• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Bulím tu jako želva,já už se tak těším až budu mít Vojtíška taky v náručí,to už vy budete zkušené maminky a budete mi radit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Krásný víkend.
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
HURAA MIMINKO :grinning: LEN TO NAJ MALICKY NECH ROBIS MAMINKE LEN RADOST A MOOOOOOC ZDRAVICKA
25. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
tak lucinka ještě psala, že ji ve 4 hodiny píchli vodu a pak už ji nestihli dát ani klystyr ani epidural. Navíc měla zakalenou vodu, takže říkal dr.,že bylo velké štěstí, že rodila dneska. Borisek je prý celý tatka a fotku nám pošle zítra....jupíí už se těším.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky jsem tu na chvili.
ty jo tak to měla štěstí že ji to tak naplánovali, tak ted mám strach aby nám se nestalo to samý. ty jo teda. to je hrozný. že se to nedá poznat předem.
26. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
ahojte, jsem tu jen na skok, tak predne gratulace k Boriskovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nas to vypada na pondeli, doktorka me prej jinou polohu nez hlavickou rodit prirozene nenecha (ufffff), takze pokud bude v po rano jakkoli jinak odpoledne me bere na cisare :wink:
26. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
ahoj maji tak to ti závidím. já už ho chci mít taky venku protože ty bolesti jsou fakt na houby. navíc dneska kamoška porodila holčičku císařem a měla taky zkaženou plodovku jak lucka a taky to nevěděli tak jak se to jako dá poznat? to mě fakt vyděsilo jako.
26. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
suny, taky se dockas :slight_smile: a s plodovkou nenervuj, snad doktori vi co delaji :wink:
26. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
suny-aj mna uz napadla ta plodovka ale nenervujme sa uz sme pri konci tak uz to zvladneme neboj zlatko :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Lucince moc a moc gratuluju k Boriskovi a přeju jim oboum hodně zdravíčka a síly :slight_smile: Ta se má :dizzy_face:

Maji,tak ty to budeš mít taky za sebou?Holky,já už se tomu fakt jen směju.Už 3 týdny tady straším s porodem,že už to bude,furt nějaký bolesti a nakonec si tady asi pak budu psát sama se sebou jako těhule :grinning: :grinning: :grinning:

No uvidíme,třeba malý čeká na víkend :dizzy_face: kéž by!
26. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
cipisku-to snad neeee nebooooj :slight_smile:
ale uplne ta chapem zlatko inak mas ip :wink:
26. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Nechápu,proč mám v pase 42.týden,když dneska začínám 41+0?????To vypadá hrozně to číslo :grinning:
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
no maji jak vidíš tak i u kamošky a i u lucky se na to přišlo náhodou takže nevím no.

mě už ze všeho hrabe hlavně z manžela je furt doma akorát se válí u televize ho brzo praštím fakt.

cipísku mě už z toho taky hrabe a to máme termín ve čtv ale malýmu se evidentně nechce takže to u nás taky vypadá zajímavě. navíc nemůžu sedět spodek mě bolí, dneska se mi i blbě dýchá, oteklá jsem jak kráva. ani ty procházky už nedávám. je to na pytel fakt.
26. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj tak že by se to tady rozrodilo :grinning:

Maji tak to budeš mít taky za sebou. Máš rozumnou doktorku, u nás se KP taky moc nerodí,spíš jen když to matka vyžaduje ale jinak je lepší císař, už jen kvůli mimču je to lepší. pamatuju si že když jsme byla s Vikínem na kyčlích tak se mě ptal doktor jako první jak se narodil, prý pokud KP tak je tam většinou ěnjaký problém. Nejhorší je ten 1 týden a pak už je to fajn, mě už ten 2 týden bylo dobře a teď už o jizvě ani nevim :wink:

Suny plodovku neřeš, já jí měla prý ukázkovou ale byl jiný průser. plodovku zkoumají až když se přenáší, do tý doby by to mělo být ok, vždy´t už se tě to taky blíží ne a třeba když máš blbý těhu tak třeba porod bude rychlovka :slight_smile:

Te´d na to koukam, Cipísku ty už jsi 42tt, a co v porodce? To čekají na co :unamused: , třeba alespoň někdo se přiblíží naší váze.))), když si představim že bych malýho nosila do 42tt, tedy pokud by to šlo tak by měl snad 6 kg :wink:
26. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Market,já nejsem ještě 42.týden,nevím proč se mi to tu takhle blbě počítá.Začínám 41+0,ale je to podle MS,druhý termín mám v úterý podle ultrazvuku,tak ten bude asi přesnější.Pokud neporodím do úterý,tak jdu do porodnice,domluvit se co dál,ale prý nechávají přenášet až 10 dní.Doufám,že to nedovolí :frowning2:
26. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj markét kéž by se to tu rozrodilo a já byla mezi těma štastnýma. je to na budku fakt. chudák cipísek.

