• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny :sweat_smile: teda to ti neporadím...a je to bolest v kuse?
23. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
ee nepravidelný intervaly. ale jako takovej nával jak kdybych měla dostat ms za celej rok taková bolest v podbřišku, vystřeluje mi to do třísel a do zad do kříže. blééééé
23. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Holky upozornuju, že bolesti jako při ms můžou být už kontrakce, já takové bolesti měla nejdřív nepravidelný a pak v onen den pravidelný :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
mony díky za upozornění. no já bych se tomu nedivila, protože manžel není doma, není mu dobře a já jsem tu sama tak jak na svinu se to určo začne ty bolesti stupnovat. ale pravidelný to není zatím. ale ta sprcha mi dala a to mě dycky pomohla a ted prd. fuj teda. je fakt že dneska jsem hcodila, uklízela a prala tak že by se něco hlo???
fuj otevřený okno a vůbec to nemůžu rozdýchávat.
23. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Suny, aby jsi ještě nerodila dřív, jak já... :wink:

Moni, já mám bolesti spíše v kuse... :confounded:
23. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
suny no zkus to ještě vydržet a uvidíš, bud se to rozjede a nebo to přejde....to poznáš sama, že to začlo být nějak často a pak si to třeba zkus stopovat....no jo, ono to přijde nečekaně kdykoliv, ale tak manža má určo auto sebou a když tak by pro tebe hned dojel ne???
23. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
Luci no já jednou četla v diskusy, že jedna holka tam měla bolesti vkuse a že ji to vůbec nepovolilo a byl to porod :confused: ...no, ale to doufej, že ne, protože ty bolesti těsně před porodem jsou hodně silné a vkuse bych je chtit mít nechtěla. No uvidíš, pokud se to nebude stupnovat tak jsou to jen posli....To do čtvrtka už vydržíš ne??:grinning:
23. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
luci no to asi ne to by bylo štěstí moc už. :grinning: spíš mě to zase potrápí. ach jo

mony no auto máme tady ale manžel by tu byl do 5 minut. ale chudák v tom stavu by jel no nevím.
radši si nabíjím telefon abych ho měla na noc u sebe.

ty jo teda ale co to je???
23. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Luci, jo no. Vše se může změnit během chvilky :slight_smile: Ale myslím si, že do čtvrtka vydržíte :dizzy_face:
Já si mám volat k dr. zítra, protože říkala, že ještě neví jestli čtvrtek, pátek bude ordinovat, tak kdyby né, tak bych k ní jela zítra na ko, a kdyby jo tak až v pátek :slight_smile:
Jdu spát, jsem už hotová. Tak hezký večer Vám i broučkům. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky já mam taky problém, mám trauma chodit na velkou :frowning2: ....nevím jestli mě to bolí od té doby co jsem vám psala, že to byl jak porod. ale prostě pokažde co jdu na zachod, tak to boli a někdy mi teče i krev....mám strach, aby to nebyli hemeroidy nebo něco. Snad je to jen po tom debilním železu.... :frowning2: ...k dr. jdu až po 6 neděli, tak to musím ještě 3 týdny vydržet.
23. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Mony dobrou noc. :wink:

mončo a říkala jsi to na gyndě třeba že máš takový problémy??
23. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Suny, jsi ve stresu...a to udělalo s tvým tělem své. Ty brďo, třeba už se klube :sweat_smile: :grinning: A máš na někoho kontakt?

Moni, dobrou i Tobě :dizzy_face:

Moničko, musí to být nepříjemné, to železo dokáže pomoct, ale i potrápit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si myslím, že pokud máš nějaké potíže, tak můžeš k dr. ještě dřív, jak po šestinedělí. Mě to tak bylo v ordinaci řečeno :wink:
23. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
suny nene k na gyndu se chodí až po 6 neděli až se ti zahojí stehy....kdyby se mi tam měli ted hrabat tak je asi sežeru...sice už to tolik nebolí, ale přijemné to ještě není ani když si na to sama šaham při mytím :unamused:
23. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
luci nemám ale mám tu tabulku od monči tak se tam podívám na kontakty. ale zas tak žhavě bych to neviděla. ale ten tlak a ta bolest to je mazec.

mony tak si tam zavolat nebo zkonzultovat to železo jako dávku víš???
23. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
Luci no jenže já mám strach, že by se mi tam hrabal a stehy ještě nejsou uplně zahojené :cry: .....;No já včera zapomněla celý den to železo a pěkně se mi motala hlava, myslíš, že je to z toho?? naivně jsem si myslela, že když jsem včera zapomněla ho vzít, tak to dneska půjde lehce, ale chyba lávky teda....
23. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Moni, klíďo to mohlo být z toho...brát ho budeš muset...A říkali ti, jak dlouho? Určitě musí existovat něco, jako ípky v těhu při zácpě. Tak zkus zavolat dr. a poptat se. Ať se netrápíš ještě další tři týdny...
23. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Moni, to měly být čípky :wink:
23. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
mony no třeba glycerinový čípky ty se můžou i v těhu ale to železo je ludra, možný to je to motání hlavy z toho nedostatku. jeslti jsi ztratila hodně krve. tak je to jasný no.
23. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
kde ste kdoo??
23. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Suny, jsem tu :wink: Už je líp?
23. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
chvílama jo. :wink: ale když to začne tak lezu po zdi halnvě to břicho a záda teda. malej mi tady tancuje v břichu brouček malej.
a takovej tlak na spodek jak kdyby mě měl každou chvili vylézt.
23. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
luci a manžel přijede dneska v noci??
23. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
No budu se na to muset poptat...díky holky, snad to bude jen z toho železa, mám totiž strach z těch hemeroidu, pr to jen tak nejde vylečit.....tak snad to bude dobré....nic valým si lehnout dokud malý spí at něco nadženu...tak papa holky a kdyby něco jsem na drátě, pište i o pulnoci :wink: ...dobrou noc :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
mony jsi zlatíčko. ale běž se vyspinkat a at se ti něco hezkýho zdá. papa
23. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz
Suny, třeba se otvíráš :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Moni, dobrou :dizzy_face:

Suny, jj...dorazí po půlnoci...a středa, čtvrtek je doma...takže paráda, už budu klidná a může mě to klidně chytit i zítra :wink:
23. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
luci no to nevím. uvidíme ve čtv ale už bych aji rodila protože spím čím dál mín a všechno mě hrozně unavuje.
a ted jsem debil když jsem manžu vyslala pryč. a ted se tu bojím a neusnu ani za boha.
23. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
jééé tak to je paráda to ho máš tedka už nekde na cestě ne???
23. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Suny, to zvládneš, s tí spánkem je to na prd, já to mám taky tak...A manža zítra dorazí domů nebo valí do práce?
23. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
Suny, jj :wink:
Jéé, teď začíná Romeo a Julie :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.