• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
holky Borisek je v albíku, tak koukněte....je nááádherný :dizzy_face:
27. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Jejej,ten je nádherný :dizzy_face: Ta se má :slight_smile:

Holky,já mám zase od rána hrozný bolení v podbřišku,už mě z toho šlehne :frowning2: Chystáme se na nákupy,tak doufám,že se pak konečně malýmu začně chtít ven :wink:
27. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky jak vypadá hlenová zátka??? :wink:

Borísek je krásný miminko.
27. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Borisek je krásný :dizzy_face:
Jak se jinak máte? My před chvíli vstali.
Moni malý je opravdu zlatíčko krásný, už se zase těším až Vás uvidím a pochovám :dizzy_face:
Suny, copak, že by odešla zátka?
27. únor 2010 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
No mony já právě nevím. potřebuju to nějak popsat ale nevím jak. :grinning:
27. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Cipi ty ještě nerodíš ? :grinning: Tak dnes vyjdi schody jestli máte i s taškama a večer šup a pojedete :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
Aha, tak to já Ti neporadím, mě ještě nic neodešlo, jen vím, že by to měl být hlen a někdy zbarvený s krví né?
27. únor 2010 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
mony já byla ve středu na v nemocnici tam mě prohlížel a říkal že budu možná trochu špinit. noa čtv a pátek jsem špinila jako dycky trochu. takovej hnědej výtok (omlouvám se na tu konkrétnost) no a včera v noci jsem šla na záchod a měla jsem čirej jakoby sopel neboj ak to popsat a v tom ten hněděj ale hrudkovej hlen. krev tam jako čirá nebyla. no a aasi 6 krát po sobě a dneska ráno taky. tak nevím.
27. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Suny,ahojky,tak to bych řekla,že je zátka :wink:

Moni,no nerodím,ale mám to dneska v plánu,asi tak jako každý den :grinning:
27. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Sun, tak to nevím jestli byla zátka, u malého jak mi odešla tak hned i s krví, tak jsem to poznala, bych řekla asi , že jenom špiníš :confused: nevím.
27. únor 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
aha no to já taky nevím. spíš jako mě překvapil ten jakoby sopel nebo když máte jako po orgasmu takový čirý táhlý a do toho docela velký jakoby hrudky hnědýho. ale jako čirá krev tam nebyla. ale nezdá se mi že bych špinila tak moc až 3 den po vyšetření a tak hodně nevím no.
27. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Cipi, jsme na tom stejně :grinning:
V noci mě poprvé bolelo břicho, ale chvíli, pak jsem zas usla... :angry: Ted nic... Tak já budu nejspíš těhule ještě příští rok :grinning:
27. únor 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Mony to jsem si říkala taky. tak furt doufám, ž eto byla třeba ta zátka ale nejde to ze mě pořád jen včera večer a dneska ráno jinak zatím nic.
ale to nezáleží na tom jeslti odejde stejně rodit můžu až bůhvi kdy že??
27. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
No říká se, že jak kdo, někomu odejde a rodí za týden a někdo hned.
Já zatím nemám žádný náznak, tak doufám, že brzy bude. Už se strašně těším. A včerejškem ještě víc :grinning:
Od Moňi malý je úžasný a taky se těším na kočarkování , na vše prostě :grinning: :slight_smile:
27. únor 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
no tak jeslti to byla zátka tak hned jsem nerodila takže uvidíme. ale třeba to taky nebyla ona.

mony a dělaly jste fotečky??? kubík je krásnej brouček. a jakej je směje se??
27. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Sun , fotečky jsme nedělali, chovali jsme si pořád malého, tak jsem na to zapoměla.
Byl moc hodný, pořád jenom spinkal a prděl bobišek :slight_smile: taková malá prdolka. :dizzy_face:
27. únor 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
jéééé pusinka muselo to být krásný.l už se těším.
27. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
jejda Moni at nás nepřechválíš :grinning: :dizzy_face: ...děkujeme :dizzy_face: ....nebojte holky, taky budete mít své bobíšku u sebe ani se nenadějete a budete jen koukat jak rostou :slight_smile:
27. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Tak Borisek je moc krásnej a koukam že taky vlasatej :grinning:

Tak šup další a´t už to taky máte za sebou :wink:

My si včera užili, malej od odpoledne měl bolesti bříška až do večera, naštěstí v noci se vyspal a tak jsem zase začla přidávat do mlíka kapičky a je to ok :wink:
27. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
holky kde ste :slight_smile:
27. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
mony ahojky já jsem tu jak se máme???
27. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
suny-budem tu tak za pol hodky
27. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
Tak a cipisek je už taky v porodnici, má šilené kontrakce, ale k porodu to ještě nevypadá...tak ji držte holky všechny palcééé :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
jeeeeeeeeeeee tu sa zasa rodiii
no konecne sa dockala holka jedna budem na nu mysliet ked jej budete pisat tak ju pozdravujte
27. únor 2010 ve 23:50  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak oslava se vydarila, lidi se bavily, a tak. Prisly jsme domu az v 11h. Takze jsem po snidani zase zalehla a trosku se prospala. dostala jsem vetsinou penize - klasika. je to dobre, aspon budeme mit pro anicku. dneska mam v planu odpocivat a mozna vecer neco malo vyzehlit. ze vcera mame v lednicce od babicky obed - kureci rolada s bramborovym salatem. je tady totiz teta do dneska, tak toho navarila vic. dneska tam mame taky jit (podotykam jedno patro vyse :grinning: ) - babicka klepala rano rizky. takze nemusim aspon nic delat a odpocivat. vsichni se na anicku moc tesi. v utery uz budu 38tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . a rozsekne se, co dal.

mamka jde zitra do te nemocnice, uvidime na jak dlouho. ale myslim, ze u porodu teda po porodu anicku nazivo neuvidi. nebo ji mozna pusti dom na vikend nebo tak. vzdyt ja budu rodit do 40tt urcite, nenechaji nas prenaset, pokud jsme hlavou hore.strasne rychle to ubehlo.

cipisku, drzim palce, at se moc netrapis.

luci, borisek ma teda vlasu, je krasnouckej. :wink:

suny, moni, co vy holky? jak vypadate?
28. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
mabe-mam ti napisat ako vypadam?nechci vediet heheh
uz odpocitavam dni kedy uz konecne vazdne 9 mesiacov je dlha doba je to nadherne obdobie ale uz sa nemozem dockat malickeho :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
moni, vypadas dobre, ne? a co te trapi kocko nase? :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
mabe-uz sa nemozem ani zohnut aleto uz davno ale teras v noci na kazde pretocenie som hore :frowning2: moj si uz robi zo mna srandu :grinning:
ale keby som mala byt este tehotna 3 mesiace tak to takto neberiem ale ako sa to viac blizi tak uz chcem mat malickeho pri sebe :grinning:
28. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
moni, ja se taky nezohnu, musim do cupu a pak se nemuzu zvednout. v noci to znam, kdyz se pretacim, tak anicka se cela presunuje, takze musim pomalinku a sem tam to aji boli. nebo se me blbe lezi i na boku, tlacim ji na hlavu atd. delsi dobu stojim, uz me boli v krizi a tahne bricho,...jo, to jsou ty konce. ale jsem rada, ze nemam zadny krece, bolesti, snad me to nepotka. jinak vcera uz jsem mela dost napuchly nohy, uz to zacina. ja mela zatim ty prsty na rukach a tedka zacinaji drsne nohy. tedka zacinam pit malinikovy caj.
28. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
a dneska me nejak extremne anicka si tlaci na mocak. uz pujdu po ctvrte na zachod behem hodiny, to je drsny.
28. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.