markét kamoška rodila na termín a měla blbou plodovku a divili se jak hrom. akorát se asi špatná plodovka z ničeho nepozná. nevím no.
26. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
cipísku tak to já doufám, taky nějak bysme je museli ukecat protože ještě přenášet to je na budku fakt už.
26. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
holky nestrasme sa musime dufat ze bude vsetko v poriadku :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Cipísku tak snad se to rozjede, vim že se nechává až 10 dní :unamused: . Tohle čekání je fakt nejhorší. mě by těhu ukončili mezi 37-38tt a nakonec to bylo ještě dřív :wink: . Díky cukrovce jsem tohle nikdy nezažil a možná jsem i radši, ten konec je fakt šílenej :unamused:. Možná to bylo tim že malej byl obřík ale já už sotva lezla v tom 36tt jak mě tlačil na spodek tak fakt nic moc :unamused:

Suny plodovku nezjistí, jen je na to právě přístroj kterym to jakoby prosvítí avidí jestli neni zakalená ale to se zjištuje až když třeba týden přenášíš :unamused: , tyhle případy moc náladě nepřidají vi´d :unamused: , ale snaž se být v klidu a věř svému tělu a pokud by se Tě něco nezdálo tak klidně je´d. Já už taky svému instinktu věřim, vždycky jsem si z toho dělala srandu a i manžel říkal že jsem musela něco vnitřně tušit, protože jinak nebyl důvod jít do porodky :unamused: a co by bylo za 5 dní kdy jsem měla mít kontrolu radši nepřemýšlim, prostě blbá shoda okolností, naštěstí si můžu říct že u mě s dobrym koncem :slight_smile:. Jen mě na sále doktor řek že to je náhoda a příště by se to opakovat nemělo :grinning: , otázka je jestli bude ještě nějaký příště, prý mě tam za 3 roky čeká že si přijdu pro holčičku. Největší sranda byla když na malýho uzavíraly sázky :grinning:,, bylo tam asi 10 doktorů a vyhráli jen 2, ostatní nevěřili že bude mít víc jak 4kg :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
mony no jo doufám, ale kdyby byl malej venku tak už bych byla ráda, těch rizik je fakt hodně. a jak se to blížzí a furt nic tak to je fakt na pakec.

markét no jo to by možná měl malej 6 kilo ty jo ještě že ti to ukončili takhle brzo. a co na malýho Vikínek??

no je to hrozný no. já instinktu nevěřím páč asi žádnej nemám spíš nervičky. a nejhorší je že si uvědomuju že i na konci těhu se může něco stát prostě na pytel. radši bych byla v nemocnici a pod kontrolou.
včera jsem odpoledne začala špinit a dneska to pokračuje ale jen trochu nic velkýho ale je to z těch vyšetření tak jsem klidná ale dycky ve mě hrkne že to může být zátka třeba. chjo
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Lucinko moooc gratuluji k Boriskovy, hoodně zdravíčka :dizzy_face:
Tak já byla dnes u dr. na ko a žádná změna :confounded: Vše při starém, ani žádné bolesti, děloha klidná a ták. Tak jak to tady vidím, tak budu nejspíš poslední :unamused: rodit......
26. únor 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoj mony nene asi budeme rodit i s cipískem v dubnu už fakt nevím já to mám stejně jak ty. ale nevím jeslti máš takový bolesti jak já dole ve spod kdyby nebyly ty bolesti tak je mě to celkem buřt.
26. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Suny Viki je naprosto zlatej. Čekala jsem to fakt horší, přece jenom vymodlenej jedináček :grinning: , on blbě snášel mojí nepřítomnost ale na malýho se těšil, fakt nevim jak bych mu vysvětlila že Tomášek prostě nebude :frowning2: , to fakt nevim jak by to vzal. Ale na Tomíka pořád chodí koukat a při jídle ho lochtá na nohou a zatim je fakt hodnej :wink: . u ěm to byla taky spíš náhoda že jsem tam šla ale ěnco mě tam nutilo jít se zeptat a pak to byla taková rychlovka že jsem si ani neuvědomovala že za pár hodin malej bude venku, možná to bylo lepší. jen jsme neměla nic připraveno takže jsme telefonovali hodinu před císařem a manžel to házel do tašky a pak přijel když jsem byla na sále :wink: . Já taky vždycky říkala hlavně přežít do 12tt a pak už to bude ok ale jak je vidět tak dokud nejsou venku tak ten strach je oprávněný. Sice u malýho problémy byli, ale díky cukrovce a to jsem věděla že mu pomůžou, hlavně že vydržel do porodu a mylsim že jen díky cukrovce to řešili, protože pak na sále že prý ten monitor zase tak blbej neni tak kdo ví jak by to dopadlo :unamused: . A pak jak mě dělali UTZ a prostě se jim nelíbila ta váha tak asi i proto jsem jela hned. jen do dneška si mylsim že ten UTZ před doktorka odhadla blbě, protože nevěřim že by malej nabral 1,5kg za 6 dní, jenže to nemá cenu řešit,, dělá tam v nemocnici a je jasný že by se hájila tim že tam je cukrovka. Ale kdyby se něco stalo s Tomáškem tak bych to jen tak nenechala :unamused: , ale jestli ještě někdy budu těhu tak nemam šanci jít do jiný nemocnice, ale určitě bych si to víc hlídala, hlavně ke konci :wink:
26. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Suny, tak jsem zvědavá kdo z nás tří půjde jako první :grinning:
Né já nemám právě, že žádné bolesti ani břicho mi už tak netvrdne. Ale dr. říkala, že můžu mít třeba jednu bolest zítra, pozítří a z té jedné bolesti se může rozjet porod, tak je sama na mě zvědavá. :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
markét tak hlavní je že jste v pořádku a že jste všichni štastní a máte se rádi. to je nejdůležitější. :grinning:

