• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Na záchod taky chodím v noci tak 2x, 3x. Do toho ještě tedka ten malý, háže s sebou, neumí spát na jednom místě, tak mám nervy, s blbě se mi spí stím pocitem, že může zas někde spadnout nebo tak, ach jo.
Ted jsem si vyřídila jednu věc ohledně pračky a už je zas tolik hodin, že za hodku musím pro malého :frowning2:
To tak utíká.
23. zář 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak jsem zpět :wink: vše je v pořádku...mimi mi zamávalo ručkou a mezi nožkama má pinďíka :grinning:
23. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
LUCI FAKT??????????????'
No holkýýýýýý zatím samí kluci, tak to gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Moni, děkujeme :dizzy_face: Fakt :sweat_smile: doky říkal, že to vypadá, že tam je pinďa...díval se pak ještě jednou a říkal, že je....a ukazoval mi ho :grinning: Manžu jsem hezky dojala :sweat_smile: má obrovskou radost :dizzy_face: Já taky...si na ty růžové věcičky budu muset počkat do příště :wink:
Holky, jsem zvědavá, která z vás to prolomí :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj luci, paradaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Tak gratuluju k chlapeckovi :wink: To si byla na screeningu v 16tt?
23. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Aho Mabe, moc děkujeme :dizzy_face: byla jsem na normální kontrole a vůbec jsem nepočítala s tím, že prcek něco ukáže :wink: Jo a brali mi krev na tripple test, za dva týdny budou výsledky.
23. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
luci, tak to sem byla vcera na krvi asi na triplle. nebo nevim, na co vsechno, brala me tri zkumavky. Ze by dr. mohla ve stredu uz neco videt? To budu v 16tt. :slight_smile:
23. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Mabe, já jsem dneska 15+6, takže pokud se prcek nebude stydět, tak mohla :wink:
23. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
ty jo, to jsou veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
23. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
holky, jakou velikost kupujete mimiskovi? nasla jsem si seznam vybavicky, ale ta velikost?
23. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Luci, tak to je supééér. Ta bude doma převaha :grinning:
No já jsem zvědavá taky kdo ty kluky přelomí :slight_smile:
Holky pomalu fičím jdu se psem a pak pro prcka, tak papa a kdyžtak odpol. jak se prospíme :wink:
23. zář 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Mabe nej je 56. Nejmenší je 50, ale to je fakt pisi. Kupuj 56 a něco málo 62. pá
23. zář 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
pidi teda :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
m.o.n.i. diky
23. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
holky, jdu se napapat a pak padnu. :slight_smile: uz se tesim na spanek, v noci jsem nemela dobrej spanek.
23. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky nějak jsem se nemohla vyhrabat z postele, včerejšek byl náročnej. :grinning: kouknu co probíráte :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Je lucinko moc gratuluju k chlapečkovi, no to sjem fakt zvědavá, která z nás bude mít princeznu. :grinning:
23. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky. jsem zpět, nabrali krev na trippl a v pondělí snad budou výsledky. Ptala jsem se na riziko jaký mě vyšlo při screeningu a prý vše bylo ok a riziko bylo 1.4100 takže prý super a pokud by trippl dopad nějak blbě tak víc koukají na screening a v úterý jdu na genetiku.
Luci gratuluju k chlapečkovi a koukam že to tady je zatim samej kluk :grinning:
23. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
No Markéto taky koukám že se z těch kluků asi nevyhrabeme. :grinning:
23. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
:grinning: no tak třeba to prolomí ostatní, já to budu vědět v úterý a už aby. nějak mam už choutky kupovat oblečení a dokud nevim co to bude tak nechci a ten týden už vydržim :slight_smile: . Docela jsem koukala že doktor se ani neptal že jsem se objednala na jinou genetiku tak mě doporučení napsal :slight_smile: . Docela by byla sranda kdyby jsme všechny čekali kluka :grinning:, i když Viki by byl ráda, holku nechce jen kluka :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
Martkét, tak vidím jak každá chodíte na kontroly já půjdu až 16 října ve 20tt. tak si musím ještě počkat. chjo. noto bude překvápko teda
vlastně to bude od pátku za 3 týdny. chjo. zítra začínám 18tt tak envím jeslti mě neobjednal pozdě to nevydržím.
Jo jinak se asi dneska objednám na ten 3D utz a nevím jestli už se mám objednat nebo ne. asi na konec řjna???co myslíš?
23. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdu se napapat a pak nevím, nevím co mám dělat z odpolednama, samotné se mi nechce ven. :wink:
23. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, moc vám děkuju :slight_smile: Je to příjemné, když doky hledá, hledá a pak to řekne :slight_smile: Akorát nám teď začne boj, jelikož jméno pro chlapečka nemáme a ani nevíme jaké :pensive: :grinning:
Už by to chtělo nějakou holčičku :slight_smile: bude málo nevěst :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Luci moooc ti gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face: ..na růžové věcičky si spolu počkáme:grinning:...tak to je paráda, že ti mimišek ukazal své tajemství :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Suny já jsem riziková tak kvůli tomu, jinak jdu taky až za 3tt ve 20tt na velký UTZ. Ale že jdu na genetiku tak už to budem vědět v úterý a pak ve čtvrtek do rizikovky. Na 3D UTZ se objednej co nejdřív, ať to vůbec stihneš :slight_smile: .
Luci já si to pamatuju ještě z minula, taky se mě ptala jestli chceme překvápko, ale je divný že já tak nějak s klukem počítala od začátku :slight_smile: . Taky jsem zvědavá jaký bude poměr kluků a holek :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Luci a se jménem si nic nedělej, já ještě pořád nemám vybráno, před pár dny přítel navrhl Denise, jenže já si nemůžu pomoct Denis-penis-tenis:grinning: No jsem fakt hrozná, ale ještě musím hoodně pouvažovat, teda musíme:grinning:
23. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Moni, to jsi mě pobavila :grinning: si živě pamatuju, jak na mě kluci ve škole pokřikovali Lucka-prcka-šprcka :angry: :grinning: Taky si to vždycky nějak odůvodním, že tohle jméno ne a tak nemáme nic a ani nás nic nenapadá :pensive:

Market, to je super, že už to budeš vědět :slight_smile: jsem zvědavá :wink:

Holky, já jsem dneska dělala halušky s brynzou a jsem totálně přejezená...ale byla to mňamka :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak my jsme zpět, malého jsem ted uložila a já spát asi nejdu, odpol. jdeme ke kamarádce, tak bych byla u ní jak pytlem praštěná. Večer aspon brzy usnu, teda doufám.
No my jak jsme se tedka bavili, tak darhé půlce by se líbil i Filip, tak nevím, nevím. :unamused:
No do porodu daleko, tak do té doby nějak popřemyšlíme a vyberem si, i když budem vědět co to bude, tak budem mít vybrané jména obě dvě, kdyby náhodou :grinning:
23. zář 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci tak já haluškama nepohrdnu, se stavím:grinning::grinning:...no taky jsi mě s tvým jménem pobavila, na Lucku bych právě nic nevymyslela :grinning: přitom na Denise se dají dat tak krásné zdrobněliny Denisek (penisek, no nemůžu si pomoct:grinning:), Deny, Denča atd... no jsem zvědavá co u nás vyhraje :confounded:

market tak to už se těším za tebe na tu KO, budeme vědět další pohlaví :grinning:
23. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Moni, taky si říkám, že je ještě čas a že na něco určo přijdem :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.