• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe to je to samý ne? myslím že stahy. já mám dycky do 30 a to je prý klid tak nevím.

kasi přežíváme ale dneska zase z depkama.
2. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
ja nevim, kolik jsem jich mela. byla jsem nejdriv na UTZ a prohlidce a pak monitor, sestricka pak s nim odbehla k dr. a prisla a rikala vse v poradku. jenom jsem si vsimla, ze sem tam mela sem tam hroty. proto se ptam. a ty jses taky otevrena? asi jo, ze. kdyz uz mas takovy posly
2. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Suny neboj,pryč s depkami ,brzy budeš mít broučka v náručí,už se na tebe moc těší a nesmíš se nervovat. :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Holkyjaké budete používat plinečky. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
mabe nejsem ve čtv jsem byla stále uzavřená jen zkrácenej a měkčí čípek tot vše. takže nepředpokládám že mi řekne ve čtv něco jinýho a to je jako den termínu tak to jsem zvědavá jak se pan doktor předvede a co mi jako řekne. ale asi mě pošle na další týden do porodky jako na kontrolu už mě předá.

kasi no to nevím jeslti brzy ale včera jsem se smála a všechno bylo v pohodě a dneska uplně na prd. hrozný fakt.

jinak plínky mám zatím jedny z dm newbaby a jedny pampers a pak uvidím jak to malýmu bude sedět. každopádně to čekání je na pytel ale zase můžu být ráda že je malej donošenej že.

nic jdu jíst za chvili manžel donese smažák třeba mi bude dobře, včera sjem s chutí snědla řízek a salát a málem to šlo ven už jsou to asi nervičky.
2. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
jdu jíst papa
2. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
tak my jsme vyspinkani a vidim, ze tady se taky spinka :slight_smile: . za chvilku jedeme s tatkou za mamkou do te nemocnice, jsem zvedava, co a jak.
2. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
asi zacnu pit ten malinikovy caj. snad neni pozde
2. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Suny neboj to už pracují nervíky,všechno bude v pořádku.Hlavně klid. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Brouček už se na tebe brzy těší.
2. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
suny, za chvilku bude venku a to bude rosada :slight_smile:

kasi, pekny tydny :wink:
2. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
vidim, ze se tu nic neudalo. asi ta kontrola na me nejak psycho pusobi, boli me podbrisek a to me nepripadlo, ze by na me nejak tlacila. jestli je to tim, ze vim, ze uz se tam neco deje a otviram se???
2. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky..

mabe..krivka dole je cinnost delohy...no a vaha-proc by mela byt linearni?kazdy miminko pribira po svym a pokazdy jinak..treba nase mala kolem 30tt dle ostatni byla drobecek a az posl 4tydny vse dohnala i ty deti co byli o 400 a vic tezsi..a pribirala taky ruzne..takze nemej strach..a i na netu psali ze se to neda soudit ze je stanoven jen naky prumer ale ze kazdy dedatko to ma jinak a v jinych tt
2. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
ahoj car, tak to jsem klidna, hlavne ze pribrala - jak uz sem napsala. a ty stahy to je asi uz normal, vzdyt uz jsem v 38tt, tak co bych chtela.
2. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
vis co, nechci delat plasana, ale veci se meni, tak se ptam. :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
mabe..s tou vahu je to v poradku nebuj,fakt muze pribirat ruzne :wink: a jak se dnes citis?
2. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
no, po tom vysetreni jak jsem psala. nevim, jestli je to vysetrenim, ale nejak citim spodek. jakoby streva nebo tak neco. ne bolesti jako na MS, ale proste cilivejsi. mozna tim vysetrenim, ale nezdalo se me, ze dr. me nejak moc prohmatavala. jinak jsem porad unavena, rikala jsem manzovi, ze nevim, kde vezmu silu na porod, kdyz se v noci uz poradne nevyspim a tak. nejlepsi a nejpohodlnejsi by pro me bylo se domuvit na vyvolani - jistota, ale to by chtela kazda. :grinning:
2. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
mabe,tak stejne nespis bude cisar nebo ne?
2. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
carcu, nene, tam je hodne faktoru, tedka me zatim nikdo nerekne, jak to bude. zalezi na hmotnosti do 3,5kg, na ozvech, poloze plodu atd. podle dnesni ko rodit spontanne. ale vetsina KP prirozene konci stejne cisarem. protoze se mimisek nechce posunovat a tak.
2. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
je to proste pro me velka neznama, nova vec, tak mam strach. dr. rikala, ze ten tyden urco vydrzime a pa se domluvime podle situace.
2. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
mabe..tak to ti nezavidim..ale urco to probehne hladce tak nebo tak :wink: asi je lepsi na to myslet co nejmin
2. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
carcu, jojo, mam strach, ale zase oni musi vedet, co delaji. uvidime, na dalsi ko. dr. me rekl, ze si pry sama nemuzu rict, co chci. jestli KP nebo cisar, nevim.
2. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, hlásím, že už je Lucinka doma, jen neměla ještě čas tu skočit. zítra se tu když tak ukáže, ale mají lítání. Doktorka a úřady tak prý když tak později a hodí nám tu nějaké fotky:slight_smile:....

Jinak my jsme dneska s kubíkem cestovali. Byli jsme u moji mamky v práci se ukázat a pak jsme trošku brouzdali po obchodech, přišli jsme teprve před půl hodinkou :sweat_smile: ....

jak se jinak všechny máte??
2. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
mona..ahojky..my taky dnes meli estovatelskou..byli jsme u dr-dostali pochvalu..pak nakoupit..pak se tatinek musel pochlubit a pak ete neco zaridit..dorazili jsme po 4 :sweat_smile:
2. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj moni, tak jak jsem psala, ozvy, UTZ v poradku. mame 2700g, jsem otevrena na spicku prstu. nejak me boli podbrisek tedka, jestli z toho vysetreni, ale nepripadalo me to nijak brutalni. za tyden zase na ko. dr. rikala, ze bych mela jeste vydrzet a pak se domluvime co dal. nejak mam strach z toho KP porodu. moc ctu prispevky.
2. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
a moc se tesime na lucku :grinning: a dojmy
2. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
mabe tak to je paráda, gratuluji:slight_smile:....jinak na přispěvky se vyprdni a nic nečti, uvidíš jak to bude vypadat příští týden ju???

carcul jojo ted když už je pěkně se dá dělat ledacos :slight_smile: a teprv to začne :slight_smile:
2. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
mona,,tak urco..si myslim ze decko neni prekazkou,jen co se neda tak chozeni vecer nekde,ale jinak vsechno jde :grinning: od vyletu az po zarizovani uradu atd
2. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Nějak mi tu nejde přidat komentář :confused:
2. bře 2010 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
aha, už to jde, ale nějak jim to zas blbne :confounded:
Jinak ahoooj :grinning:
2. bře 2010 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
ahuuuuuj..jakpak se citis dnes,moni
2. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.