• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj holky, super noc. hodinu a půl jsem měla bolesti po 7 minutách tak jsem myslela že pojedeme a pak to přešlo a do 4 to bylo už vkuse a ted aninemůžu sedět jak mě to dole bolí. :frowning2: :frowning2:

mabe ty seš ale ranní ptáče. pak písni co ta nemocnice, ju???

mony jsem ještě tu ale nevím jak dlouho budu. jsem nadoraz.
24. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
ahoj suny, tak porad nic? no teda, ty si protrpis. nejak jsem nemohla zase zaspat po zachode, ale jsem unavena. chvilku pockam a do obeda si zase zdrimnu. potom napisu neboj. ty bys jela taky do tech bohunic, ne?
24. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Mabe asi na obilnák bych jela ale zatím to bolí v kuse ale jako píšu vám ve stoje protože sedět nemůžu jak kdyby mě tam někdo nakopl.fuj.

ty jo ty máš 37tt??? to je super letí ti to. a jak se cítíš ty?? co malá kope??
24. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
suny, takze obilnak. mala se furt hejbe. my moc nekopeme, ale si hrajeme na vetrelce. takze se ruzne vzdouva a tak a skyta. jak mame min vody a placenta vepredu, tak ty kopy jsou mirnejsi. vcera to byl zazitek na ozvach, neuveritelny slyset srdicko. :slight_smile: tydny utikaji, za chvilku budeme mit prdolu doma. jinak dr. rikal, ze sex se tedka doporucuje, tak ma manza radost, ale ja mam trosku jeste strach. uvidime.
24. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
jojo ty ozvy jsou parádní. je to krásný. jinak každopádně sex je asi v pohodě ale já si to neumím ted představit dneska ty bolesti dole to bych nedala. navíc manžel je u rodičů radši ještě kdyby byl nakažlivej abych ustála aspon tu zítřejší kontrolu. ale asi pojedu autem zítra sama na kontrolu tak mám docela radost ale co už.

jojo vetřelci jsou parádní někdy bych chtěla mít průhledný břicho protože v levo nahoře mě jezdí taková malá boulička a já nevím co to je ale asi patička. my máme termín porodu za 8 dní. tak uvidíme.
24. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
suny, tak zitra opatrne, ja uz tedka sama nechci jezdit a aji omezuju rizeni s manzou. za 8 dni, ty jo, to je mazec. ja si myslim, ze pujdem na tu vyvolavacku, pokud nebude chtit driv na svet anicka. jinak vcera me chytly vecer krize, ale jinak nic. sem tam me tahne po stranach bricho, asi jak se vzdouva a tak. mozna sem tam tvrdne jakoby bricho nebo je to hejbanim anicky.
24. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
jejda třeba nebudeš mít bolesti vidíš jáje mám a dr mi minule řekl že prd a to teda nebyly takový velký jak dneska v noci.

a jak to máte s tím otočením???

no já taky nechci jet autem možná pojedu mhd jetě nevím. v aute už se asi nebudu cítit bezpečně no. a to parkování to porodím jenom tím. :grinning:
24. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
vcera jak jsem byla v te porodce, tak dr. ze jdu na otoceni na mou zadost, tak jsem mu rekla, ze nee. ze to navrhl primar, ze by to mozna slo. on se podival do zpravy a rekl, ze by to neslo. mam malo vody a kvuli spineni na zacatku a tak. ze by me to nedoporucoval, tak jsem mu rekla, ze jsem rada. takze budto se otoci nebo se uvidi, jestli KP nebo cisar. nemuzu si pry vybrat, takze KP a podle komplikaci a situace kdyztak cisar.
24. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
suny, a kam jezdis k dr.?
24. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
mabe to je rozumný řešení ale pořád si mylsím že se Anička ještě otočí. je to holka šikovná.
jinak kdy jdeš na kontrolu??
24. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
mabe jezdím na orlí takže parkujeme u grandu na tom parkovišti ale ráno tam bude místo snad., ale manželovi třeba bude líp uvidíme.

mabe dost mě ten spodek bolí tak si jdu lehnout. nezlob se. tak papa
24. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
suny, nezlobim - bez si lehnout. na dalsi ko jdu zase v utery.
24. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky,je tu někdo?

Luci,nejela si rodit?

