• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny, no právě, že jsem ráda, protože kdybych šla na vyvolávačku, tak prý by šlo všechno lépe jak kdybych byla uzavřená, tím, že jsem trochu otevřená a branka , že je měkčí, tak by to bylo rychlejší. Ale tak já doufám, že se mi to rozjede samo a nebudu moct jít na to vyvolání :sweat_smile:
Ale říkala mi, že když už se to rozjede tak bych to měla mít lehčí :grinning: Tak uvidíme, jsem zvědavá.
Taky pořád něco dělám, už málo, že si lehnu, to mi dr. zakázala, že mám ležet jen min. a odpočívat normálně, jinak chodit na procházky a ták. :grinning:
26. únor 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
no to jo mony když seš otevřená tak vyvolávačka je prý super. kdybych šla já tak si to asi odtrpím víc.

no já bych taky chodila na procházky ale prostě mě to při každým kroku ten spodek bolí. no ležením se to fakt asi neurychlí to je pravda ale já třeba včera byla u dr pěšky je to asi clekem kilák od auta až k němu a byla sjem jako vyřízená. a procházky tedka dva dny stávkujou páč má manžel střevní chřipku ale už je mu dobře tak asi večer půjdeme třeba na půl hodky jinak fakt už nevím co s tím mám dělat.
26. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Suny, třeba by ses otvírala rychle zase :slight_smile: Takže kdo ví.
No aspon na ty půlhodinové procházky, to si myslím, že stačí a navíc když Tě bolí to bříško, bych to nelámala přes koleno :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
mony no paráda. ty půlhodinový zmákneme ještě ale i tak je to záhul no. a po sprše se mi dycky to břicho rozjede a bolí jak kráva. a furt nic. tak tomu nerozumím. nateklá jsem celá už mám nahoře 20 a půl kila a to ted moc nejím a když něco sním tak mi není nic moc od žaludku. ten konec je fakt sranda.

a ještě bysme se měli jít podívat na tu pohovku a ještě přemýšlím kdy tady ten podnájem ukončit jeslti koncem dubna nebo dřív ale stěhovat se s miminkem no to nevím.
26. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Suny, tak aby ses nerozrodila ze dne na den :dizzy_face: Procházky jsou záhul to věřím, mě vždy po chvíli bolí nohy :grinning:
Tak to jsme na tom stejně já mám nahoře 21kg, a tedka jsem za ten týden nic nepřibrala , uff :sweat_smile:
A taky se snažím jíst normálně a málo sladkého.
A ten majitel už ví, že se budete stěhovat, to nějak zvládnete neboj. Myslím si, že měsíc si dej oddych než se s malým s adaptujete doma a ty než si zvykneš a ták a pak by jste se mohli stěhovat, ten duben by si myslím byl ideální, pomaličku by ses balila a ták. :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
mony no nevím asi to dáme ke konci dubna no to je pravda u našich je potřeba jen vymalovat jeden pokoj jinak je vše nachystaný ještě koupit sedačku a bude to kompletní. ale asi to dáme do dubna a uvidíme no.

ty jo ted jak se budeme stěhovat tak si děláme pořádek v papírech to je záručáku to se nezdá.

jojo chtěla bych to mít všechno brzo za sebou a malýho mít už tady v postýlce chjo.
26. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Suny, však uvidíš, podle situace :slight_smile: Taky bych už chtěla mít malou u sebe :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo tak pořádek v papírech udělanej a zítra velký uklid. už se těším třeba se něco hne.
ted manžel udělá obídek já mu pomůžu a pak asi půjdeme k našima le žaludek mám pořád na vodě tak fakt nevím co to může být asi už to lepší nebude.

tak už máte pro malou všechno nachystaný???
26. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Suny pořádky v papírech nemám ráda, vždy nevím co nechat v případě, že bychom to někdy potřebovali, nebo naopak co zase vyhodit a ták, ztrácím se v tom vždycky :grinning:
Drahý taky dělá obídek, máme řízek s kaš a k tomu okurekí a co vy? :slight_smile:
Jo jo už máme vše nachystané
26. únor 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
mony jojo taky jsme přemýšleli co nechat ale tak to důležitý máme.

my budeme mít kuřecí prsa na prudko se sýrem a rýži brambory se nám dělat nechcou. a já k tomu budu mít asi salát a manžel nic kvůli těm střevům tak to bdue mít takový chudý já si zeleninku teda dám. ikdyž ten žaludek je pěkně hnusnej. to je furt něco.

jinak já mám připravenej košík na malýho ale ještě ho mám překrytej ručníkem aby se tam neprášilo a postýlku máme jestě jako skladiště. ale tu manža nachystá až budeme mít přijet.
26. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Suny, hmm.. Dobrý obídek, si dáte do nosu :slight_smile:
Zeleninku si určitě dej a manžovy at je brzy lépe.
Tak máš i košík jo? To je supér :dizzy_face:
Musím jít, chce tady jít drahý, tak ho pustím at nemrmlá, pojíme a pak půjdem k Monči na návštěvu, už se těším :dizzy_face:
Tak si dnešní den užívejte :slight_smile: páá
26. únor 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
no nevím jeslti do nosu žaludek mám jaksi sevřenej nevím no. ale jinak to bude dobrůtka snad se to spraví.

jo košík mám od kamošky takovej starej. ale poslouží.

