• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Míšo, to mě mrzí :frowning2: Tak přeju, aby Vám to dneska vyšlo :wink:

Cípísku, tak jak? Lepší?
24. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
holky no vy nas tak napinate :wink:
ahojte zlaticka moje ja sa dnes citim niako dobre :wink:
misi-tak ti prajem vela sil :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Luci,stále stejný,cítím se jak přejetá parním válcem,furt mám takový divný pocit na zvracení,celý den se povaluju,tak jsem se teď převlíkla z pyžama a umyla si hlavu,abych se trochu probrala.Začíná mi tvrdnout břicho i nahoře pod prsama,ale nic co by se nedalo...no a co ty? Jak se psychicky připravuješ?To musí být zvláštní pocit,když víš,že už zítra,co?Myslím na tebe :slight_smile:

Mona,tak to je dobře,že je ti dobře,ne?To ti závidím,mě už dlouho nebylo :grinning:
24. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
cipisku-nestazujem si ale tie noci su strasne :wink:
24. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Cipísku, mě dneska každý volá a všichni jsou nervózní :sweat_smile: Teď jsme se o tom bavili s manžou a řkáme si, že nám to pořád nějak nedochází :grinning: Takovou dobu čekáme a zítra je den D a my tomu nemůžeme pořád uvěřit :sweat_smile:
Taky jsem si umyla vlasy a chystám se utřít prach a zapnout pračku...
Mě tvrdne břicho hlavně nahoře...
24. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
To jo Luci,asi by mi to taky nedocházelo.Takhle,když člověk neví,kdy to přijde,tak je to takové jiné,asi si to člověk tak neuvědomuje...no ale je to krásný,moc vám to přeju,zítra to budeš mít za sebou a já na tebe budu moc myslet :slight_smile: a tiše závidět :wink:
24. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
Koukám,teď tu nikdo není,tak se loučím.Jdeme dělat večeři,bude smažák,asi ho zapiju skleničkou piva,jestli se mi trochu spraví chuť.

Tak kdybych se tu už neobjevila,tak ti Luci přeju,aby bylo všechno v pořádku,bez komplikací a měla si brzy malého v náruči a jen se radovala :slight_smile: Budeme tu čekat na zprávičky od tebe :slight_smile: Hodně štěstíčka :slight_smile: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak vidím, že tu nikdo nerodí:slight_smile:....Já tu měla segru přes noc a dneska celý den, tak mi pomohla s uklizením a vařit a to ji bude 10 let :grinning: . pak jsme se byli projit venku, no a už si ji mamka odvezla domů a stihli jsme se mezi tím pohadat :frowning2: ....no a jsem už zase ta nejhorší, mtrzí mě to, ale ona se znovu a opět spálí, ale co nadělám že? Já se jen prostě nedokážu koukat na to jak se ničí a trápí....

Lucinko držím ti zítra palečky, at už to máš za sebou a držíš svého bobíška v náručí. Věř je to něco krásného... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....Doufám, že mě zítra budeš informovat o průběhu a samozřejmě kdy se malý narodí, to především. Samozřejmě tak jak budeš schopna :wink: ....
24. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
necháme se dneska překvapit :grinning:
Luci taky přeju ať je to v pohodě a bez komplikací a budeš to mít za sebou jupííííí
24. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
Ahoj míšo a co ty?? Jak to, že jsi byla v nemocnici??
24. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Holky moje zlaté :dizzy_face: moc, moc, moc Vám děkuju :dizzy_face:

Moničko, určo Tě budu informovat :wink: Ty jsi měla věci ve Vítkách u sebe, když jsi rodila nebo byly někde jinde?
A mohla jsi pít?
24. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
misi, drzim palce pri sexovani, at se to uz rozjede :wink:

luci, tak zitra tfuj, tfuj :wink:

my byly v te porodce na cumendu - parada. standartni pokoje na porodnim jsou super, akorat zachody a sprchy na chodbe, ale je jich tam dost. sestinedeli nadhera. pak jsme videly maminy s mimiskama - takovy krasnoucky maly prdolky. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
Luci jojo měla jsem je u sebe, oni ti vemou jen ty věci s kterýma přijdeš oblečená tak ty ti schovají, asi aby jsi nezdrhla:grinning:...Jinak pít jsem mohla, dali mi tam čaj, ale moc jsem nepila, abych nelitala pořád na zachod v těch bolestech. Já spíš pila, když jsem měla sucho v puse... pokud budeš mít na vyběr sál tak běž do modré, ten je největší a je se sedačkou, já jak rodila tak jsem byla právě v té, doporučili mi ji. Mohla jsem si totiž vybrat sál, nikdo tam v té době nebyl jen já. Byla jsem tam první a dvě ženské porodili dřív jak já a to přišly později :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
24. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
luci- nevimsi teras predstavit tvoje pocity ked vies kedy to budeme tu z holkama to cakame kedykolvek ale ty vies zeides zajtra
prajem ti aby ti to vsetko dobre dopadlo budeme s Davidkom na teba mysliet a uz ti zavidim :wink:
24. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
Moni, moc děkuji za info...a za rady :slight_smile: Ještě přemýšlím, na co bych se tak zeptala :sweat_smile:

