• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni to abych došla co nejdřív, když tak krásně roste, at ho vidím ještě jako mimuško. Vidím to asi na pátek, pokud máte čas, zítra příjde mamka a v pátek zatím nic nemám.
24. únor 2010 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
mona..a jak malyho odstavujes driv?jako jestli neztisne a nechce pustit
24. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
carcul zkoušíme dudlíka pořád, ale vyplivuje mi ho. Občas si ho dudla, ale jak zjistí, že z toho nic nejde tak ho hned vyplivne. Tak mu dám trošku napít a po chvilce ho odpijím. V porodnici mi ukazali, že pokud mi už kojení je nepřijemné tak mám strčit malému malíček do pusy a tímpádem pustí bradavku a je to tak. neměli jsme zatím problém s tím....

moni já taky nic v pátek nemám, tak se klidně můžeme domluvit.... :wink:
24. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
no ja tam prave maly nemuzu nejak ten malicek strcit,jelikoz mi do pusinky nepusti
24. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Moni dobře. Ještě si napíšem. Jdu do hajan, protože mám nějaké chutě zase, už jsem snědla krupici, pak 2 tousty a čočku :confounded: A ještě bych si něco dala, ale jdu raději zalehnout, nebo se sestra ze mě zase v pátek zešílí, příbírám furt moc :frowning2: Tak se snažím jíst tak normálně, ale jaksik to nende :sweat_smile:
Tak pá a dobrou :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul no musíš z boku jakoby do koutku. No musíš zkoušet nebo já nevím :slight_smile:

Moni jasně napišeme si...Sice nevím jestli bude Libor doma, ale tak to nevadí i tak vás rada uvidím, jsem ted pořát sama doma... jen si dej, po porodu se nebudeš stihat najíst jako já,,,normálně fakt nemám čas a to musím něco jist že....malý totiž jak naschval začne brečet jak začnu jíst :sweat_smile: .....tak dobrou noc :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Car, moc děkuji :dizzy_face: určitě podám info :wink:

Holky, já myslím, že se maličký do rána sám určitě neodhodlá :frowning2:

Moni, no já mám pořád nějaké představy v hlavě o tom, jaké to tam bude a tak, ale realita bude určitě jiná :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
holky taky jdu..brooooou
24. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
Luci jojo já měla taky představy a bylo to uplně jinak...radši si nic nepředstavuj a nech se mile překvapit :slight_smile:....Ty jo budu na tee zítra celý den myslet, tak se nediv kyby jsi měla pořát škytavku :grinning: :grinning: :grinning: ...

Já bych si šla už taky lehnou, ale malý si nějak zvykl vždycky spát do 22 hodin a pak čumakuje až do 1 hodiny a nespí...Ale zase mi spí až do 6 rána což je vklidu... Ale i tak bych ho potřebovala přeorientovat, ale nevím jak a budit ho nasilim nechci, kyž tak pěkně spinká.... :confounded:
24. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
luci, moc drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky, ještě jednou vše moc děkuji za podporua za to, že na mě budete myslet :dizzy_face: Budu to móóc potřebovat...Teď jsem se lehce nasnídala a budu se pomalu chystat, jedeme až víc, jak za dvě hoďky...
Je to zvláštní, když je to naplánované :pensive:

A jak se dneska máte vy? Všechny v kupě? :wink: :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
dobre ranko,

luci, drzim palecky, at je vse co nejlehci a hura na mimiska. :slight_smile:

ja noc dobra, ze vcerejska jsem byla dost unavena, takze jsem spala jako drevo. :slight_smile: az me bolel mocak, kdyz jsem se konecne probudila na zachod. ten 37tt je znat. uz me vsechno tlaci vevnitr, mala kdyz se vrti a dela vetrelce. :grinning: hodila jsem do alba foto loznice s postylkou - s manzou jsme poprve spaly obracene - on u okna a ja u postylky. me se spalo dobre, on si musi zvyknout. a jeste fotku prebalovaku - je mezi linkou a pohovkou, jinde misto neni. jeste ty prkna okolo se nabarvi na tmavo. jinak dneska nic v planu. na obed si udelam neco jako leco bez vajec a dam si to s hranolkama. zvlastni kombinaci, vim. :slight_smile: odpo prijdou tchanovci se podivat na postylku a prebalovak. ani nakoupit nepujdu - nemam penize. :grinning: takze manza nakoupi pecivo z prace. dneska nesmim rodit, jde naposled (jak rikal) do hospody s pracou, to bude do rana. tak to snad zvladneme. :grinning: zitra jdeme nakupovat s nasema dopo na tu oslavu a mamka doveze obed. vcera jsme s ni volala, tak vyuziva aktivitu k uklizeni na aktivitu, k vareni a tak, to je dobre. mozna proto se me spalo dneska v noci konecne dobre. ale ta unava holky, je drsna. kolena boli, atd.
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Carcul bobku tak co všechno dobrý? Já furt nic :sunglasses: dneska musíme opět "pracovat" ale moc tomu nedávám..... co malá je nádherná viď?
25. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Luci,už jsem psala včera,ale ještě jednou hodně štěstíčka,budu na tebe celý den myslet :dizzy_face:

Míšo...my jsme taky pracovali :grinning: ale nějak to nevypadá...teď mi má přijet navštívit tchýně,tak možná porodím z ní :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
cipisek na mě to taky nějak neúčinkuje.... :frowning2: tchýni nemám škoda to by možná zabralo :grinning:
25. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: ,

Lucinko myslím na tebe moooc :dizzy_face: ....

holky tak jak? Stále nic, to snad není možný, že se vás ty miminka takhle moc drží :slight_smile: ....

