• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe,ahojky...no ale vidíš,že stíhám i psát :grinning:

Já jsem vyluxovala celý byt a upekla buchtu,teď mi trochu bolí v kříži a mimi tlačí do spodku,jakoby chtěl vylézt...asi neví jak :grinning:

Nic si z toho nedělej,já do sebe taky furt něco láduju,doufám,že ty nadbytečný kila nechám v porodnici :grinning:
25. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
cipisku, ty ses sikulka. :slight_smile: jako me nevadi, ze do sebe laduju, ale jsu plna a funim. to bricho mam nasponovany....
25. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
chápu Mabe...já mám to břicho taky k prasknutí :grinning:

Jdu koukat na telku a až přijede přítel,tak jdeme na procházku.

Myslím na Lucku,jak na tom asi je šikulka :wink:
25. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
cipisku, venku je nadherne, peknou prochazku. lucka to urco zvladne dobre, ale taky napjate cekam cekam.
25. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
ahojte kontrola stavu a stale ziadne zmeny?
som tu len na skok musim dovarit potom sa sem zastavim papa
25. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj moni, tak se pak stav, pokecame
25. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
mabe-si tu :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
moni, ahoj, jsem

tak jak je? j amam jakysi bricho plny na prasknuti. holt, uz pribyvaji tydny a anicka ma min mista
25. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
mabe-aj ja to tak niekedy citim
25. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj tak co nějaký novinky :wink: . V noci nám pěkně houkala chuvička nanny :unamused: , fakt nevim jak malýho dát do postýlky, on během 5 minut se stočí ke straně a prostě spí takže jestli to takhle bude každou noc tak to bude fakt paráda :frowning2: . Možná vyndam ten klín co má pod hlavou, stejně má škytavku skoro pořád ale jestli to má vliv na nannynku to nevim. Viki se taky stáčel vždy k jedný straně ale až kolem 3 měsíců :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
market-tak ja by som asi zosedivela od strachu
25. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
No já už jsem zvyklá z minule :wink: a odpoledne to bylo zase a to malej koukal, jenže on prostě neleží kde má, okamžitě se dostane nějak napříč :unamused: a to jsou mu 3 týdny. Manžel ho kolikrát dá do správné polohy a za 5 minut je zase jinde :wink: .
25. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
no mi sme kupili taky ze sa cudujem ked sme ho skusali doska bola uplne na boku a este k tomu sme na to dali 4 vankuse a skusali ci to zaregistruje aj ked sa minimalne dotknes toho vankusa no zirali sme ako to snima ale zasa sme zohnali vraj nejlepsi a najdrahsi ale nasli sme ho v polovicnej zlave toto sa mi paci na anglii ze su tu niekedy taketo ceny :wink:
25. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
moni, asi je to normal, ze marki?

tak manza odesel do hospody. pocitam, ze tak do 3h bude doma. :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
mabe-ja sa uz nemozem dockat malickeho ako sa to teraz blizi konec tak sa nemozem dockat
25. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Ona nanny je fajn ale jakmile se dítě dostane mimo desku, ona snímá pohyb hrudníku a ona nezabere celou šířku postýlky a jakmile se dítě dostane mimo tak to spustí :unamused: . Ale zase pro klid jsem ráda že tu chůvu máme i když bude třeba houkat zbytečně :wink: . malej spí a už je zase šouplej na straně :slight_smile: tak jsem zvědavá kdy to spustí :wink:
25. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
moni, ja se taky tesim, ale z toho porodu mam strach. jakej bude prubeh, co kontrakce, prijezd do nemocnice a tak.
25. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
mabe-ja nad tym niako nerozmyslam neviem ja uz to chceeeeem :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
moni, tak to mas dobry, ze nad tim nepremyslis. :slight_smile: ale moc, moc se tesim. jsem zvedava, co bude v utery na ko, jestli se dr. bude chtit domlouvat na terminu vyvolani porodu nebo jestli to zatim nechame byt.
25. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
mabe-este nedavno smetu riesili komu je zle a teras uz porod :slight_smile:
stale rozmyslam aky to bude pocit ked ho prvy krat uvidim a budem drzat taaaaak sa tesim
25. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Tak Lucinka se ještě neozvala? :slight_smile:

My byli na procházce,bylo tak krásně.Teď jsem uvařila večeři,těstoviny na smetaně a už nic dělat nebudu.Půjdu si dát sprchu a asi zalezu k telce :wink:
25. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
cipisku-q ty co tu este strasis sup rodit :slight_smile:
25. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
Moni,já tu budu asi strašit nejdýl,jak to tak vypadá :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
cipisku-ale nie neboj za chvilku ides uz rodit :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Moni,to slyším od všech,ale nic se neděje...představte si,že včera večer jsem si psala na icq s kamarádkou,která měla termín až po mě,ona mi psala,že to na porod u ní nevypadá.No a v noci mi od ní přišla smska,že se jí narodil syn,chápete to?Takhle z ničeho nic,já chci taky,aby už to přišloooooooooo :wink:
25. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
cipisku-no prave to dojde moze aj sa hodinku tak neboj
25. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Moni,snad jo :grinning:

Jdu do sprchy a k televizi,tak se mějte moc hezky,pa :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
tak jsem zpět od doktora, gynekologycky jsem vpořádku, ale musím na chyrurgii, další vyšetřeí asi nedám :frowning2: ....

psala jsem Lucce sms, ale neodepisuje. Tak bud rodí a nebo nemá naladu :slight_smile:...těším se až napíše.... :dizzy_face:
25. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
holky ale dobry to bol napad s timi cislami no nie/aspon vieme co sa s nami deje :slight_smile: len ja nemozem najst tu tabulku tak niektora keby ste mi mohli poslat cisielko do ip
25. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
Moni já ti tu tabulku přepošlu na mail ju??? :wink:
25. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.