• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ok dakuuuujem :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Kontroluji jen,jestli nejsou nějaké novinky :wink:

Moni,tak jestli musíš na chirurgii,tak to bude možná jen nějaká ta prasklinka,nebo hemeroid,ale neboj,hlavně,že se na to přijde včas...to tam musíš jít zítra,nebo až se trochu zahojíš???Bude to dobrý,neboj :confused:

Tak snad už to má Lucka za sebou :wink: a brzy se nám ozve :slight_smile:

Jdu koukat na Ulici,zatím páá
25. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
holky jsem na chvili tu koukám že lucka ještě nepíše tak asi už je unavená. snad to zvládli.

jinak já po dnešní ko špiním ale oni mě ti dr na to upozornovali tak ležím a snažím se být v klidu ale sedět furt nemůžu. na prd.

co jinak???
25. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
mona měla by jsi to už mít...

Cipis proto jdu na tu chirurgii, aby vyloučili hemeroidy a nebo praskliny...tu jde spíš o to, jestli to nejsou praskliny, které by se museli šít...tak se bojím...no neříkal mi kdy mám jít, ale sestřička mi doporučila jednoho chirurga, který je prý šetrny, ale mají do zítřka dovolenou, tak tam půjdu až v pondělí radši.....Jinak nemám brát ted to železo at nemám tak tuhou stolici, aby mi ta krev tolik nevalila :unamused:

no holky, taky už netrpělivě koukám na mobil, kdy se lucka ozve, snad co nejdříve....
25. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
mony a nebude se ti motat hlava když to vysadíš? už jsi říkala, že jsi to jednou vysadila a motala se ti.
ale já myslím že to bude dobrý neboj se i když je to hodně nepříjemný. mě stačí když nemůžu sedět je to hnusný.
25. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
nic já zas valím, nemůžu sedět a stát už taky ne. tak třeba zítra papa
25. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
suny no točila, ale nevím jestli z toho, tak uvidíme....no už chci být zase ve formě, už mě to fakt nebaví chodit po těch doktorech :frowning2:...tak papa
25. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
suny, ahoj, to spineni je v poradku, vsak vis. dr. me rikal, ze lezet nemusim, ale myslim, ze je to lepsi.

moni, lucka porad nic, jo? snad to bude jenom nejaka prasklinka. je to urco hodne neprijemny.

trosku hlava se asi bude motat, ja to mam taky, kdyz nejim zelezo.
25. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Moni to máš z porodu nebo až te´d :unamused: . Tohle jsem teda nikdy neměla ale kolikrát po normálnim porodu to bývá, přece jenom tam ten tlak je :unamused:
25. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
mabe no já nemůžu nic jinýho než stát nebo ležet nebo sedět tak napůl fakt to bolí už druhej den je to masakr.
25. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Tak holkyyyyyy je to tůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Borisek se narodil dnes v 18.29hod., váží 3100g a měří 49 cm....hůráá a má to za sebou holka naše šikovná :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
mony děkujeme za zprávičku. tak to má holka za sebou. jééé lucinko moc gratuluji tak změna jména ju????

holky super už tu brečím. krásný míry klučík šikovnej a mamča taky.

mony moc lucinku pozdravuj.
25. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
jeee, to je parada. blahoprejeme luci, at se dari a cekame na fotecky. :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
nic holky zase jdu bolí me to hodne. tka papa
25. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
holky napsala jsem ji i za vás, že ji zdravíte...napsala jsem ji at když tak potom pošle fotečku tak uvidíme :slight_smile: ....

market no já to mám od té doby co jím to železo, měla jsem tak tuhou stolici, že mi tam bud něco prasklo a nebo já nevím, je to od té doby a prostě po každém wecku mi teče krev. Tak jsem se už začla bát....Dneska mě na gyndě vyšetřoval, jestli mě třeba špatně nazašili, mám to totiž až k zadku, ale to je prý v pohodě no. tak ted na chirurgii musim, aby zjistili dál c to asi je...
25. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Moni tak jí pozdravuj a neměl se chlapeček jmenovat jinak :slight_smile: . my tady asi fakt budeme největší :grinning:

Tak to je docela blbý ale železo tomu moc nepomáhá :unamused: . Snad to nebude nic vážnýho a třeba to je jen podrážděný, ale taky bych radši zašla k doktoru a´t víš co a jak :wink:
25. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
holky, tak je me zase vic tezko. dala jsem si celej krajic chleba se syrem a dva radky cokolady. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak mam takovej divnej pocit. manza sel do te hospody, to je na dlouho dneska a ja jsem trosku nervozni. snad se nic nestane. proc by sem tedka mela rodit, kdyz mam jeste cas. ale ten pocit je divnej.
25. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
market no mluvila o Nikolovi, tak asi ho změnili, ale vím, že s tím jménem byli na váškách. tak to nakonec je Borisek, krásné jméno :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Gratuluji Lucce Boris je správňácké :grinning:
25. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
holky, co rikate na sex na konci tehu? ja celou dobu si to zakazala, kvuli predeslym problemum a tedka me dr. rekl, ze na konci tehu je to zadouci, ze si mame uzivat. bojim se. mozna pockam jeste po uterni ko, jak budeme vypadat - otvirani a UTZ, ozvy a pak bysme to mozna zkusily.
25. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jo Borisek se mě taky líbil ale manžel že ne že by to bylo jako v seriálu Ulice :grinning: a i kvůli Vikínovi, to by asi nedokázal vyslovit :wink:

Mabe tak já u Vikína měla zákaz kvůli krvácení a i jsem se bála a teď jsem se bála do 12tt a pak normálně až do konce. Záleží jak se cítíš, jen teda po takový době to bude asi dost bolet :wink: :wink: . Já teď měla pauzu skoro 3tt a taky nic moc, ale už jsem to zkusila a jde to :wink: , jen doktor by ze mě moc radost neměl :wink:
25. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
marki, bolet?? procpak? jakoze uz telo neni zvykly? no, pockam na to ut, a pak to zkusime.
25. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
No mě to prostě bolelo :unamused: , přišlo ěm to že tělo si odvyklo :grinning:. on ani sex neni všemocný, já měla teď sex asi ob den a měla jsem furt CS 0 a v den porodu do mě doktor hrábnul a prý porodní cesty nejsou připravený :wink: , tak uvidíš jak to půjde, určitě sex neublíží, jen najít s bříškem nějakou polohu :wink:
25. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
marki, zkusime to pristi tyden. jezis, uz to na me zase jde...kdy jet do porodky, jaky to bude a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
jsem nafoukly aji z toho asi, ze jsem nebyla dva dny na velke. udelam si za hodku caro, treba to pomuze a zelezo si vezmu az tak kolem poledne.
25. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Tak uvidíš, dneska jsem si taky koupila caro :wink: . Viki pořád chce ěnco sladkýho tak jsem pekla z vánočkovýho těsta ěvnec a je teda mega velkej :grinning: a prý bych mohla udělat tvarohový koláčky, tak musim kouknout na MMB na recepty protože tohle jsem nikdy nepekla. My s manželem tak bábovku nebo závin ale Viki je zase na to kynutý :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
marki, ja vzdycky vecer piju budto kakajicko nebo caro. nikdy jsem caro nepila, nechutnalo me a tedka jo. snad me to pomuze. ja zitra budu delat ty misovy rezy http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?idec=210 562 22190/0003&premiera=1&deid=1137&recept=738 - budeme to mit na tech narozkach misto dortu. udelam to teda na plech, na to slehacku a jahudku. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Tak caro já můžu, dělam ho jenom do mlíka :slight_smile: . Viki je docela vybíravej, ten má rád vánočku ale je po mě tak že bez rozinek a pak má rád ěvci kde je tvaroh a dort co měl k narozkám mu taky chutnal. jenže právě ty míša řezy se neodvažuju dělat, asi by ta náplň byla všude takže jedině co se peče vše dohromady. Já na nic ani nemůžu dát čoko polevu, protože bych mohla převlíkat postel :unamused: . J8 právě ten dort dělala s pařížskou šlehačkou a jahodama a ten mu chutnal a je fakt že byl lehoučkej a ne jako když do dortu ěnkdo dá máslový krém :wink:
25. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
jdu zalehnout k telce, pa
25. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Luci,moooooooooc gratulujeme,a hlavně ať jste oba zdraví.Borisku vítej mezi námi.Budeme hodné tety. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.