• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jo jde to :slight_smile: Chodíme na delší procházky, až mě bolí nohy, trochu mi začínají natékat a pořád nic. Malá se mi špará dole až nevím kde :sweat_smile: ale zatím nic. Jsem z toho už na nervy. Jelikož začínám hodně přemýšlet a už mi z toho hrabe :grinning:
A co vy? Jak se cítíš po porodu, už je to lepší? A co beruška je hodná?
2. bře 2010 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
moni..mala je zlata..dnes jsme byli pryc a snad jsme krom krmeni a dr o ni nevedeli..je fakt hodna,tuk tuk..a jinak se cejtim jakztak,posl.dni mi neni echt..ale muze byt hur..
a taky se nevejdu do svych starych dzin :angry: budu muset zacit neco delat v nejblizsi dobe

a dyt ete do terminu mas cas..to prijde necekane jako prekvapko :grinning:
2. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Car, tak to je supér... Tak to je zlatíčko. Neboj bude líp a hlavně, že Vám malá dělá jen samou radost :dizzy_face:
No od zítřka mám týden do termínu, tak snad do týdne porodím i když to tak nevypadá :confounded:
2. bře 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
Musím už zase jít :angry: Tak se tady mějte hezky a hezkou noc těhulky a maminky :dizzy_face: Pá pá
2. bře 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
tak paa moni
2. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
car jojo je to supr i s tím mimčem, ale jen ty večery jsou zabité no....ale jinak bud vklidu, ja se taky nevejdu do svých starých džín, jsem z toho na nervy, nepřipadám si už nějak moc tlustá, ale prostě je ještě nezapnu a které zapnu tak se v nich nedá dyšat:grinning:...tak nosím stále těhotenské :confounded: .....Taky něco začnu dělat po 6nedělí, zatím doma jen dělám sklapovačky a dlouhé procházky....nesmí se to prý moc se sportem přehanět, jinak prý hořkne mlíko, tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
mona..a kdy jsi zacla sklapovacky?ja to ete nechci riskovat s tema stehama,dokud nevypadaji..
jinak ja sem si taky neprisla az o tolik tlustejsi,ale jako dnes jsem zkousela dziny a teda-prdel a boky nakynuly radne..
2. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
carcul asi týden je dělám, ale néé moc jen 3 serie po 8 víc nedělám radši, spíš at si tělo zvyka pomaličku na nějakou námahu v těhotenství pěkně zlenivělo:grinning:...mě už spodek nebolí vůbec a řekla bych že stehy už taky nemám podle toho co říkal dr.....no mě taky boky a zadek nakynuly, břicho by taky ještě trošku chtělo. no celkově by to chtělo ještě 5 kg shodit dolů....ted si chystám koupit nové brusle kolečkové a vemu kočárek a pojedem s Kubiskem :slight_smile:...Jen nevím kam potom budu chodit, bud nějakou tu kalanetiku nebo já nevím. přítel říkal, že mi pohlídá malého, abych mohla jít, ale nějak ho nerada dávám z ruky :grinning:
2. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: :grinning: chapu :grinning: :grinning: :grinning:
bych chtela chodit na pilates nebo powerjogu-nejlepe oboji,ale to nevim nevim :sweat_smile: ze stejneho duvodu jak ty :grinning:
no taky zacnu asi neco pomalu doma tvorit :sweat_smile: a kolik mas ete nahore?
2. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky mám prosbu můžu??
2. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
jejda suny proč by jsi nemohla??? :grinning:

carcul právě mám ještě těch 5 kg nahoře, ale kdyby šlo třeba 7kg dolů tak bych se taky nezlobila žeeee:grinning:....kolik tobě zůstalo??? mě se ta váha nějak zastavila, šla pěkně rychle dolů a ted už to jsou asi fakt tuky....
2. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
no tak mám vodičku na určení odtoku plodovky. furt ze mě něco jde tak jsem si vzala velkou alwaysku ona má modrý vnitřek. a ted jsem na to kapla zlutej roztok a je to žlutý což je dobrý ale pak jsem si ještě vzala papír a jakoby tu vložku tím papírem vysušila a byl modrej což je barva plodovky z toho roztoku tka nevím jeslti ta vložka nemohla barvit jako to jádro. když je modrý nebo mám valit do špitálu? zas tu brečím
2. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
suny tak spíš si zkus ten papírek přiložit na něco jiného, třeba si nechej jen tak kalhotky a jak ti něco vyteče tak to zkus znovu, kalhotky se vyperou :slight_smile:....nebo nevím co ti poradit a i kdyby ti plodovka odtékala tak to jen asi po troškách což je normální jsi na konci, kdyby ti praskla voda uplně nebo by tekla více, tak bych až jela..... :wink:
2. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
mony děkuju já to tedka zkouším na intimkách jsem to měla zatím jako v pohodě ale ted mě to rozhodilo. dneska je mi na pytel je to hrozný a tak se bojím aby se něco neposralo na konci je to o hubu fakt. a k dr jdu až ve čtv vpoledne to zešedivím
2. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
sun..na always to zbarvuje-varovali mi kdyz mi tu vodicku davala dr co me rodila..abych ji mela doma..nejlepsi je tam hodit tu tlustou porodnickou vlozku..

