• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe byla jsem v bohunicích takovej zas jak ali amiri. hezkej hodnej dr. všechno vysvětloval.

já dneska asi jen půjdu k našim i když nevím protože je mě zas hůř. to je mazec a dr říkal že mám hodně odpočívat že asi málo spím že i malý je unavený na monitoru se moc extra nehýbal ale jako všechno v pořádku tak co bych po něm chtěla v noci že??

no a řekl mi že mám jít zítra k tomu mýmu dr a pak že k nim že už budu v pondělí 4 den přenášet tak že mě objedná a vyvoláme to. bude to zajímavý když jsem ještě zavřená.
3. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
suny neboj to jde vyvolat i když jsi zavřená, jen to nemusí vyjít na první pokus. ty holčiny co se mnou ležely první den na pokoji tak taky byly zavřené a tabletky jim zabraly až na druhý den. Ale porodily obě, to je hlavní :slight_smile:...jinak oběma hrozil cisař.....

Jinak Míša rodila taky císařem, řikala, že ji je už fajn jen ji včera bolela dělho a citila jak se stahuje....ale já slyšela že u druhého dítěte to jde citit...já třeba necitila nic. Jo a ještě vás pozdravuje, bych zapomněla:slight_smile:
3. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
mony no to teda nevím oni říkají že když je člvoěk zavřenej tak to bolí víc. :frowning2: a to už se bojím.
když seš zavřená tak hrozí císař???? :frowning2: tak to se bojím už dvakrát.

miška je statečná.

a co kubíček pořád tak krásně papká????? dělá vám radost že??? not o je blbá otázka samo že dělá je moc krásnej. :grinning:
3. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
suny, v kolik jsi tam byla? ja ho tam jeste nepotkala. daji ti vyvolavacku a hotovo.
3. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
mabe asi v 23h čekala jsem jak to bude vypadat na té poporodní vložce. šlo ze mě docela hodně tak jsem měla strach a tak jsme radši jeli. si mylsím že už si musí myslet že jsem na hlavu.
no jo vyvolávačku ale jak? prý nějaký tabletky no snad to nedojde tak daleko
3. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
suny ale neboj, to já nevím jistě jen tam něco takovéhom točily, nechci tě jejda strašit :slight_smile:

inak kubíček stále papa, mamka říkala, že je na 1 měsíc hrozně veliký. Tak budeme mít velkého chlapa noo :slight_smile:....jinak samo, že radost dělá, jsem z něho uplně posraná :grinning: v noci by jsi musela vidět jak se na mě po jídle směje, to mi už ani nevadí, že musím vstavat. To mi fakt za to stojí, abych viděla jak se směje....jinak už nám asi začiná vidět reaguje na hračky atd. jinak jsem včera zjistila, že pozná můj hlas, mamka ho nějakou dobu držela a jak jsem začala na něj mluvit tak se začal otáčet a uplně vyvalil oči :grinning:
3. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
suny, nevadi co si reknou, je lepsi jet nez neco po....

moni, ty se mas, uz mas malyho venku a u sebe. to musi byt nadhera. :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
mony nestrašíš co má dojít to příjde a hotovson. :grinning:

tak to je úžasný, už bych to chtěla taky zažívat. :grinning:

mabe neříkali nic byli moc milí. protože viděli jak jsem vyděšená se mi normálně klepaly nohy jak kráva.
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
jojo holky je se fakt na co těšit, je to něco úžasného být rodičem :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
mony no jo tedka počkej až budou v pubertě. :grinning:
3. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
suny no jooo, toho se taky děsííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
suny, no vidis, tak oni to chapou.

ja taky mam obavy s tim porodem, jak se to rozjede, jak zvladnu tlacit, ty bolesti atd. premyslim nad tim epiduralem
3. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
mabe jo jo chápou ale já si připadám jak pako.
no já nevím já se toho samo trochu bojím ale furt převládá to že absoltně nevím jak poznám stahy. jinak včera jako bolesti na monitoru žádný. takže fakt asi neporodím.