tak udělej te s mončou nějaký fotečku a moc ji pozdravuj. papa
26. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky, tak co noveho? ja se sem nedostala, protoze jsem byla s nasema nakupovat na tu oslavu a pak jsem delala obed. tedka nasi odjely, konecne, s tou mamkou se to fakt neda, jak ma to aktivni. uz aby bylo pondeli a byla v te nemocnici. tatka by s ni chudak nemohl jet sam nakoupit. ona chodi bez rozmyslu, nejde postupne a divat se do seznamu. proste bere co vidi, chodi chaoticky, hruza. tak jsme ji trosku usmernovaly a to zase delala nafucenou, ze neni maly decko, ale ona se tak tedka chova. donesla teda nalozeny masicko, tak sem k tomu udelala akorat kasu. brisisko uz me pekne tahne. jinak vcera manza dosel v 3h a musim rict, ze vecer kdyz me pichalo v podbrisku, jsem mela trosku nervy. :grinning: on usnul a ja nemohla dal spat, tak jsem ve 4h sla na olympiadu, pak jsem dostala hlad, tak se nasnidala a sla si v 6h zase lehnout. tedka se tesim na poobedovy spanek.
26. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
hoky, kde vy jste? :confused:
26. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
mabuško jsem tu :grinning:
26. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
ahoj suny, tak jak je dneska? ja jsem docela unavena, jak psychicky, tak fyzicky
26. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
no dneska je to malinko lepší. ale zas mije blbě od žaludku. ale asi to tak strašný nebude páč po obědě jsem měla nugát. a čokoládu. :grinning: akorát manžel má chvílama ještě běhavku tak snad to nechytnu ale už to má 4 dny to už bych chytla.
jinak už se těším až bude malej venku protože jak se to dole roztahuje tak je to fak jak kdyby mě někdo nakopl.

jojo ty zítra máš tu velkou oslavu že???
26. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
suny, uz to lepsi holt nebude, blizime se do finise. jak ja rikala, ze porad ok, tak posledni tyden me bricho jaksi tlaci, jsem plna, a tak. proste uz je tam min mista. zitra je ta oslava, doufam, ze mamka bude vic zase normalni. je to s ni tezky. cloveku to neda a peskuje ji a pak vypada, ze on je ten spatnej. :confounded:
26. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
mabe tak snad ji pomůžou. nejsi špatná jsi moc hodná že máš o ni strach a určo moc tatkovi pomáháš když si o tom povídáte. ale s malou se to změní a mamka bude v klidu a bude se soustředit na aničku to bych byla v klidu.
teda to bude oslava že? vy slavíte víc narozenin že??? a kdy máš těch 30???
26. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
jojo, narozky, moje 30, tatka 54, deda 78. ja mam narozky az 18.3., ale kdovi co bude. tedka v utery budu 38tt, takze to vypada, ze v ten termin anicka bude tyden venku nebo zrovna pujde ven. vypadalo to, ze bude az po me a bude nekde kousek prede mnou. :slight_smile: to je mazec, zase si uvedomuju, ze je to uz za chvilku. akorat my sme myslely, ze mamka bude v nemocnici tyden az dva a ona ze mozna mesic podle stavu. takze jak bude anicka vylizat, tak bude tam. to ji dneska trosku rozhodilo, neuvedomila si to. chtela byt tady se mnou ty prvni dny na pomoc.
26. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
mabe to je jasný to oslavit dřív a ted se můžeš ještě najíst hodně.

neboj tak si ji užije potom hlavně aby byla mamka v pořádku. :grinning:

no to jsem zvědavá jak a kdy se ti naši mimísci narodí. aje malej zase štuká včera ho to chytlo na monitorech jsem se rehtala jak blbá jak to tam bylo slyšet. :grinning:
26. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
no, ja uz taky toho moc nenajim, jsem furt plna. tedka jsem si dala zase porci obeda "zdravyho" - maso na cinu, bramborova kase, tatarka, repa. :slight_smile: dulezity je, aby mamka se vylecila.
26. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
mabe já myslím že ty budeš mít pomoc i u manži ale ta mamka at je už zdravá to je hlavní. vy to s aničkou zvládnete. ale je fakt že naštve že se to všechno semele na konci těhu že??
26. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
manza je muj chlapecek. ten zustane doma a pekne se bude starat. to je jasnacka, ale mamka chtela taky. ja to mam tak vzdycky, ze kdyz je pro me nejaka doba hodne dulezita, tak mam prekazku. napriklad bakalarsky zkousky na vysoke - umrela babicka tyden predtim a ja se mela na ne poradne pripravit.
26. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
mabe to já taky v klidu. malje se narodí a hned se budeme stěhovat. děda měl ted mozkovku prostě načasování jak svina a navíc má manžel běhavku.

no manža bude mít ještě necelých 14 dní dovču chtěl mi pomoct s malým ale nevím jeslti se malej nenarodí až co půjde manýžel do práce bych se nasrala.
26. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
suny, a ty jses tedka presne kolik? dr. rikal, ze se oteviras, tak snad to bude vyjde. muj manza si muze vzit dovcu podle situace, tak to ma dobry v praci.
26. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
mabe ted jsem 38+3. neotvírám, čípek zkrácený a měkký ale uzavřená to mě říká pořád to je moje nálepka uzavřená. :grinning: no když nevyjde tak nevyjde. zlvádneme to i tak.
no manýžel volal šéfovi že si ji možná prodlouží páč má staré dovolené hafo.

ale moje mamka by moc chtěla březnový dítko takže asi ju malej poslechne. mě by vyhovovalo toho 1 března.
26. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
nic jdu k našim. mabe zítra si to užij. papa
26. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
suny, ahoj
26. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

mám vás pozdravit od Lucinky a všem děkuje za gratulece....Má se dobře, jen ji kojení moc nejde, ale to určitě zvládne, mě to taky nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....zítra snad konečně pošle fotečku, dneska to nestihla:slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.