• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe..paradni brisko :dizzy_face:
1. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
mabe já spala dvě hodky, asuper ale taky jsem jak praštená. krásný bříško.

ahoj car jak je???
1. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
holky, diky. uz to neni brisko na dlouhy noseni. :grinning: tedka zehlim a boli me pekne zada.

a jak jinak suny?
1. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
mabe furt stejný zase ten výtok hnědej je to prostě k zbláznění a ty záda a ten spodek fuj teda. navíc mě každej dneska píše a volá tak co. je to hrozný fakt jako.
1. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
sun..to si asi ke konci projde skoro kazda ty bolesti..fakt ten konec uz nic moc...ale za chvilku ti bto skonci :grinning:

jinak my se dneska mame fajn,mala je zlaticko a krasne spinka a anebo je hodna
1. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
car tak to máš doma pusinku. to je fajn. a jak jinak zvládáte koupání a tak???

no jo já ty velký bolesti mám od středy takže nic moc no.
1. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
Tak předávám dáááál :dizzy_face: a máme další miminko, takový malý bobíšek :slight_smile:

Tak jste se mě konečně dočkali! Jmenuji se Lukášek Bokr a narodil jsem se dnes ve 12:45 h. Měřím 48cm a vážím 2.8kg. Oba jsme s maminkou v pořádku a už se na vás těšíme.
1. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
a jinak Lucku dneska nepustili domů, malému se zase zvyšila žloutenka, tak je z toho bobek celá špatná. Zítra budou znovu dělat odběry a pokud se to nezlepší půjde malý pod lampu. Snad se to zlepší a půjdou domů!
1. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
suny, promin, tak ja te necham s tema dotazama. :wink: je to naprd to cekani, ale ten vysledek. :wink:

jezis, to je krasa. misi, gratulujuuuu. :slight_smile:

holky, to je takova krasa ti mimisci.

chtela jsem se zeptat, koupete kazdej den mimisky nebo jenom oplachnout a utrit?
1. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
sun..no nebuj bude hur :sweat_smile: promin ale je to tak

mona...gratuuuulace velika. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sun...jo je to nase zlatinko..no koupani a vse zvladame,jen ji vcera nebylo asi dobre,min bastila byla mrzuta atd..chudinka nase..ale dnes uz zas krasne papa,spinka atd
1. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
jojo lucince jsem psala...chudinky :frowning2:

mabe,my teda koupeme vetsinou denne,ale asi dvakrat jsem jen otreli zinkou..a teda jinak jeden den jen vodicka a dalsi namydlit
1. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
to neni mimi od misi ne?ale od cipis..nebo jsem mimo?
1. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My byli dnes na velké procházce, prošli jsme docela kus a pak i pěšky a rychle pro malého nestíhali jsme, tak mě trochu bolí v podbříšku, ale jak vím, tak z toho nic nebude :confounded: Už nevím co dělat :grinning:
1. bře 2010 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
jojo je to od cipiska miminko :slight_smile:.....

a co Míša teda?? Šla dnes na toho cisaře??
1. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
mabe já koupu co druhý den. v nemocnici nedoporučovali koupat každy den, ale je to samozřejmě na mamince. Já ho prostě jeden den koupu a druhý den ho přetřu žinkou atd. :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
Moni já nakonec taky byla dneska na procjázce a teda ti řeknu, že mě to unavilo, kdybych neměla malého, tak už spím jak zabitá :grinning:.....tak uvidíš jestli se ti to rozjede, kéž by co??? Tak ještě něco dělej, toč se v bocích nebo tak :slight_smile:
1. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
tak jak je to? to je cipisek? prave ja si rikala, ze sla misa na cisare. :grinning:

m.o.n.i., tak ty vlastne taky jeste cekas se suny a pak ja. :grinning:
1. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
jééé cipísku gratuluji moc tak jsme se dočkali. :grinning:

car já vím že bude hůř. kdyby to už aspon přišlo. ale co jedno vylézt musí.

mončo já dneska uklízela bolí mě všechno a zas z toho nic nebude takže taky nevím co a jak. ale ve čtv jdeme k dr tak sjem zvědavá co mi jako řekne.
1. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
mabe možná budeš dřív jak já. je to hrozný to čekání.
1. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
misa nevim,ale na cisare sla urco dneska..

moni..ono hlavne kazdy den nemydlit..jinak my dvakrat za ten tyden taky otirali,tak ve finisi taky to neni denne..
1. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
jéé tak miška bude mít dneska taky mimíska. ty jo pěkně se to tu rozrůstá.

mony takže točit bokama??
1. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Moni, dnes byl hnusný vítr, ale dalo se to.
Tak nakonec jste se prošli, to je fajn, malému se určitě venku líbí :slight_smile:
My šli na úřad pěšky a z úřadu za malým a šli jsme docela rychle, až jsem popadávala dech, ale musela jsem dělat jako, že nic před Lukim abych se trochu pohla dopředu, ale pochybuju, že to k něčemu bylo, prostě se jí nechce, potvůrka lenivá :grinning:
Mabe jo no, ale budu beztak poslední :confounded:
Suny, já poslední dobou dělám vše, jsem jak střelená a k ničemu to není, jen tedka, že mě trochu pobolívá, ale to je trochu a přestává to :angry: Mám ještě 9 dní do termínu, ale jak nic tak vyvolání, snad do těch 9ti dní bude chtít vylézt.chjo
1. bře 2010 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
no jo ten vítr byl mazec nám málem ulítl sušák i s prádlem. :grinning:

no já mám termín ve čtv ale kdyby to chtělo být dřív sakriš teda. myslíte holky že pomůže vřelá sprcha??? nebo ta vana je lepší????? já nechci kvůli tomu výtoku do vany nevím no. ale moc se mi nelíbí ten hnědej výtok ale asi je to normální že???
1. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Suny, tak já si dávám horkou vanu a nic. Tedka to dlabu, přídávám si teplou a rochním se v ní dlouho :grinning:
1. bře 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
carcul no však my taky nemydlme denně...já ho přetiram jen vlhkou žínkou. Dneska zrovna kupkáme :slight_smile:

suny jojo točit bokama s rostahnutýma nohama.aby sestoupla hlavička dolů a naléhala.

Holky ja dlouho neslyšela o majatob, neporodila??

Moni tak uvidíš, to by se ti stejně rozjelo až si třeba lehneš:slight_smile:
1. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
ahojte tak som vas sem prisla pozriet ako sa mi mate???tu sa to rozrodilo :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
to je fakt..muzem juknout do breznatek,tam chodila jestli nemaji nakou tabulku nebo nakou zminku o ni
1. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
já bych do vany taky šla ale nemáme tak zkusím jít k naším. ale nechce se mi s tím výtokem ted nevím jeslti radši s tím nemám někam jít nebo počkat do čtv.

mony o maji taky nic moc nevím tak uvidíme.

jééé tak to zkusím roztáhlý nohy a točit bokama snad to pomůze.
1. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
sun dej sprchu jen a dlooouhou a varici
1. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
carcul koukala jsi do těch březnatek??

suny zkus to, uvidíš třeba to pomůže, každopádně to neuškodí.....
1. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.