• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci on je do 15 března doma má 3 týdny ještě staré dovči. ale jako je fakt že se tu bojím prostě. takže neusnu ani kdybych byla sebevíc unavená. jsem kráva ho pošlu pryč a pak spát nemůžu ale co by jsi dělala kdyby ti manžel tady běhal na záchod pořád???
23. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jó, já zapoměla, že má dovču...Tak snad už bude zítra dobrý, ty virózy většinou rychle přejdou...A pokud už dneska srazil horečku, tak to zvládne a bude dobře :wink:
23. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
luci taky jsem to přepla ale už m ě to zas chytlo ty jo si to začnu počítat. to nedávám fakt ty bolesti.
no on měl horečku jen chvili ale přes 38 a ted už má jen zvýšenou. ale už asi spí. a já se tu asi poseru strachem a bolestí.
Suny, tak počítej...Já vždycky začnu počítat a pak mě to přejde :unamused:
23. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Suny, tak kdyby se to stupňovalo, tak mu volej a jeďte...Teda, ale chytlo tě to z ničeho nic :confused:
23. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
jeee holky ja tu robim kontrolu a zeby dalsie miminko na ceste????/ ja si idem nieco pozriet v tv este ale budem kontrolovat stav :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
no chytlo mě to po sprše a je fakt že celej den nic. až po té koupeli. ale to je fakt co chvíla. no nebudu ho plašit já sama nevím ale jako je to hnus chci ležet ale nemůžu usnout. a hlavně tu furt něco slyším tak se bojím takže další stres do toho.

a manžel ti volal už kde je??
23. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj Mona, a jak je Tobě? Taky Ti ty týdny pěkně naskakujou :wink:
23. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
no a navíc se mě ted začla motat hrozně hlava. ale šíleně teda. ty jo já ho fakt budu muset zavolat na noc. ale abych doprdele něco nechytla no co ted??
23. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
Suny, vyjel z Brna...no, já jsem nervózní, jak pes...neusnu dokud nebude doma. Navíc to tam namrzá, takže si oddychnu, až bude doma....
23. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz
Suny, tak budete spát každý v jiném pokoji....to by šlo, ne?
23. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
no to jo ale tady je nad nulou tak bud v klidu se mohl stavit. :slight_smile:
takže to je tak za hodku a půl doma. ty jo no nic asi manžovi zavolám jeslti nechce dojít dom ale jako jeslti bude lítat na záchod tak abych fakt něco nechytla. ale to bych asi měla už v sobě stejně.
23. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
suny-zavolaj mu aj moj mal teraz horucky a ja som v pohode co ked ta to chytne nadranom a nedovolas sa?a co sama neriskuj

luci-no niekedy horsie niekedy lepsie uz sa tesim co bude maly vonku :slight_smile:
nic idem pozerat tv
23. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
luci jojo ale i tak to chytnout můžu no.

ahoj mony dovolám se určo ale je fatk že teda ty bolesti jsou fakt divný.
23. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
suny-budeskludnejsia ked bude doma :wink:
23. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
mony no to nevím.

a ted jsem měla bolesti po 7 minutáchjsem to počítala asi od těch půl 11 a ted zas nic.
23. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
Suny, já to mám taky tak...to jsou poslové...
23. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
no to jsou to já vím ale je to divný že když je to 45 minut pravidelně a pak ne. ale teda luci a píchá tě i tam dole??

tak já nevím jeslti mu nemám zavolat ale to nebude vyspanej ani on chudák. co myslíš?
23. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
Suny, záleží na Tobě, když se fakt bojíš, tak mu zavolej...ale třeba usneš a zase budeš klidnější, že se třeba nemůžeš nakazit...
Píchá mě tam děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně při chůzi...
23. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
no ne kvůli tomu bání ale celkově se cítím pod psa. kdyby ležel v ložnici tak přes noc to nechytnu a zítra jde k dr a přes den bude u rodičů. ale ted je to fak takkový divný no. já nevím.

ted jsem byla na záchodě a takovej výtok no ale to není výtok takoby hrudky s něčím jako sliz nebo co ale žlutý
23. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
Suny, zátka může být žlutá, průhledná, s přímesí krve nebo bez a i do hněda...
23. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz
to taky nechápu proč to není stejný u všech teda. jak to má člověk poznat.
tak jsem psala manžovi a asi spí. kurna takže už třetí noc bez spánku pálí mě oči ale neusnu ani za nic tak to mě řekni teda. dala jsem si rychlou sprchu a zase ty bolesti. nepřešly. je to horší a horší po té sprše.
23. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz
Zase bolesti? Teda já jsem z tebe nervózní :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 23:39  • Odpověz
jo luci zase ty jo já to nechápu fakt. ale to fakt bolí sakra. v každé poloze. mám pocit že se malej prorazí takový řezaní a bolení fuj
23. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz
no nic já jdu na balon nebo nevím uplně mě vyhrknou slzy jak to bolí ale teda záda hrozně. manžel spí vůbec nereaguje taky zážitek teda.
23. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz
Suny, tak uvidíš...když bude nejhůř, tak pojedete....
Já už se jdu přesunout do ložnice...tak dobrou a budu na tebe myslet....
23. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz
luci papa
23. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz
suny-kontrola ako si na tom
24. únor 2010 v 00:20  • Odpověz
dobre ranko,

tak co se teady stalo? suny, ty rodis??? :confused:

ja byla vcera vecer s manzou na zapase, naposled. pak jsme byly na pivku, dala jsem si jedno nealko a chleba s tvaruzkem. byla jsem presvedcena, ze vstanu na hokej a vzbudila jsem se v 6h. :slight_smile: no, a v 7h jsem vstala s manzou a posnidala. jsem unavena, ale nejak jsem nemohla spat. vidim to tak, ze jeste tak hodku a pujdu si lehnout. na 14h jdeme do te porodnice na prohlidku, jsem zvedava.
24. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.