• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, vitam te doma mamino a jeste jednou gratulujuuuuuuuuuuuu. :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
dobre ranko
luci-ahooooj maminko tak ta tu aj ja vitam aj s malickym a daj mu pusinku
som rada ze mas pozitivne zazitky ja neviem preco ale ja sa vobec nebojim porodu naopak uplne sa tesim viem ze to bude boliet ale tak ako sa tesim na malickeho niako na to zabudam hovorim si ked to zvladli ine musim aj ja :grinning:
minule som sa strasne rozculila a zacalo mna tak strasne boliet brucho ze som to musela rozdychat no uz som si myslela ze moznaaaaa mamka na mna pozerala a ja len usmev na tvari ze som sa tesila ale nic :wink:
4. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj moni, ja se taky tesim na malou, ale s tim nasim KP mam strach. jak je?
4. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
mabe-tak to by som aj ja mala to sa priznam ale neboj ty si sikulka a zvladnes to mam sa celkom fajn a ty ako sa citis
4. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
dobre se celkem citim, akorat uz vecer jsme cela rozbolavena, jak me mala kope. a sem tam kdyz kopne vic, tak se kontroluju, jestli uz neco neprasklo. :grinning: tedka jsem povesila pradlo, dala prat dalsi pracku, trosku umyla koupelnu. tedka me ceka oddech u telky a pak obed.
4. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
mabe-oddychuj kym sa da aj ja sa snazim :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
ja neco malo udelam a lehnu si na chvilku k telce a tak to delam porad. jako umyvat zem, vysavat atd. to uz nehrozi.
4. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
uz se tesim na spani po o. a to jsem spala v noci 8h s jednim prerusenim.
4. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
mabe-no to mam aj ja tak oki idem sa ja napapat dnes som este nejedla :unamused:
4. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
jeste si nejedla? jakpak to? to ja bych nevydrzela
4. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
suny, cekame na zpravicky z ko
4. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
mabe-neviem :slight_smile: ale mi tu mame o jednu hodinu menej takze som troska pozadu :slight_smile: uz som si spravila ranajky a teras idem papat
4. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
moni, ja zapomela, ze mate jinej cas trosku :astonished:
4. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
mabe-ale je to len hodinka
mam tu satelit zo slovenskymi programi neboj kolkokrat sa oseriem a chcem nieco pozerat ale zapnem si to o hodinu neskor :grinning:
4. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
ahoj holky jsem zpět. mám zánět zvukovodu a antibiotikovou mastičku. bolí to jak kráva kdybych rodila nevím jak budu tlačit.

jinak čípek spotřebovanej, hlavička nalíhá a jsem otevřenáááááá sice jen na špičku prstu ale jo. tak prý jen dostat kontrakce a je to podle dr. ale kdy to neví.
dneska je den na pytel fakt od rána se všechno sere. tak snad bude pěkný zakončení i když padám na hubu teda.
4. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
suny, chudacku majle s tim uchem. tak snad ta masticka hned zabere a budes mit sily na porod. na spicku prstu? tak to jsme na tom stejne. :slight_smile: takze jakmile me zacnou kontrakce, tak rodim jedna basen? :confused: pekny zakonceni, to si mam pod tim predstavit, co? :grinning:
4. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
suny, mas porad tvrdnuti? ja nevim,jestli me netvrdne nebo to je akorat jak tam ma mala malo mista.
4. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
ahoj holky...sun to je mi lito :frowning2: snad leky zaberou
4. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
mabe-ja mam rovnaky problem s tim tvrdnutim neviem ci je to tim ze maly ma malo miesta alebo tvrdne :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
nazdarek zensky :grinning: stale 2v1? :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahoj, tak nám nešel pár dní net, koukam že Maja to má za sebou, moc gratuluju.

Dneska jsme prohlíželi fotky a dokonce se tam našla jedna z dob těhu, takže Vám jí sem dam aby Ty co říkají že nmají mega břicho viděli i jedno fakt mega a to byl 34tt :grinning: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2725466 :wink:
4. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
maji, ahoj, jak se mame? tak tobe nakonec delaly cisare? a jak se tak rozhodly? me rekly, ze si nemuzu vybrat dopredu.

moni, tak nejsem sama.

holky, poradite s tim tvrdnutim?

marki, ahoj
4. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
to je teda brisisko :confused: :grinning:
4. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
carcu, ahoj
4. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
tedka jsem se dodivala na modre z nebe, vzdycky me to dostane a reknu si, ja zadny problemy nemam oproti ostatnim jsou to prkotiny. za chvilku jdeme k tchanovcum - urco tchyne neco dobryho uvari. :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky, my ted přišli z prochajdy a moc louho jsme tam nebyli, je tam zima jako hrom....

maji gratuluji, Beátka je nádherná, ta má teda vlásku, to ji už pomalu můžeš dělat culíky :grinning: ....fakt se vám povedla :dizzy_face:

market ty jo to bylo teda opravdu mega břuško :confused: :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
tak holky aj ja som teda bridala brisko :slight_smile:
mabe..ahuuuj..´

maji..hooooj..velikanska gratulace k holcicce :grinning:
holky, tak co s tim tvrdnutim?? mely jste to taky tak, jak ja s moncou?
4. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
maji-je nadhernaaa
4. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.