Míšo tebe teda budou zítra vyvolávat poro, když dneska nic?

Lucka už asi jela, jsem zvědavá kdy mi napíše první zpravu co a jak... :confused:
25. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Moničko :slight_smile: No já stále nic,nechápu.Dneska je tak krásně,tak mu domlouvám,že by už mohl chtít ven :dizzy_face:

Dej nám pak hned vědět,až Luci napíše,myslím na ní :slight_smile:

Míšo,tak ještě dneska další pokus a když nic,tak zítra to máš jisté,ne? :slight_smile:

To já tu budu strašit až do léta asi :frowning2:
25. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
aho cipis....ale neboj do léta určitě strašit nebudeš :grinning: max 14 dní nebo jak si psala....Ale já si myslím, že to bude co nevidět uvidíš....A nebj hned dám vědět poku něco napíše :wink:
25. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
holky, tak dneska nervy, zitra nervy, ale budou dva mimisci zase mezi nami. manza jde dneska pit, zase to asi bude az do noci, tak rikal, at s tim porodem jeste pockame. :grinning:
25. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Jé tady se dneska rodí,Lucinko hodně štěstíčka. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
nechci vyvolávat jedině přes mou mrtvolu :grinning: to fakt ne moje teta je porodní asistentka a ty příhody s tím spojené.... :confused: raději nebudu psát abych nevyděsila někdy se prostě musí no.....
no nevím co bude holky to je ve hvězdách každopádně mi řekli at si vezmu věci :unamused: ale další zbytečnou noc tam nesnesu
25. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
ahojky...holky muzete mi poradit.... vcera rano jsem byla na kontrole a dr mi udelala hamiltona... od ty doby me v jednom kuse boli bricho jako bych to mela dostat...trochu jsem vcera spinila,fakt malinko a odchazela mi zatka... a dneska zase trosicku krve a zase zatka... u prvniho to vubec neznam.
25. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
no tak klído můžeš rodit že.... ale asi by ty kontrakce měly být pravidelné aby to bylo na porod pokud to bude zesilovat tak bych jela i tak když máš po termínu
25. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, dneska ko u dr už se to prý trochu chystá ale příští týden se mám ještě ukázat. podle zprávy z nemocnice má malej asi 3100g jinak vše v pohodě ale nemůžu sedět dole mě všechno hrozně bolí. tak ani u počítače nevydržím.

moc na vás všechny myslím snad se ut ukážu na dýl ale zatím je to fakt síla.

takže se holky všechny držte a čekám tu další miminko. zatím papa
25. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
holky tak mám problém, už 3 den mi po velké stolici tekla ze zadku krev, tak jsem volala na gyndu a musím okamžitě přijít..holky já se bojím, že mě budou vyšetřovat, mám to tam dole ještě pořát takové bolavé :cry: ...holky držte palce at to je jen blbost, hrozně se bojím....
25. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
michaela: dekuju...ale prave u prvniho jsem ty klasicky kotrakce nemela tak jsem ted pekne nervozni... snazim se dovolat dr sice uz chodim do porodnice ale snad mi poradi
25. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Moničko,myslím na tebe...neboj se,to bude určitě z toho tlačení po porodu,můžeš tam mít třeba nějakou prasklinu,to jsem měla na začátku těhu a furt jsem při stolici krvácela a bolelo to :confounded: Pak napiš :wink:

Suny,tak to je krásná váha,gratuluju.Odpočívej.Mě je dneska docela fajn,takže budu asi uklízet,ikdyž už moc není co :grinning:
25. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
mony snad to bude ok, ale je dobře že tam jdeš podle mě to bude jen maličkost ale je lepší tam jít zavčas ještě to máš celý rozbolavělý tak ti mohla prdnout nějaká cévička. neboj se bude to ok.

cipísku mě je od včerejší noci hrozně do toho začla hlava a le nejhorší jsou ty tlaky dole. takže vůbec nevím co a jak. čípek mám kratší a měkčí ale jako prý nic moc extra. takže asi budu jak ty ale do dubna ho teda nosit nebudu. :grinning:
25. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Suny,mě bylo včera hrozně špatně.Bolela mě hlava celý den,uplně vím,jak ti je.Furt jsem byla jak přejetá.Jen jsem ležela,ten spodek mě bolí hlavně v noci.

Dneska je mi docela dobře,tak toho musím využít a něco dělat,ležet se mi nechce,navíc je tak krásně.Až přítel přijede z práce,tak ho vytáhnu na prochajdu :wink:
25. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
suny, ahooj, tak hlavne, ze je malej v poho. chudacku, musi to bolet.

cipisku, ty mas teda energie.

ja mam dneska bricho nejaky maly. pripada me, ze ho mam hrozne plny, nafoukly a tak. mozna sem se moc prejedla v poledne a tedka uz do sebe zase neco tlacim.
25. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.