• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
zeny odumre mi rucka za chvilku,nesmim s ni ani hnout,nebo zas budeme jist :confounded: a je na rade bolavy prso,manzel dnes videl a rikal ze snad kus bradavky upadne jaka je tam hluboka prasklina :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo mi ji mala ukousne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
mabe..tojoooo :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
carcu, chudacku malej
3. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
mabe jako ze boli obe prsa ale to jde ale z toho jednoho mam trauma uz vzdy predem ze je na rde,fakt zatinam zuby a krouti se mi i prsty u nohou
3. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
ach jo, to nemas jednoduchy. a mela si s tim problemy uz pred porodem?

suny, tak kde jses?
3. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
holky vyspinkaná ani ne snad hodku. ale uplně hin nevím prostě chodím jak ohlá stařena nemůžu se narovnat.
3. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
s cim s prsem?jojo ale s druhym a ja se ho obavala a ono je ruply to ktery jsem myslela ze jakztak pujde...
3. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
suny, taky uz jses daleko. me boli kolena, natekly nohy a ruce, ale jinak fajn. manza rika,ze funim porad jak lokomotiva.
3. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
ale co ja si stezuju

mazala si si je? ja jo ze zacatku, ale tedka nee, tak nevim, jestli je nemam radsi mazat.
3. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
holky nojoo konec :grinning:
3. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
ruplý prso musí bolet au au. car vydrž.

mabe tak o nateklých nohách rukách a ksichtu ani nemluvím hrozný. do toho ty bolesti sotva lezu fakt paráda.
3. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
suny, ty mas ty velky bolesti, to je naprd. me jenom po velkym stanim a tak boli v krizi.
3. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
no já když vstanu tak se pomalu nenarovnám dneska jsem vařila v předklonu. fakt jak stará baba. hrozný. a ted mě začlo bolet v uchu vevnitř. to je taky super. mám ho zalehlý. nevím co to je.
3. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
mabe no bradavky jsem nemazala az ted bepanthenem atd,ale nepomaha..a mam to fakt ruply hoodne,do krve a dost hluboky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavne mala se vzdy na nem vyradi,kdyby aspon sala v kuse
3. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
carcu, to teda musi byt.

suny, chudacku.
3. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
car tak to si ani nedovedu představit to musí štípat a bolet au au.

mabe no jo a takový to mám už týden a pak mi dr řekne že sjem zavřená a já bch ho bacila fakt.
3. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
sun..hihi jsem mela zanet v uchu a nebo pichani furt dokola cely mesic pred porodem,pomaha cesnek si tam narvat(kdyz mi chytlo v noci ze ni spat jsem nemohla a ani dotknout nic)
3. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
sun..no jeste kdyz se zareje dasnickou a nebo stiskne a skubne hlavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
no jako vevnitř??? co to je? že to chytá chudáky budoucí maminky. jako stroužek česneku? já si do toho ucha nemůžu ani šáhnout. a narvat si tam jako oloupanej česnek??
3. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
sun jako ve vnitr a nemohla jsem se ho dotknout ano zvenku..jojo oloupanej strozek,tak abys ho vyndala(ja si ho ete okrajela aby tam pekne drzel tak akorat-a vlatne jak to ete okrajis tak je to sakra cejtit :grinning:
3. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
ty jo a z čeho to může být??? mě to začlo dneska a je to fakt hrozný takovou tu vatovou tyčinku jsem si tam nemohla dát ani. hnus. okrájet jako aby byl mokrej ju?
3. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
juju,tak jsem to delala..a bude to trosku palit
3. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
ty jo a jka to tam narvat to se poseru a jak dlouho jsi to tam nechala?
3. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
holky, tak ja jdu dneska s manzou na basket na 18h a pak k tchanovcum. uz se tesim na basket. :slight_smile:
3. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
sun..celou noc
3. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
mabe ty seš akční to bych asi zakalila, my se chystáme k našim a já asi hupsnu do vany ale neívm jak s tím výtokem dneska jsem ho neměla jako skoro celej den. tak nevím.

car já to zkusím ale to se asi posejřím si to tam narvat
3. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
mabe,jestli to fakt boli tak tohle je to nejmensi
3. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
se asi pocuuuuuram,ale ete chrni a cim dyl tim lip
3. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
tak běž na záchod to nemůžeš??? :wink:
3. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
suny, basket je moje. a ja nemam zadny bolesti. budou me bolet krize, mala delat hodne vetrelce, ale to je v poho. :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.