Mabe, moc děkuji :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Mona, děkuji Vám :dizzy_face: Pocity mám zvláštní...snažím se být v pohodě, protože si říkám, že čím víc se budu stresovat, tím pomaleji to půjde :pensive: Ale kdo ví, jak na tom budu ráno...třeba budu totálně na nervy....
24. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Luci ty se máš :dizzy_face: Už zítra, já cu takýýýýýý :grinning:
A jaktože jdeš na vyvolávačku?
Jinak přeji všem hezký večer a hlavně at je těm kterým je špatně už lépe :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
luci-ale ten pocit ze za chvilku uz mas prdolku v naruci musi byt nadherny
24. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Mona, už aby to bylo :slight_smile:

Ahoj Moni :slight_smile: kvůli toho, že jsem připravená a kvůli astmatu, abych se už dlouho netrápila, protože se mi špatně dýchá a po porodu se mi prý uleví...
24. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Aha, tak to je supér. Tak pak musíš napísat jaké to bylo, myslím si, že to bude rychlý když už jsi připravená. Mě to možná taky bude čekat, ale snad do termínu se rozjedu a půjde to samo :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
Moni, doktor říkal, že by to mělo být rychlé...ale bude to i více bolet, když hnedka dostanu ty nejbolestivější kontrakce...už aby to bylo za mnou. Hlavně se bojím toho, že to neudýchám, ale to by mi prý dali kyslík, tak snad to zvládnu.
24. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Neboj to zvládneš, když to bude více bolet, tak párkrát zatlačíš a malý bude na světě , ani nebudeš vědět jak :dizzy_face: Vše proběhne v pořádku , uvidíš.
24. únor 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
Moni, kéž by jsi měla pravdu :sweat_smile:
Ještě si zkontroluju tašku, skočím do sprchy a pak budu koukat na telku...snažím se na to moc nemyslet, abych nezačala šílet...
Akorát mi volala mamka a byla hrozně dojatá, tak mě to trochu rozhodilo :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky vrátila jsem se z nemocnice, malej hodně tlačí hlavičkou dolů ale jsem zatím zavřená ale bolesti hrozný.
prohlídka taky. fuj

Lucinko moc ti držím pěstičky. at to všechno jde dobře a moc tě to nebolí. tak papa
24. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Suny, moc děkuji :dizzy_face:
Teda, tak jsi jela do nemocnice...hlavně, že jste v pořádku a teď jen doufat, aby se Ti to brzy rozjelo a nemusela jsi pořád trpět...
24. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
luci jen se ptej, rada ti na vše odpovím...:slight_smile:....ale já si myslím, že ty nepůjdeš rovnou na sál jako já, daji ti ASI prašek na vyvolání a budeš čekat na pokoji jestli se to nerozjede. Tak to měly ty holčiny co mě k nim dali na pokoj. Ale kdo ví třeba nebude třeba, tě to chytne hned:slight_smile:...Kéž by tě to v noci nebo ráno chytlo samo co?? To by bylo fajn :slight_smile: ....

suny jak to, že jsi byla v nemocnici???.... :confused:
24. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
ahooj holky,tak copak noveho?
24. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
docetla jsm jen posl.dve stranky holky..

Lucinko tobe zitra budu drzet palecky a treba se maly rozhodne jeste pred ze vyleze :wink: pak urcite napis

sun...ta hlavicka jak nalyha je neprijemny,zvlast kdyz clovek chodi a tak..jinak posly jsem kolikrat mela hodku a púul a vic...proto jsem cekala docela dlouho nez jsem volala dr a nez jsem to zacla vubec stopovat..ale budu na tebe myslet at maly brzy vyleze a mas po trapeni a jen a jen radost..

miso..tak teda v patek jo?no dneska zaprahni pritele at ho vyzenete do ty doby..

cipis furt nic?

mona..zas hadka,se moni nenervuj,vzdyt to nemas zapotrebi..a segra takhle pomaha jo?

holky chjo nas ta smula neopusti,jsem vam ani nerikala ze v nedeli kdyz pro nas manzilek jel odeslo nam my auto :frowning2: no vcera ho manzilek odtahl k panovi co to ma spravit a jsem zvedava kdy ho opravi...hruza bes..snad uz ted bude jen lip...ale mala nam dela jen radost kocicka,je moc hodna,krasne papa a nemuzeme se ji nabazit :grinning: a prvni den rvala u koupani..vcera jen kdyz jsem ji vyndala a dnes jen dvakrat bekla nez jsem ji zabalila do osusky..a ve voicce se ji libi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
Ahoj carcul, jojo segra pomáha, dneska i vezla celou dobu kočárek, vůbec mě k tomu nechtěla pustit:slight_smile:...

jinak nám malý roste jako z vody za 14 dní nám nabral 1 kg, tak prý musím mín kojit, ale jak to mám udělat, když malý vyžaduje mlíčko a zase tak dlouho ho křičet nechci nechávat. Tak to dělám tak, že mu dám napít a odpojím ho po chvilce a docela to zabirá, tak uvidíme. Ale dneska jsme se na něj s přítelem dívali a je fakt už veliký a to ještě nemá ani měsíc :sweat_smile: ....Nám se taky líbí koupání, křičíme vždycky když vylizame z ní, asi je zimuška. i když vždy pořadně zatopíme. Ale každemu je zima když vyliza z vany že.
24. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
mona..a zkouselas dudlika?

me poradili v porodce,abych oddalila kojeni(jelikoz mala nejdriv nepribrala-nemela jsem rozjety kojeni no a pak se rozjelo a pribrala 100do ruhyho dne..)a chtela furt papat kocicka...takze mame dudlika
24. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.