádhera :dizzy_face:
Hele, a máte parádní kapsář :slight_smile: ten si objednávala z netu, že?
23. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Nic neuděláš, já to enchytla nějakým zázrakem, protože mě furt objímal tak to tam taky lítalo ale fakt jsem byla jediná co to enchytla a asi to bylo docela hustý protože manžel to chytli až za týden a lezl tady po čtyřech :frowning2: . Ale dle toho co píšeš to vypadá že mu něco nesedlo nebo něco chytil venku a bude to ok. Jediný co můžeš je mýt si ruce ale pokud to máš v sobě tak taky poběžíš na WC ale taky nemusíš. Já bych to fakt kdyžtak řešila smectou a jedině kdybys zvracela pořád tak bych jela abys nebyla odvodněná ale fakt to neřeš, Viki teď taky měl jednodení virozu nebo co, možná i nervíky jak jsem pořád jezdila do nemocnice a zase domů tak malej najednou horečku a celou noc problil a druhý den už ok :wink:
23. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
markét no toho já se bojím že už to mám v sobě a ten drobeček chudák je v tom nevinně. ale zase nevím jeslti jsem manžela neodsunula na druhou kolej když sjem ho poslala k rodičům. takže kdyby byl doma bylo by to asi to samý že? když to měl dneska a stejně jsme dneska spali ve stejné místnosti.
23. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
No asi je pryč zbytečně :slight_smile: . i kdybys to chytla tak se potrápíš Ty a ne malej ale chápu že příjemný by to nebylo. Na druhou stranu to chytnout fakt nemusíš a pokud manžel nezvrací pořád tak to spíš bylo z jídla :unamused: . Tak max dodržuj větší hygienu a víc dělat fakt nejde. mě taky říkali na infekčnim že bu´d to chytnu nebo mam tak silnej organismus který se s tim vypořádá a fakt jsem vydržela jako jediná. jen to muselo být docela svinstvo že to chytil každej a z čeho netušim, ještě ráno byl ok a odpoledne to začlo z ničeho nic :unamused: . ak se snaž to moc neřešit a manžela vem zase domů :wink:
23. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Lucko díky, jo kapsář je z netu aza dobrou cenu a paní se snažila a poslala docela rychle :wink: . prodává i na MMB :slight_smile: . Já právě potřebovala něco za postel a tohle mě přišlo jako nejlepší řešení :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
no já jsem ho chudáka vyhnala ale nebojovala bych s tím já ale i malej. já se stím vypořádám ale co to malý miminko ještě v bříšku???
23. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Suníku, miminko o taky zvládne :wink: už vyrostl, neboj :wink:

Market, parádní řešení :slight_smile: moc se mi líbí :slight_smile: A jak to máš s kojením?
23. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Malýho se to nedotkne, to bych se nebálo. max to potrápí tebe což v tomhle týdnu těhu asi nic moc, ale třeba to bude ok. Pokud bys to chytla tak už bys lítala teď nebo zítra, ono je to docela rychlý. Malej je chráněnej, spíš jde o to že tebe by to docela vysílilo :unamused: , ale já 2 dny před porodem taky lítala furt na WC, asi se tělo čistilo :wink:
23. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
luci myslíš si to?? to je fakt jak na svinu že se to musí dycky podělat že už je to docela v pohodě.

luci tobě se to blíží že???
23. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
markét no spíš aby na něho neskočila ta infekce no.
23. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Suny, kdy Ti naposledy říkali jeho váhu? Dva týdny zpátky?
Jj, je to tady co by dup :grinning: Bojím, bojím... :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
jojo dva týdny zpátky. proč????

neboj se já bych skákala radostí. protože už bych věděla že za dva dny už ho budu mít v náručí.
23. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Suny, protože miminko prý přibere kolem 300g týdně, takže už je z Kubíka určo chlapák :wink: :slight_smile:

Na to, že ho budu mít v náručí se těším, jako malá...jen ten porod mi to nadšení kazí, ale musím to brát, jak to je a vydržet :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
luci no uvidíme. třeba je menší ale ted se mi tu hýbe už ho chci mít broučka u sebe. chjo

no neboj to zvládneš a bude to ok budeš mít manžu u sebe já ne. taky další pozitivum že tam nebudeš jen z cizíma lidma.
23. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Luci kojení mě neni dáno, ale možná to dělají i nervy :unamused: . Přece jenom období na JIP neni zrovna ideální, malýho přiložili asi až 8 den po porodu což taky neni ok a navíc jem odstříkávala málo a jak jsmebyli spolu na pokoji tak bylo mlíka pořád mín tak jsem to vzdala, stejně by malej kojení nezvlád, jsem ráda že pije přes lahev tak má nutrilon ale zvažuju že přejdeme na sunar.
23. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Suny, a on se fakt nekousne a nepůjde s tebou? Proč vlastně nechce...bylo by mu zle? Aspoň kdyby byl někde poblíž, aby jsi věděla, že tam někde je...a pak by za váma hnedka přišel.
23. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Luci je mi fajn, až na to, že jsem dlouho nebyla na záchodě a bolí mě břicho ted :sweat_smile: a ty? jak se těšíš?
23. únor 2010 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
markét tak to nemá cenu lámat za každou cenu. lepší je to nechat tak a krmit malýho sunárkem.
23. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
luci nene je rozhodnutej prostě u toho nechce být. no tak mě to prostě tak řekl no.
23. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Market, nic si z toho nedělej na mlíku svět nestojí a umělá je dneska hodně kvalitní :wink:

Moni, tak to já chodím už týden každý den ráno...pravidelně, až tomu sama nevěřím. Celý den cítím břicho, ale k pravidelnosti to má hodně daleko, i když člověk nikdy neví, co bude třeba za hodinu :sweat_smile: :grinning: Ty máš další ko zase v pátek?
23. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Suny, třeba až to na tebe přijde, tak změní názor a půjde s tebou...a co mamka, ta by nešla?
23. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
luci já tam nikoho tahat nechci. mamka chudák by viděla jak trpím to nechci prožila si se mnou hodně.
ted se biju do hlavy kráva blbá jsem budu tu přes noc sama a neusnu to bude už 4 noc co nebudu spát a nepsím i přes den mám kruhy pod očima a ještě ho chudáka pošlu k rodičům jsem prostě debil.
holky to je se mnou fakt na prd.
23. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Suny, tak mu zavolej...jeho rodiče bydlí blízko, ne?
23. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Luci jojo 4 vchody vedle.
holky já ted byla ve sprše a mám docela velký bolesti rozdýchávám ale teda to je mazec neměla by to ta sprcha spíš uklidnit?? chodím v předklonu jsem sotva dolezla k notebooku.
23. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Suny, to máš těhu bolesti?
23. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
no jako na ms ale nemůžu se jaksi narovnat. a jak kdyby mě dolů padla skála ne šutr ale skála a hrozně mě bolí spodek jako.
23. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.