• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahojte :slight_smile:
Vhodila jsem fotečky břucha, tak kdyžtak jukněte :confounded: :grinning:
Jinak cipísek mi psala asi kolem 10té, že je otevřena asi na 2 cm a že jí dali tabletku, tak čekají co bude a jak porodí, že napíše, tak asi se ještě trápí, nebo jí to nic neudělalo :unamused:
28. únor 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
carul papa

moni ty jo to je břuch:slight_smile:...krásné, já už nevím jaké to je ho mít. :grinning: .....tak to cipiskovi držím palce.... :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Moni jak se tak na něj dívám, tak mi to ani tak nepřipadá, připadá mi malý, ale jak se kouknu do zrcadla, tak se nestačím ani divit, kdo ju bude rodit :sweat_smile: A dneska jsme potkávali skoro každé známé a Ti mi hleděli na břuch, že ho mám nějaké velké :grinning:
28. únor 2010 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
a nemáš tam dvě miminka??? To by byl gool co?? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
Né to né, ale gól by to teda byl :grinning: Já už chci rodit :frowning2:
28. únor 2010 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
neboj budeš, já taky tak hekala a dočkala jsem se. A zítra už tomu bude měsíc co to mám za sebou :pensive: ....
28. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak uz mame brezen. dneska bych chtela zehlit, uvidime. jinak nic noveho u me, zitra ko, tak jsem zvedava, jak to vypada s nama a jestli da dalsi tyden nebo se budeme domlouvat na terminu.

tak dneska prvaaa??? to jsou teda veci. ja vstala s manzou a udelala snidani - tousty. mel by se stavit tatka, odvezl mamku na 7:30h do te nemocnice, tak pak pokecame.

cipisku, drzim palecky, at se moc netrapis.

co dneska tehule a maminy?
1. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
jsem holky zvedava, jak z ni budu mimo a manza. ten pocit, kdyz ji poprve uvidim,.... :slight_smile:
1. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
moni, krasnej brisek.

suny, ze by si uz rodila??? :confused: :confused:
1. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj mabe nene pořád dva v jednom a už mě nic nebaví jsem apatická a už to chci mít za sebou jen kvůli těm bolestem.
1. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
suny, ahoj, tedka jsem byla chvilku mimo, prijel tatka. mamka uz je v cernovicich. tak snad s ni neco udelaji. zitra za ni s tatkou pujdeme. ono ty konce jsou hruza, hlavne, kdyz mas takovy problemy.
1. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
mabe ani nemluv moc sem asi chodit nebudu už mě to fakt užírá. jsem totálně mimo a nic mě neba. jako každý ráno brečím nesmyslně uplně
1. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
suny, procpak nechces chodit za nama? ja zatim taky nic, monca taky ne. aspon se rozptylis, ne? to breceni jsou hormony. kdy mas dalsi ko?
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
mabe ve čtv a doufám, že už tam nepůjdu. no jsem fakt tedka jakási negativně naladěná prostě hrozný a to termín máme ve čtv. jenže kdyby nebyly ty výtoky a ty bolesti tak jsem v klidu.
taky je možný že ten výtok mám z toho že hodně stojím a sedím a neležím. uvidíme no.
1. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
suny, ve ctvrtek uz mas termin? to je drsny. treba si te tam nechaji. me by se libilo, kdyby se zitra se mnou dohodl, kdy pujde ven a tak se stalo, takova mensi jistotka nez cekat az to prijde samo. ale zase to bych mela moc snadny. co mas dneska na papu? ja kureci roladu od babicky a k tomu si udelam ryzi a podusim na cibulce rajce s paprikou neco jako na leco.
1. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
no to mám ale nevím jestli z toho něco bude chjo jsem fakt zoufalá. kdyby nebyly ty bolesti tak je mi to fuk.

no to jo je lepší když to víš dopředu taky bych to chtěla.

dneska máme šunkofleky ze soboty. ted děláme s manžou velkej uklid, převlíkáme postele utíráme prach vysáváme utíráme země ted peru takovej jarní až na okna ty dělat nebudu. ale chci to tu mít trochu nachystaný i dkyž rodit můžu i za 14 dní že??
1. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
suny, ty to mas blby s tema bolestma. :confounded: teda ty ses dneska aktivni. me se nic nechce, nechala jsem si donest dve pracky dole z koupelny, ze odpo budu zehlit. tedka jdu udelat tu ryzi a zeleninu.
1. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
no já ještě moc nezačala ale budu protože se jinak zblázním a ty bolesti se dneska dají sice chodím jak tučnák
ale co. no ty seš akční celý těhu já až tedka protože jinak se zblázním a ukoušu takže se snažím se nějak zabavit no. to je všechno.
1. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
mala si tedka hraje na vetrelce. pripada me jakoby chtela protrhnout kuzi.
1. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
jojo a nedělá to hlavně u pupíku?? to docela bolí tam se malej protahuje nejvíc a je to teda někdy fakt nepříjemný ale jsem ráda že se hýbe aspon vím že je relativně ještě v pořádku a nic mu nechybí doufám, furt se uklidnuju že kdyby se mu tam nelíbilo tak by tam asi nebyl že??
1. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
no, my mame hlavicku nad pupkem, takze nad pupkem pod zebrama. ale je to dost neprijemny jak rikas, kdyz se poradne protahne. urcite kdyby jim to nedelalo dobre, tak by to nedelaly. proste uz maji tesno a potrebuji se protahnout :slight_smile:
1. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
třeba už ji máte dole. :grinning:

no jo já mu říkám že venku je fakt víc místa a on furt chce být tam no to je taky domluva. :grinning:
1. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
suny, me pripada, ze je porad stejne. uvidime zitra.
1. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
no to já si myslela taky a než jsme se nadáli už byl přetočenej. kdy jdeš zítra na tu kontrolu??

ty jo ted utírám prach a bolí mě uplně všechno třeba to sakriš už pomůže
1. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
jdu na 9:30h, ale dlouho to tam trva. ta cekarna na ambulanci porodniho salu je hrozne plna. takze pocitam tak hodinu nez se dostanu dovnitr, pak monitor 20 minut a pak na prohlidku k dr. me ceka - prohlidka vnitrni a pak UTZ. vidim to tak do 12h. pak jdu k nasim, mam to 5 minut, ze? najim se, na chvilku lehnout a pak jdeme s tatkou za mamkou na navstevu.

jsu uz nejaka unavena, ze se me nechce jit ven, i kdyz je pekne. mam obchod 5 minut a nepujdu. manza nakoupi. tedka jsem snedla jednu porci jidla a jeste mam chut, jsu plna, ale chut mam. tak chvilku vydrzim a pridam si, pak asi prasknu. :grinning:

treba ti to pomuze, rozpohybovat...
1. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
tak jsem se prezrala jako prasisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: . kdyz me to tak chutnalo, tedka se nemuzu hejbat
1. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
no nic, padaji me vicka. jdeme si lehnout. v noci jsem byla 4x na zachode a porad jsem nevedela jak si lehnout, tak to jdu tedka dospat.
1. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
mabe já si jdu dát řízek a salát. a pak si asi sednu k telce už mám hotový co jsem chtěla jen ještě pověsím prádlo a pak ještě povleču postele a z dneška budu mít dobrej pocit.
1. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak uz jsme vyspinkani. jsu jak prejeta, spala jsem dost dlouho. ja se totiz probudila a prevratila se a spala dal a to pak jsem jak prastena pytlem do hlavy. :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
holky, hodila jsem aktualni brich do alba - omlouvam se za neumyty zrcadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.