Já stále stejný stav,nemůžu ležet,je mi na zvracení a od rána jsem byla třikrát na velký.Asi mě brzy šlehne :unamused:
24. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem toho v noci moc nenaspala, tak jsem to teď doháněla...

Cipísku, taky nemůžu ležet ani na jednom boku, usla jsem u telky v sedě :sweat_smile:

To jsou stavy, co? No, zítra v tuhle dobu už se budu chystat na cestu do porodky....
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Ty jo Luci,to je něco viď? Ty se máš....tak třeba taky budu touhle dobou v porodce,ikdyž já si radši žádné naděje nedělám,já tu budu strašit až do dubna snad :frowning2:

S tím spaním je to fakt děs...já to ale budu muset nějak dohnat,protože takhle bych ten porod snad ani nezvládla,jsem hrozně unavená :frowning2:
24. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Cipísku, taky jsem unavená...úplně bez energie a síly :pensive:
Mě jak včera odešla ta třetí část zátky, tak od té doby nic a nemám už ani těhu výtok...Tobě už taky odešla?
Třeba budeme rodit ve stejný den :wink: :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Luci,mě ta zátka asi ještě neodešla...teda minulý týden dvakrát kousky hlenu,ale nažloutlýho,tak to nevím,co je.Jinak mám těhu výtok,takový bezbarvý...

Právě jsem mluvila s přítelem,tak říkal,jestli nechci vzít do porodnice na kontrolu,když je mi takhle zle,ale já myslím,že to je normální těhu stav před porodem...kéž by už bylo před porodem :wink:
24. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Cipísku, třeba by to nebylo na škodu...aspoň by ti tam řekli, jak na tom skuteně jsi...Třeba by Tě mile překvapili :wink:
24. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
No možná jo,ale já mám strach,aby si mě tam třeba nenechali až do porodu :frowning2:
24. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Luci,mě hrozně padají oči,jdu zkusit spát,jestli to pomůže...mám i nějaký divný tlak :frowning2:

Přeju hezké odpoledne,já se tu pak ještě objevím,abych tě ještě zastihla ve stavu 2 v 1 :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Cipísku, jasně...já musím jít něco uvařit...tak zatím :wink:
24. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky,

cipisku chudacku malej :unamused: , to je trapeni. nechces tam opravdu jet?

luci, tak uz zitra. v kolik nastupujes? jak vis, ze to je hlenova zatka? ja mam vetsi vytok v tehu porad a vcera kremovej bilej dost. ale to asi jeste neni ono, i kdyz me vsechno jaksi tlaci, ale oproti vam - pohodicka.
24. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
jinak tady byl tatka, tak jsme pokecaly o mamce a dovezl me jidlo. oni dostavaji v praci vakuovany obedy, tak mam kapustu s bramborem. :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
holky tak já jsem se ted vzbudila jdu se najíst a asi zase padnu. jen nevím jak budu v leže jíst prootže sedět fakt nemůžu nevím co to je.

cipísku tak kurnik už by to chtělo že??

luci tobě se to kvapem blíží už zítraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :grinning:

mabe dobrou chut mnam bych si dala taky.
24. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak já si jdu zase lehnout, třeba to přejde. tak papa
24. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Holky jak Vás tady tak čtu tak jsem ráda že jsem niky nedošla až do konce :slight_smile: . Asi už pak fakt neni o co stát, mě teda malej ten poslední týden taky tlačil tak na močák že jsem kolikrát v noci měla pocit že to na WC ani nestihnu. ale zase i když byl v 36tt tak velikostně odpovídal 40-42tt :wink: ale fakt byl pak znát každý den :wink: . Snad už to tady všechny máte za pár protože to čekání musí být nejhorší :unamused:
24. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahoj marki, ja jsem taky zvedava, co nas vsechno ceka... :confused:
24. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
holky, tak my jdeme na prohlidku porodniho salu :wink:
24. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
holky tak mě si tam v pátek nechají, dneska jsem byla opět na ozvech a pokud to do pátku nepřijde tak tam už zustanu.....vyvolávat nechci to ani náhodou takže dneska večer budu sexovat tak dlouho dokud neporodím :sunglasses:
24. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning: :grinning: Ten sexík u nás nějak nezabírá,ale ono vlastně nezabírá vůbec nic.Já už jsem zoufalá.
24. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.