• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe-tak s opuchami nemam ziadne problemy len mna skoro kazdy den boli brucho jak na ms
28. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
tak to se ti tam vsechno roztahuju. ze ja bych uz byla roztahla??? :grinning: sem tam me taky pichne, ale nejaky bolesti nemam. :unamused:
28. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
jsem zvedava, co me rekne dr. v utery. po 14dnech me prohlidne porodni cesty a UTZ, ozvy.
28. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
mabe-vsetko bude urcite v poriadku :slight_smile:
ktovie ako je na tom cipisek
28. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
chudacek mala, snad se moc netrapi
28. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
noooo snad nie mozno je len unavena a este nenapisala
28. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
a co ty dneska delas a budes delat?
28. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky...nikdo??
a koukam ze mame zati samy vlasacky :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jak pak se máme? Co Míša, porodila či ne?...jinak cipisek se mi stále neozval....
28. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
ahojky moni..misa jde v pondeli na cisare
28. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
ahoj carcul, kurnik ty máš přehled:slight_smile:....tak to bude zítra na světě dašlí mimiškooo :dizzy_face: ...no a Lucka půjde zítra domů pokud se jim nezvyší žloutenka.

a co ty a malá Sofinka? Jak se máte???
28. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
no a me lucka vubec neodepsala :angry: tak snad se nezhorsi a brzy se ukazou-nejlepe hned zitra..moc e pozdravuj :grinning:

mala byla dopoledne naka protivna a ne a ne spinkat..tak ji tatinek cele dopoledne premlouval,hladil,atd :grinning: a ted chrni
a co vy?
28. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
no my byli asi 3 hodiny venku a spali jsme v kočarku, to se nám líbí. No a ted koukáme a zlobíme, pořát se nám něco nelíbí. Tak se taky snaží zabavit tatka:grinning:....jinak všechno v pohodě? mě teprve až ted přestaly bolet bradavky, je pravda, že si časem zvyknou. Jinak nás trápí stále prdíky, i když máme kapky...Bobek v noci tak tlačí, že ho slyším a myslím si, že je vzhuru a on tak ze spaní tlačí.....
28. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
mona..nase taky furt tlaci :grinning: i v noci..a ete jakou do toho dava energii a pesickama mava :grinning:
jinak vse jde,akorat prsa boli a jedno fest(praskly a dost)..a jak zlobite?
28. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
no je přebalený a napapaný, ale i tak se mu něco nelíbí asi zase prdíky :unamused: ....no ty prsa ti věřím, já jsem někdy uplně trpěla....A klobouček použíáš?? já to občas použila, aby se mi daly trochu do kupy...
28. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
mona..mala pres kloboucek vubec nechce :frowning2:
a maly breci nebo jen nechce spat a pobekava?
28. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
no nechce spát a přesně pobekává :slight_smile: ....no přes ten klobouček je to boj, znám to. Taky jsem na něj chytala nervy, ale nějak jsem malého do toho donutila a jak to bylo možné tak jsem ho dala pryč. taky mě štve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem dneska jakasi unavena. :stuck_out_tongue_closed_eyes: trosku citim bricho, mozna je to tim, ze jsem nebyla 3 dny na velke. :confused: ale uz se me zdalo, ze me kdosi rikal, ze to uz jsou kontrakce. :grinning: takze dneska jsem nic nedelala, zitra mozna vyzehlim a v utery uvidime, jak na tom budeme.

moni, ty mas teda prehled.

misi, budu drzet zitra palecky.

luci, uz se tesime.

tady to teda vali posledni dobou. :grinning:

jsem zvedava co rekne dr. v utery, mozna uz se domluvime na vyvolavacce.
28. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
holky, prijemny starosti, ze? :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
mabe jojo , je to fajn být maminou, ale řeknu ti, že mě to utiká ten čas rychleji než jsem chodila do práce...Zítra je totiž mému bobíškovi měsíc, toto uteklo teda :frowning2: .....Co nevidět budeš mít taky Aničku u sebe :wink:
28. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
moni, mesic, tak to je mazec. ja se na ni strasne tesim, ale mam strach z porodu. uvidime, jak to bude po ut ko. v jake je poloze, jak sem nebo nejsem otevrena, nachystana a tak. je mozny, ze i bez bolesti, bych mohla byt nachystana, nebo se otvirat?
28. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
nevim, jestli si dat epidural, pokud bych zacla rodit KP.
28. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
mabe tak s tím ti neporadím, já ho neměla ten epidurál.... :slight_smile: ...neboj to zvládneš, zvladly jsme to taky, tak to musíš taky zvládnout, to prostě jinak nejde :grinning:
28. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
moni, ja vim, ze me nic jinyho nezbyva, ale mam strach, to je jasny.
28. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
mabe tak to je pochopitelné, že máš strach. Všechny jsme ho měly :wink: .... A oni teda ten císař dělat nebudou jo?
28. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
ahoj holky tak dneska je mě od rána líp jak včera ale celej den ze mě vychází a podle mě je to zátka jak kráva fakt. :grinning: a ted večer už mě bolí břicho vystřeluje do zad pocit , že půjdu na velkou a pak zas nic. nevím co to je takovej divnej pocit. do toho se mi jaksi klepou nohy. no teda.
28. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
moni, dr. rikal, ze si nemuzu sama rict, ze chci cisare. bude to podle okolnosti. kolik bude mit mala vahu, jak bude natocena, jak se budu otvirat, atd. budu pripravena na oboje, pokud se domluvime na terminu vyvolani porodu.

suny, ze by uz? jezis, ja mam strach, abych to vsechno poznala. ale do toho uterka urco vydrzim, je to jeden den a dr. me zkontroluje a rekne, jak to vypada, jestli uz se mam tesit nebo jeste to bude trvat
28. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
jinak mamka zitra nastupuje do te nemocnice. tatka ji tam rano veze a jsme radi. uvidime, jak tam bude dlouho, jestli stihne porod, my si myslime, ze nee. protoze mam maximalne dva tydny do porodu - at uz samo nebo vyvolanyho - to je mazec.
28. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
mabe nevím já mám takovej divnej pocit ale furt nevím jeslti to poznám nejsi jediná bud v klidu. já se bojím že to nepoznám. hlavně abych to zvládla a byla v pohodě a malej taky. by mě vyhovovalo kdybych jela do porodky a oni by si mě tam nechali. ted je to takový naprd.

já myslím že malá otočená už být může však uvidíš.
28. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
¨moni,utika to hrozne vid..my uz jsme doma skoro tyden-my to tak neprijde...a to jsme doma a utika to..
no ona fakt kloboucek totalne nechce a ma pak zachvaty revu..mala byla takhle protivna cely dopoledne-nespala,nakrmena byla,prebalena,dudlana nechtela...a teda dneska ma hlad,pak se nechce prisat,pak chvilku pak kouka po vejrech a tak dokola..

mabe..mazec jak to utika vid :grinning: ja taky epi nemela

sun..tak treba dneska by to slo ne :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.