• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony takže když jsem 17tt to znamená že jsem v 5 měsíci???????????????????????????????????????????????????????????????????????????
22. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mony znám jen jsem honem nevěděla na co jsem se tě ptala víš??? :slight_smile:
Já jsem dneska mimo měla jsem hnusnej sen. ž ejsem potratila fuj.
22. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
suny no já to taky tak pochopila, ale Mony píše, že je to jinak. takže mě se opravdu neptej. taky tomu nerozumím moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mony jak to je????? jsi mě navnadila a ted nevím. co se píše v té knížce???co máš???
22. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Suny, no to já mám taky ted živé sny, ale jiné :confounded:
Hlavně jsem nevyspaná, co chvíli se budím na záchod, nebo kontroluju malého, jsem jak blbka :grinning:
Ráno vstáváme brzo, a tak jsem přes den jak praštěná, ještě jak musím stím mojím lumpem pořád vykládat a někdy jaké má otázky by mě jebl* :sweat_smile:
Takže i ted jsem ko, ale dám ho spát, půjdu se psem a usednu v klidu k telce :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
holky, jdu se divat na ordinaci. je to pakarna porad dokola, ale je to odpocinek.
22. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Suny, já to řešit nebudu, nechce se mi to psát pořád dokola nezlob se, za celý den toho mám dost, takže to řešit už nebudu, nemám na to ani čas :wink: Kdybych mohla to v té knížce vyfotím, ale je to normální písmo, není velké a tak by to bylo na prd. Taky mám ve zprávě psáno, že jsem rodila v 32tt a to mám psáno začátek 8mého měsíce :wink:
22. zář 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
Mony na babywebu píší taky že to je jinak no. tak asi to začnu sledovat tam a jsem tedy 5 měsíc.

No holky kdyby s mimískem něoc nebylo v pořádku tak bych začla krvácet???
22. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
ok mony to je jedno na babywebu to taky píšou v pohodě ano je to jedno.
22. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Suny není to podmínkou, že začneš krvácet. Krvácet můžeš i kdyby bylo vše ok. :wink: Já krvácela a malý byl v pořádku.
22. zář 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
No a jak poznám že by malýmu něco bylo? třeba nebilo srdíčkonebo tak
22. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
No to třeba až na poradně. Takhle nejsou nějaké příznaky, nebo kdyby jsi měla křeče v bříšku, bolelo Tě moc.
Ale nestresuj, v tomto týdnu v kterém jsi, mimčo už je větší a je malinká pravděpodobnost kdyby se něco takového dělo
22. zář 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
No minulý týden bylo vše ok i tripply i srdíčko tak nevím no.
22. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
No vidíš, jak je vše ok tak bude i nadále, není důvod proč by nebyl. Nebo Tě něco bolí?
22. zář 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Nee nebolí jsem redy jen mě píchá jaksjem psala v IP.
22. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
No tak to se neboj. Už jsem Ti v ip odepsala, že pokud to není časté a moc bolavé bych byla v klidu :slight_smile:
Miminko jen a jen roste a za chvíli Tě bude všude tlačit, že to budeš pomalu rozdychávat :slight_smile:
Vše je v pořádku, není důvod proč by nebylo , neboj.
22. zář 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Já vím, no sama doma tak prostě přemýšlím nad blbostma. no
:slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Musím končit, jdu se psem dokud není moc pozdě, mám strach chodit tak večer sama a ještě tedka.
Tak zajdu rychle tedka a pak se podívám ještě na dům snů a pak hurá do hajan, prcek už spí :dizzy_face:
Suny dobrou a dneska at máš krásné sny o mimíškovy :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
Mony moc děkuju budu se bát usnout uplně. :frowning2:
tak honem s pejskem a šup zpátky domů. papa
22. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak dneska jsem prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já si užívám zase chvíli klídečku :dizzy_face:
Co dnes podníkáte? Já vůbec nevím co odpol. :unamused: krom toho, že půjdu s malým spát po o.
23. zář 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
ja tedka chci trosku poklidit, ale v noci sem spatne spala, takze jsem doost unavena. Tedka posklizim pradlo, trosku uklidim, umyju nadobi a jinak nic. Nechce se me. Po o odpocinku budu zehlit.
23. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
navareny mam od vcera, takze s tim se nemusim pyplat
23. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
mabe, já taky špatně spala, tak od 1 rána jsem se budila co chvíli, protože malý sebou v posteli furt házel, a tak jsem ho co chvíli hlídala aby nespadl i když tam měl zábrany. Tak jsem se furt budila a rožínala, upravovala ho, no děs fakt, musím to nějak vyřešit, aby řeba nespadl, jinak se nevyspím už nikdy :frowning2:
Já si dneska ohřeju knedlíky co mi dala babička její domácí s borůvkami myslím :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak já nakonec jsem v práci, dneska mi je o mnoho lépe, jen ta rýma mě štve :angry: .
23. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj monako, vidis a me se do prace nechtelo ani podivat. tak snad ta ryma prejde co nejdriv. ja ji mela cca 14 dni - je to otrava :unamused:
23. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
mabe tak já tu budu poslední 2 měsíce tak už to nějak vydržím, vyberu si všechnu dovolenou přes vanoce a od ledna jdu na mateřskou. Takže to určo uteče jako voda :wink:
23. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
holky, me pripada, ze chodim furt na zachod. Nechci to moc zadrzovat, protoze pak me boli mocak. V noci jsem byla 3x. :confounded: Taky to tak mate?
23. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
mabe ano mám to někdy šílené a když to někdy zadržuju tak pak mám pocit, že na záchod nedoběhnu. Nejvíc mě to štve v noci, to chodím pořád :confounded:
23. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
monako, tak to mam stejny. v noci me to nejvic vadi. tedka dostavam navaly ospalosti z toho utrose. ponozky a spodary sparovany a sklizeny. ohrivam si tedka polivku, snad me pomuze. tedka nejsem schopna nic delat. pak si dam druhy jidlo a pujdu si lehnout.
23. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.