• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe já vím že jsi do basketu cleá pryč. :grinning: trochu ti závidím ty nebolesti a že seš ještě společensky aktivní.

já přemýšlím že pojedeme k našim a já si vlezu do vany ale jako nevím jeslti můžu když mám ten výtok no
3. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
suny, to nevim, radsi bych si dala sprchu
3. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
jo no právě já taky nevím ale dneska je to docela v pohodě tak uvidíme jako čistou vodou si tam asi zanést nic nemůžu
3. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
holky, chci se zeptat, jestli me nemuze odtekat pomalicku plodovka. ja mam vytok silnejsi po cele tehu. tedka ke konci me pripada, ze zesilil, vytece tak 1x - 2x denne toho dost na zachode. nevim, jestli to muze byt plodovka nebo ne. premyslim, jestli si radsi nekoupit tu vodicku,a t mam jistotu. vcera jsem teda byla na ko a ohledne plodovky dr. nic nerikala - delala UTZ a otevreni porodnich cest, jsem otevrena na 1cm. nevim, jestli se mam nejak obavat. a co kdyz odteka po kapkach? stejne to trva nejakou dobu nez uplne odtece, ne?
3. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
zase sem si precetla nejakou jinou diskuzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
Tak holky, malý Sebíšek už je taky v albíku, tak koukněte :slight_smile: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak na chvíli jsem se dostala zase k netu :grinning:
Moni , tak jak i došla, nezmrzla si?
3. bře 2010 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
mabe..vem vlozku a dojdi k dr..pokapou a povi ti..

sun..no prave ze mala mi usla predtim v naruci vis,jak jsem uz predtim psala..

mona..ubec bych mu nerekla pres 4kg
:slight_smile: nojo samy krasny deticky tu mame
3. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
Moni nene nezmrzla, děkuji za rukavičky, ty bodly :wink: .....jinak jsme doma byli rychle, šli jsme svižně :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
basketbal parada akorat jsme prohraly. :unamused:

jinak mamka se ma dobre. je v lecebne uz od pondelka. libi se ji tam, snad to na neco bude. zitra tam asi zase pujdu, byla jsem tam vcera, trosku uz se uklidnuje. rikala, ze tam bude mozna i dva mesice, takze s anickou musime dojet za ni. nebo ji budou poustet domu na vikend, pry to delaji po 3 tydnech.

carcu, neni to pokazdy kdyz jsem na zachode. myslim, ze je to vytok. ja se zbytecne plasim.
3. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holkyýýýý :dizzy_face:
Jsem tady jen na skok...moc vás zdravím a novopečeným maminkám gratuluji :slight_smile:
A všem, které ještě na svého drobečka čekají, aby ho měly brzy u sebe...je to nepopsatelně krásné :dizzy_face:

My jsme od včerejška doma, konečně...v porodnici to byla depka...žloutenka se nelepšila a máme ji pořád, ale prý odezní...
Dneska jsme byli u dr. a vše v pořádku, akorát má Bori hnisavé očičko, takže má mastičku...teďka je po koupání a spinká :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
ahoj luciii, tak povídej jak se máte? jak to zvládáte???
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
mabe to je výtok já když vstanu tak si můžu měnit intimku hnedka takže na noc mám normální vložku. neboj je to v pohodě. si myslím.

miši sebastianek je krásnej.
3. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj Suny, snažíme se :wink: Všechno je v pohodě, až na to, že jsem hodně vyčerpaná...v porodnici jsem za celou dobu naspala 8 hod., takže mám co dohánět...manža je doma, tak mi hodně pomáhá.
A jak to vypadá s Tebou?
3. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
lucinko je moc hodnej určo to všechno zvládáte ani nevím jeslti kojíš nebo ne? a jakej byl porod??

se mnou to vypadá na dlouho. kdybych to měla jak ty plánovaně bych se nezlobila. to čekání je na pytel
3. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Suny, to věřím :frowning2: ale vydrž, už to nebude zrčitě dlouho trvat...
Kojím...mlíčka mám nakonec na rozdávání...akorát se mi jedno prso nalívá víc, než to druhé, takže vypadám docela komicky :confounded:
Porod byl úplně jiný, než jsem si představovala...ono to tak je vždycky....člověk má nějaké představy a pak je všechno jinak...zvládla jsem a ty to zvládneš určitě taky...požene tě dopředu vidina brzkého setkání s maličkým :wink:
3. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
luci jako jak jinej???

no já nevím zítra máme termín jdeme k dr ale já bych chtěla už to mít za sebou protoe mi to nějak dochází a hrozně se bojím toho okamžiku a těch bolestí. ještě včra sjem byla v klidu ale dneska teda nee. a ty depky furt brečím. mám už 22 kilo nahoře připadám si jak debil a ty bolesti zad a spodku hrůza a furt zavřená. nechápu to fakt.
3. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
Ahooooj Lucíííí :dizzy_face: ,tak jak je doma? užasně co??? :grinning: my měli taky hnisavé očičko, měli jsme na to kapky a pomohli nám....asi je to normální....jak se má Borisek, už se pěkně zabydlel ve své postylce?:slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Suny, představovala jsem si spoustu krve a nástroje a hodně lidí na nějakém hnusném studeném sále...a všechno bylo nakonec v poklidném příjemném prostředí a s moc hodnýma lidma, kteří hodně pomáhali a snažili se, aby vše bylo v pořádku.
Bojí se každá...takže nejsi výjímka...až to budeš mít za sebou, tak si o tom zase můžeme napsat a porovnat zážitky :wink:
Nepropadej panice...maličký ven musí a ty to zvládneš :wink:

Dr. tě nechá přenášet nebo vyvoláte?
3. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Monííí, doma je luxusně :slight_smile: V porodnici jsem byla fakt zoufalá, hlavně ta žloutena mě štvala!!!
Borinkovi to očko hnisalo už v prodce, tak mu ho vyčistli a doma se to zase rozjelo, ale máme na to Framikoinovou mastičku a ta určo pomůže.

