• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
carcu, utika to jak svina. me holky zacinaji bolet i kolena, asi to bude tou vahou a taky tou vodou. ty ruce uz neresim a nohy jak jsem psala uz se horsi, ale zase to neni tak brzo, vzdyt uz jsem 38tt. jsem hodne zvedava, jak anicka vypada. :slight_smile:
28. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
suny, jojo, poznat to. ty mas ty bolesti uz dlouho, takze je to tezky.
28. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
ahoj car no šlo ale tak v noci kdyby mě manža odvezl a ráno by se malej narodil hezký datum 1.3. ale je blbý že ta zátka jde ráno a večer a je to hnus teda a dneska mě jde i přes den nic moc příjemnýho a navíc můžu rodit třeba za 14 dní že??? na to zátka asi vliv nemá.
28. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
mabe vlastne anicka aky uz muze kdykoliv vylezt vid :grinning:
28. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
mabe no to jo je to fakt záhul se dycky těším a prd. :grinning:

ale nevím oni říkali že tmavej výtok je normální když to není čistá krev tak je to v pohodě že? ale ta hnědá je přeci taky krev ne??? já furt nevím přes den je to spíš tmavší výtok a ráno a večer je to ten sopel a do toho kusy hnědýho.
jsem z toho paf a už teda nevím jak to poznat.
28. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
suny ze mne sla cast o vikendu a pak az v patek zbytek a to oz od pulnoci(ctvrtek) snad az do ranni soboty
a fakt muzes rodit dnes ale i reba za tyden,kazda to ma jinak
28. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
car je to šílejé jak to letí fakt, já mám pocit, že jsem nedávno rodila a dneska je to měsíc, co jsem chytla kontrakce, ani se nenaděju a bude mi tu lítat :frowning2: ...fakt si to člověk musí uživat to dítě, protože mu vyroste ani neví jak....tak s tím zlobením jsme dneska na tom stejně...ted jsem dala dudlíka a chvili dudlal a vyplivl ho, ale zatím je vkidu:slight_smile: uvidíme jak dlouho. a pít mu moc nehci davat, když pil dost...Asi hodím fotečku, aby jste se koukli jak přibral náš otesánek:grinning:...dokonce už nemá bouličku a začali nám padat vlsáky :confounded:
28. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
car no právě že to já vím a je to na nic no. takže si nedělám naděje ale furt mám strach že to nepoznám. :angry: dojedu tam a řeknou mi že nic a bude to.
28. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
suny, ja bych byla rada, kdyby jeste vydrzela.
28. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
mony to fakt tak letí??? jejda malej fakt bude mít už skoro měsíc tak to je síla teda. :grinning:
no vidíš boulička zmizela a vlásky dorostou.

mabe tak ne já myslím jako že se přetočila tak jsem to myslela víš???

holky já nevím co to je ale ted ze mě něco teče (omloouvám se) je to hnusný takovej tmavší výtok oabčas hnedý kousky a bolí mě břicho a do toho tvrdne. tak nevím.
28. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
sun..zatka je fakt sopel kterej je taznej-jak trosku gumovej(proste takovej taznej,ne vytok)
28. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
moni ten je krasnej..a peknej cvalicek :grinning:
28. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
car ten mám dycky ráno a večer ale dneska mám tmavší výtok jako hněděj přes den. ale nevím jeslti to může být normální.l mám pocit že ted už není normální nic.
28. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
carcul no to je, snažím se méně kojit a řekla bych, že se mi to i daří, ale tak uvidíme při další poradně to jdeme za 14 dní... vždyt říkám, že je to náš malý otesánek a jak je snědý o proti mě, že?? To má z naší strany tak pěknou barvičku, jen já jsem ji nepodědila :confounded:
28. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
mony ten se povedl je fakt roztomilej. a ty kukadla :grinning:
28. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
suny děkuji...no kdyby jsi viděla jiné fotky jak vždycky vykoulí ty očka.... :grinning:
28. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
no jo je to klučina krásnej velkej. holky tak zatím bolesti po 15 minutách. nevím, zase kousek sople vyšel tak já fakt nevím. ale kontrakce většinou trvají tak minutu a pak poleví ne a já to mám tak dvě tři určo to bolí v kuse a píchá mě v břichu.
28. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
suny no u mě trvala tak max minutu a pak to povolilo, ale každy to má jinak...někdo může mít bolesti i vkuse, ale jinak by měly ty bolesti vždy polevit....
28. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
no oni poleví ale ne po minutě. mony jak jsi to poznala??? já fakt nevím.
28. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
no jak píšu, že jsem je měla nejdřív po 8 minutách bolesti, které trvaly tak minutu a pak povolily a zase to přišlo až po 8 minutách atd. až se ty minuty začly snižovat.....
28. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
a ty bolesti byly jak na ms?? nebo se to nedalo vydržet??
28. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
suny jako při ms, bolelo to dost, ale vydržet se to dalo....Tu bolest už jde těžko popsat :unamused:
28. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
mony tak to chápu ale já jako bolí to jako silná ms ale jako třeba hlad mám a na pc taky ještě jsem tak to asi ty bolesti ještě nejsou. jsem fakt zvědavá a po jak dlouhé době co jsi to měla pravidelně jste jeli???
28. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
nic jdu si lehnout nebo nevím ty bolesti jsou ted zas po 7 někdy po 5 a tak 20 vteřin a pak přejdou holky já to prostě nepoznám.
28. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
suny já jela až po 3 a půl hodinách....tak to možná bude ono, tak počke ještě jestli to nepřejde
28. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
ja mela posly kolikrat tri hodky proto jsem se bala ze to prejde a cekala dlouho..ale jak pises nemas to pravidelne..fakt to musis mit ve stejnych intervalech ktery se pak zkracuji..a ne aby to skakalo jednou po peti aak po vic..taky bych pockala
28. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
moni mate uz nakej rezim?ja bych nastolila ale jaksi tatinek udela co mala bude chtit takze to moc nepujde
28. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
carcul režim se ještě nějak nedá, protože si kubik spi jak chce, ale chtěla bych aby si zvykl, že večer se vždy okoupeme, napapáme a jdeme spinkat. Na to bych chtěla aby si zvykl..tak uvidíme....a co by jsi chtěla za režim zavest ty?
28. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
neco podobnyho..ale s tatinkem to nepujde,jelikoz staci vydat hlasku a uz ma co chce :grinning: takze budeme mit mazanka rozmazlenyho
28. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
moni uz jdu..paaa a zitra ju
28. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.