mony já jdu poslední je mi to víc jak jasný podle dr tam za ním příjdu ještě příští týden a pak mě předá do péče do nemocncice.

no mě se roztahuje pánev a tak a prý mám být ráda, že se roztahuje a nemám kontrakce že nebude taková velká bolest ale jako dva dny nemůžu sedět a jako den ode dne horší. ani ty procházky už nedám.
26. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Suny, tak jsem zvědavá, necháme se překvapit, kdybych neporodila do 2 týdnu až 3, tak bych musela na vyvolávačku, ale to snad doufám, že nepůjdu a rozrodím se.
Rozrodíme se :grinning:
26. únor 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
mony no já mám termín příští čtvrtek ale nevím podle kterýho se mám řídit jestli podle ms nebo podle toh v tom 12tt utz. každej říká něco jinýho.

a už máš zkrácenej čípek??
26. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Suny tak to jsme měli podobně, já bych měla termín příští sobotu :grinning: a to už malýmu ve středu bude měsíc :frowning2: , neskutečně to letí, malý miminko ěm neni souzeno a navíc to tak rychle utíká že za chvíli bude léto :wink: . třeba se budeš divit a rozjede se to fakt rychle. Je fakt že já s nálezem co jsem měla v den císaře bych prý normálně asi hned tak neporodila :wink: ale já jsem asi extra případ :grinning:
26. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Suny já mám termín 10 března, takže ještě nejakých 14 ani né dní do termínu.
Já už nemám čípek, od 36tt a jsem taky už na špičku prstu otevřená, ale 3tt už je to stejné, nikam se to nehne :confounded: Tak kdo ví, kdy se mi to rozjede když už mám i dělohu klidnou, nic mě nebolí, tak snad brzy a jak říkala dr. z jednoho píchnutí se může rozjet porod, tak snad :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
markét no to já počítám že nebudu rodit jen tak hnedka ale je fakt, že mi dr slíbil že to dubna malýho nosit nebudu tak jsem fakt ráda. navíc v neděli končí únor. tak už max měsíc :grinning: ne to si dělám srandu. já doufám, že tak týden a víc ne.

mony to mi říkal dr že to co máš ty tak je to blbý, protože furt čekáš že to bude, já jsem uzavřená tak mě to tak nepřijde. a je to asi lepší když vím že jsem ještě uzavřená.
ale pro tebe to musí být taky síla vědět že čípek nemáš a seš otevřená a furt nic. to jsem na tom ještě dobře.

ale vadí mě že jsem jak prase furt se válím a chodim jak kačena ale na zítra máme naplánovanej velkej uklid tak se do toho opřu a bude to. pak se objednám k našim na horkou vanu a budu lézt do schodů. prostě to nějak vyjít musí.
26. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Tak duben to jistí jo :grinning: . já věděla že budu rodit v únoru ale že hned na začátku to jsem netušila :slight_smile: . jak jsem měla obr břich tak teď nevim jak bych chodila. naštěstí kila šla dolů sami ale to břicho je fakt šílený :frowning2: ale mylsim že u mě ani cvičení nepomůže, anvíc po císaři si cvičit netroufnu dřív jak za 3 měsíce :unamused: a to už možná Tomík bude akční a na cvičení ani nebude čas :wink:
26. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.