Borisek je kouzelníček :dizzy_face: je moc hodný, ale umí se i rozčilovat, když se mu něco nelíbí...nemá rád, když ho vysleču...to dokáže pěkně křičet, ale třeba ve vaničce je úplně šťastný :grinning:

V postýlce mu je fajně :wink:
3. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
Luci, že to nakonec v těch Vítkovicich bylo fajn, ty porodní sály jsou jak pokojičky, že?? V jakém sálu si byla???....šup s fotečkama Boríska :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Luci no zítra jdu za ním on mě pošle do nemocnice to mi říkal už minule a v nemocnici mám být v pondělí 8 a asi mě to vyvolají. já se prostě bojím, jaká koliv bolest v břichu a mě se klepou kolena. a to na mě padlo až tedka mám strach.
nic jdu si lehnout, je mě blbě. papa
3. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
luci jojo ty poslední dny v nemocnici jsou už fakt na palici, to já potom už brečela a volala příteli, že chci domů :slight_smile:....

Naštěstí Kubajskovi se taky líbi ve vaničce, ale potom se mu nelíbí natírání a oblékání....no jo, ale přece to jsou zlatíčka....
3. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Moni, na tom porodním byli super...fakt super. Byla jsem v takovém větším oranžovém...zároveň se mnou tam v okolních boxech rodily další 2 mamky.
Fotky dodám, ještě je máme ve foťáku, zmenším a pak šoupnu semka...zatím na to nebyl nějka čas...

Kolikrát za noc kojíš? Normálně se nám včera v noci 3x rozežval monitor dechu a maličký byl úplně v pořádku...prý mají tyhle čerstvé miminka prostoje mei dýcháním a ona na to může reagovat alarmem...no, šokuje mě pěkně :angry: :angry: :angry:
3. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jé Luci vítám tě doma. :slight_smile: :slight_smile: To jsem ráda,že jsi byla s porodkou ve Vítkovicích spokojena,taky tam chci jít rodit. :slight_smile: Posílám Boriskovi hubánka.A užívej si každičkého okamžiku. :slight_smile: :slight_smile: .
3. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
Luci no, když jsem přišla z nemocnice tak jsem kojila tak 3x za noc. Ted mu dám tak v 11 večer a potom až kolem 3 ráno a pak kolem 6, ale je to jak kdy. Dneska v noci mi spal až do 5 rána :slight_smile: a nebudím ho co 3 hodiny jak říkali v nemocnici. Mamka mi říká, že mám být ráda že spí. Malý mi přispívá na váze až moc, takže to neřeším, ono kdyby nepřibiral, tak se musí budit a dávat častěji najíst. Ale mě doktorka právě říká, že spíš omezit kojení, protože 1kg přibrat za 14 dní je prý dost :grinning:...Jinak s tím monitorem dechu se mi to ještě nestalo, tak to neporadím :unamused:
3. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Kasi, ahoj a děkuji :dizzy_face: Bylo to tam fakt báječné, moc hodní lidé a příjemné prostředí. Při porodu se ke mě chovali moc hezky a chápavě :dizzy_face:

Moni, já kojím taky 3x...Uvidím, jak to bude pokračovat...dost mi tvrdnou prsa...
A vytáčí mě jeho škytavka, hodně ho trápí :frowning2:

Nic, jdu dát sprchu...pak zase nakojím, přebalím a půjdeme chrnět :wink: Tak pááá a dobrou :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
Luci mě až ted přestaly bolet prsa, byl to taky boj. Už mi ani tolik netvrdnou, řekla bych že se tvoří tak akorát. Jinak Kubík má taky škytavku, taky nevím co s tím, bobek se vždy při tom rozčiluje :slight_smile: ...Já už jdu taky dohajan, teprv. Kubík nějak stavkoval :grinning: ..dobrou noc... :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 23:30  • Odpověz
ahoj holky jsem tu, nespím od půl 3 docela masakr. mě bolí to ucho tak že sjem půl noci probrečela je to hnusný. ted se snažím dovolat obvodákovi jeslti neví co s tím. je to hrozný nateklý vevnitř. a to musím chytnout tedka.

jinak na 12 jdeme k dr jsem nateklá totálně nevyspaláa je mi blbě. at to skončí.
4. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahojky,

tak ja vstala tak brzo. :slight_smile: Sly jsme spat v 11h. Posledni dobou spim celou noc, 1x na zachod.

suny, chudacku. tak ty mas rodit a jeste to ucho. :unamused: budu drzet palecky na dnesni kontrolu.
4. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.