mona..ja se radsi nevazila :sweat_smile: mam leta vsugerovano ze vahu nemame-opak je pravdou :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
sun jinak na konci je odtok po troskach normalni

mona..vazeni nesnasim totiz :grinning:
2. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
car no já si dala tu obyč a uvidíme. ale měla jsem to i na intimkách jako neparfémovaných a dycky to bylo ok ale jak to ze mě vyhrklo víc tak jsem si vzala alwaysku a ted sjem na nervy. ale neparfémovaný intimky jsou ok ne??
protože to už na nich testuju asi 5 den. tak snad je to v pohodě už mám v hlavně fakt nasraný a furt stresuju

holky omlouvám se fakt mi hrabe.
2. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
suny nestresuj se, bude se to odvážet na kubíkovi uvidíš, bude se taky všeho bát. :slight_smile: ...náš Kubík je celkem vklidečku hodný, ale taky se umí pěkně nervnout, jako já jsem se v těhu nervovala se psem :slight_smile:

carcul tak to se ti nedivím, taky se vždy bojím výsledku :grinning:
2. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
holky děkuju moc mám tu porodnickou vložku a jak na svinu nic neteče tak fakt nevím.
jdu do sprchy a pak zkusit usnout. papa
2. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
mona :grinning:

sun,ikdyby to pomalo odtykalo nic se nedeje,tak zitra uvidis a kdyz to bude plodovka zbehnes k dr...ale alwaysky to fakt zkresluji-je tam naky gel ci co a ten to zkresluje-proste jsou takovy umely
2. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
ahoj holky, koukám dneska první se hlásím. venku krásně ale moje stavy pokračují. tak uvidíme, co dál.

jinak nakonec jsme jeli do nemocnice páč se mě toho vyteklo docela dost ale prý ty kapky můžou zabarvovat falešně když je to i výtok nebo ta zátka takže mě prohlídli všechno v pořádku, zítra mám jít ještě k dr a v pondělí pokud neporodím tak jsem tam objednaná a budeme vyvolávat prý. tak uvidím. ale jako jsem furt zavřená, tak to nechápu.
3. bře 2010 v 07:11  • Odpověz
Dobre ranko,

tak ja dneska spala jak zabita, jenom jednou na zachode. Vstavaly jsme v 7h a jely na urady kvuli baraku vyrizovat. nechtelo se me jest, tak jsem jela na lacno. pak me manza vyhodil u obchodu, ja nakoupila a sla sama domu. tak tak jsem dosla, uz mam hlad jak svina. jdu se najist a dojdu.

suny, takovy trapeni. a ty jsi mela vlozku na odtok plodovky a zbarvil se ti? pondeli to jisti. kde jsi byla v bohunicich?
3. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
suny, taky jsme premyslela, jestli si nekoupit tu vodicku. dneska rano jsem mela vetsi vytok nez obvykle. kolik to stoji? zase nechci plasit.
3. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
autor
Tak mám tu dva vzkazy :slight_smile:

Míše se narodil Sebastián Kulig 2.3.2010, váží 4120g a měří 49cm :dizzy_face:

Pak vás mám pozdravit od Cipiska, nakonec prý rodila císařem, pak nám povypráví.Jinak je Lukášek zlatíčko, jen jim kojení moc nejde......ale věřím, že i tohle šikulky zvládnou....poslala mi fotečku, mmt přidám ji :wink:
3. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
mabe měla jsem to na vložce a nakapala si ten roztok ale je na prd protože zabarvuje jako plodovku a přitom je to výtok mi to řekli v porodce takže já bych si ho už nekoupila. zbytečně to plaší.

Jéé tak miško veliká gratulace. ty jo mě snad všichni předběhnou.

cipísku chudáku malej císařem asi nic moc ale bude to dobrý jste šikulky a zvládnete to.
3. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
Tak fotečka je v albu :dizzy_face:
3. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
mony děkujeme. cipísku je krásnej. takovej brouček. oni všichni vypadají jak andílci.
3. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
holky, gratulujuuu. to se teda rozjizdi. tak tedka suny, monicka a pak ja a mona. :slight_smile:

suny, ze me toho jako extremne netece a nemam bolesit, jenom tak jsem nad tim premyslela. takze je to naprd. dneska odpocivam. jedna pracka vyprana, zamest a udelat si obed. udelam si na cibulce sekanou a dam do toho fazole s protlakem - dam si to s chlebem. odpo s manzou na basket a pak asi k tchanovcum.
3. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
suny, byla si v bohunicich a kdo tam byl?
3. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
jee, oni jsou tak vsichni nadherni :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.