• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky tak jsem to projela ale zatím jsem o maji nic nenašla ale to by napsala ne??? :grinning:

car to nedělám od pátku nic jinýho ale mě je pak blbě jak v tom stojím víš??
1. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
holky niakomi to nedochadza ze vetsina z vas tu uz mate miminka :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
mony no neuškodí ale asi to na malýho nějak nezabírá prostě se mu tam asi líbí nebo já nevím. :grinning:
1. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
mona..jukala ale maji popsano x stranek jen za dnesek..a docitat je toho moooc
1. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Holky tak já ted zjistila z jedné diskuse, kde s Májou chodíme, že včera porodila- je to Beátka, 3200g a 50cm :dizzy_face:
1. bře 2010 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
mony jéééé a nám nedá vědět teda. ale maji moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mony já chci takyyyyyyyyyyy
1. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Asi nemá na nikoho z nás číslo, dala vědět jen Té jedné co chodila na jinou diskusi.
1. bře 2010 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
jeeeee :grinning: :grinning: :grinning: dalsi imi,jupiii..maji hrozna gratulace ale to ti ete poprejem az tu budes :grinning:
1. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
no to neva hlavně že je v pořádku i ona i malá tak to je super holky zas brečím je to normální???
1. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
jéé gratulace největší. :dizzy_face: ..tak je malá Beatka na světě, tak má taky páreček:slight_smile:.....jinak já maji číslo dávala, ale možná si ho neuložila....

Moni a nepsali tam jestli rodila normálně nebo cisařem??
1. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
holky jdu se vysprchovat a pak lehnout papa
1. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
holky, to teda tady vali. :confused:
1. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
jeeee dalsie miminko :grinning:
1. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
moni, to vali, co?
1. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Moni to vůbec nevím. Víš jak to teď mám, na noťas se dostanu na chvíli a to nestihnu ani dočíst všechny vzkazy, tak jsem jen rychle kukla a narazila na toto hned.
Jak tady do mě hučí oba chlapi, tak jsem ráda, když jdu poklidit a mám chvíli klidu. Malý je strašný hyper a ukecaný, už i Luki ho musí napomínat at mě chvíli nechá, protože jde zamnou i na záchod :grinning:
A dnes jsem nějaká dost utahaná asi z Té procházky, tak snad usnu jak mimino
1. bře 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
mabe-no to hej som zvedava na nas :slight_smile:
moni-ty uz by si tiez mohla :slight_smile:
neboj za chvilku to mas za sebou a uz vies do coho ides :wink:
1. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Moni já jo , ale malé se nějak nechce :grinning:
Každý den myslím na to abych to měla už za sebou, protože se bojím těch bolestí a jak to zvládneme a ták.
No jenže malá nás napíná tak uvidíme,snad to bude tento týden :grinning: Už říkám drahé půlce at si mi na břicho sedne- se srandy a on, že jsem střelená :grinning:
1. bře 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
1. bře 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
moni-ja uz by som tiez kludne rodila
1. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
moni, jsem zvedava, jak to vsechno dovrsime. zitra uvidime dalsi krok :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
mabe-no budem cakat na informacie :wink:
1. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Mabe ty jdeš zítra na ko?
1. bře 2010 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
moni, ahoj, jojo. velka kontrola - moc, ozvy, vysetreni cipku a UTZ. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahoj holky, mabe držím pěstičky na kontrolu. já jsem stále celá a už to asi nebudu řešit je to zbytečný.
2. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpet z kontroly. Jsem pry otevrena na spicku prstu, nevim, co to teda znamena. je pravda, ze me v noci asi tvrdne bricho. rikam si, ze je to z curani,ale mozna je to otevirani. jinak mame cca 2,70kg a monitor, moc dobry. trosku me vaha prekvapila. jednu ko po tydnu jsme pribraly cca 220g a tedka za 14 dni cca 200g. dr. rikala, ze je to odhad a nemusi pry pribivat stejne a tak. dulezity je, ze pribira. za tyden ko, to budeme 39tt a domluvime se na terminu porodu, prenaset me pry nenechaji. jinak jsme v te druhe nejlepsi poloze na KP - nejak zadko-kolenama nebo tak nejak. pry se to jeste muze zmenit. ptala jsem se, jestli vydrzime do pristiho tydne a ona, ze to urcite. z te vahy jsu trosicku zmatena.
2. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
nepamatujete si, ty ozvy - prvni graf je jeji srdicko a ten graf pod tim?
2. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
ahoj mabe gratuluju ke kontrole. ten graf pod tím jsou stahy. :grinning:
2. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
stahy jako delohy jako kontrakce? ja totiz tam dneska neco mela. minule to bylo skoro rovny a dneska sem tam spicka. takze se ptam. ta vaha me trosku prekvapila, ze to neni linearni to pribirani. ale hlavne asi ze pribira.
2. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojki tak jak přežíváte,už budete mít brzy broučky v náručí ,to je super,už se taky mooc těším na červen. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
2. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
ahoj kasi, jojo, za chvilku to ceka aji me. :slight_smile: ja se tesim a zaroven mam strach, ale to je normal.
2. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.