mony no jo ale to je za dlouho. :grinning: ale vy už máte měsíc to tak letí.

a jak se má markét a lucka nevíte???
3. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
suny no letí to teda :cry: .....lucka už je doma od včerejška, jen neměla ještě čas, dneska mají lítaní, s Borískem jdou k doktoru a na pojištovnu a na matriku. prý se potom ukáže a hodí fotečky, tak budeme netrpělivě čekat :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
suny, toho se taky bojim, abych poznala az to prijde, ze je to ono. ja teda zadny bolesti nemam, to vite.
3. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
mony no to už se těším já u těch fotek jsem uplně dycky celá na měkko, včera jsem si koupila časopis maminku a brečela u toho jak želva.

no mabe ty to poznáš páč je nemáš al ejá je mám furt a furt si myslím že se něco děje a prd.
3. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
jdu si lehnouti, chytají mě záda a břicho. tak zatím papa
3. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
suny, bez si lehnout, at ti to prejde. ja si tedka delam ty fazole a pak si taky pujdu lehnout.
3. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
taaak holky hrozne gratuluju Mise..urcite to bude fesak :grinning: mame tu sama krasna miminka :grinning:

sun..tak plodovka to nebyla vid?ke konci je vytok hojnejsi..a stahy poznas...ja bych klidne neco ete odtrpela doma,ale resili jsme toho streptokoka a to se musi atb pichnou alespon 4hodky pred porodem(kapacka)takze jsme to meli jentak tak...a toho ty nemas..a kdyz si zavrena tak aspon tema kontrakcema cim dyl bys vydrzela tim vic bys prijela pripravena..a pak uz to fakt poznas..jak se to stupnuje..

holky..mi meli noc..normalne jsem uz ze zoufalstvi dokrmila nutrilonem(jen tak 15vypila),jelikoz jsme kojili do 4do rana od vecera furt,vzhuru co pul hodku a furt jsme pobekavali atd..
3. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
uz jsem tu s vami. :slight_smile:

carcu, jak vis, ze si mela dokrmovat? mala nepolykala nebo jak? nejak tomu nerozumim.
3. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
mabe polyka,saje ale vubec ji to nestacilo uz jsem byla zoufala a dr rikal ze jsem udelala dobre,ze mam kojit a prinejhorsim dokrmit.....fakt jsme jen kojili a furt mela hlad a mlicko ji nestacilo,pak se u prsa vztekala atd..dnes jsme taky furt u prsa a mame pernament.hlad....zaclo to vcera po koupani
3. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
aha, takze je videt, ze ma porad hlad. chuderka mala. to je veci, co clovek musi znat, co? a po kolika hodinach kojis? spi ti mezi tim v poho, ze si aji zdrimnes ty?
3. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
od koupani jsme kojili co pul hodku,hodku..az po nutrilonu vytuhla na pet hodin a od te doby nanovo..a to normalne kojime po trech hodkach cca
3. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
to je zahul, co? kde beres energii? a kde vzit energii na porod? je to tim adrenalinem a hormonama, kdyz v noci spatne spim?
3. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
mabe energie bude u porodu,nebuj..telo je tak uzpusobeny,ze kdyz musis tak musis...jinak sla bych se natahnout ale nemuzu..a hlavne jsem chtela dnes neco delat a to taky neklapne
3. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
tvoje nejvetsi starost je mala, takze vsechno ostatni na druhou kolej :wink:
3. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
jsem tu na chvili.

car teda máte pěknou mlsounku. :grinning:
3. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
ahoj suny, tak jaka? vyspinkana?
3. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
mabe,no tojo a ete nemuzu najit leky,tak je mi dnes teda soufl

ted mi usla v naruci a dudla dudlik-snad chvili vydrzi

a pak musim do banky a varit,no nevim kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sun,vid..a jak je?
3. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
je to srumec, ale nadhernej, vid?
3. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.