• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mě to ale ani nepřišlo, až jak jsem viděla tu fotku tak manžel že ji musim dát na MMB že tohle hned tak nikdo nemá :grinning: . ještě vložim do alba na koníkovi nějaký nový fotky s Tomíkem :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak jsou tam :grinning:
4. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
kbyste chteli videt malou-tak jako vzdy,akorat album Sofinka a heslo je stejny jako normalne :grinning:
4. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
market..Tomik je ti dost podobny :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
carcul už jdu na to, taky šaškuju s fotkama na FB :grinning:
4. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
holky, nakonec jsem rodila normalne, v noci mi odtekla voda, tak jsme dojeli do porodky a tam jsme zjistili, ze se otocila hlavickou :grinning: jinak porod trval da se rict hodinu a pul a bylo to super, jeste jsme mezi tlacenim vtipkovali jestli to stuihnem do obeda (narodila se 12.06...nestihli :grinning: )
4. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
pridala jsem fotky do alba :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
majo tak to jsi měla teda nakonec supr a nedělali ti nástřih a nebo nepotrhala jses? Já jen jestli to pomohlo to epino... Tak to jsi měla všechno fajn, hlavně, že jste dojeli až do té vaší nemocnice (už nevím kde jsi říkala, že to jezdíš) :grinning: ...Jinak krásné fotečky, moc vám to sluší všem.

Holky, že byla sranda jet domů v těch věcech co jste přijeli do porodky. Já měla všechno velké a žasla jsem nad tím jak mi to plandá a nemám to konečně narvané :grinning:
4. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
car malá je nádherná:slight_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
maji,moooc vam to slusinkuje :grinning:

mona..dekuuujeeeem :grinning: a na nakejch tech fotkach vypada jak certik(pekne ji hrajou v ocickach) :grinning:
4. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
carcul, ale vždyt vypadá jako andílek:slight_smile:...
4. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
jojo tojo kdyz spinka :grinning: ..ja myslela takovou tu v ruzovym u konce..jak ma otevreny kukadla :grinning:
4. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
ale to se ti jen zdááá :slight_smile:....taky jsem hodila pár foteček :slight_smile:...roste jako z vody :unamused:
4. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
mona..krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vid,na malej je znat kazdej den..a taky mate veeliky kukadla vid :slight_smile: ...moni jak casto malyho davas na brisko?
a mate nakyho velikyho sulinka,ne :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
car :grinning: :grinning: :grinning: šulinek tož to nevím, nemám to s kým porovnat, spíš bych řekla, že má velký kouličky :grinning: :grinning: :grinning: .....Jinak ho dávám na bříško, když ho trápí prdíky, takhle mu to jde snadněji a když tak usne tak ho tak nechám spát přes den. Ale v noci radši ne, to bych se bála i s monitorem dechu. Moje mamka mi říká, že nás dávala celou dobu na břiško spát i v noci, ale já se prostě bojím. Já jsem totiž střelená, začne jen kuckat a já vyskakuju z postele, ale parkrát se to oplatilo, když blinkal a trošku se zalkl......jinak kukadla máme velké a někdy se musím řechtat jak je vyvalí :grinning:

A co kojení už je to lepší....mě už konečně přestaly bolet bradavky a už se to celkem dá, někdy je to je nepřijemné, ale oproti začátkům je to paráda :slight_smile:...Jak často kojíš?? ten můj otesánek pořát hledá cicek jak je vzhůru :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
mona..ja teda myslela koulicky :grinning:

no my posl dva dny kojime co pul hodiny taky ,kdyz se snazime jen kojit , hrozne rvala a rvala -vubec malou mliko nezasyti,tak dokrmujem,nebo rve a rve..a to ji tak co dve hodky(dame z prsu a pak dokrmime)...no a jako k tomu ze kojime sni dost i dokrmu..doufam ze nas spurt potkal o tyden driv a za par dni se vratime k normalu...nejhorsi je ze se pak i odtahovala a rvala vylozene hlady az nam modrala jak byla vztekla
4. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
mona..jinak taky vyskakuju..a tez se to vyplatilo..se fakt zalkla dost
4. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
se chystam vytirat a umejt nadobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi taaaak nechce
4. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
car jo podoba se nezapře :grinning: . On i Viki je mě víc podobnej ale Tomík je asi moje kopie, hlavně teda ty vlasy :grinning: .

Zítra jdeme do poradny tak uvidíme kolik má ale dle toho že dost ěvcí už neoblíkne tak asi roste hlavně do dýlky :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
market,bych rekla teda ze i oblicej
4. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Car jo je to tam no, manžel říká že i ve spánku když dělá ksichty tak prý je celý po mě :grinning: . To bude mít tchýně radost :grinning: :grinning: :grinning: , alespoň tentokrát nemusí řešit po kom je.

Maji koukala jsem že malá má taky plno vlasů vi´d :slight_smile: , já mu to teď se snažim česat dopředu ale nevim jak dlouho než mu to poleze do očí :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
market to nám začli padat vlásky.... už máme vejlízy:grinning:

carcul ty brdo, tak snad se potom vrátite k normálnu. Jojo vyskakování se oplatí, i kdyby to bylo 100x zbytečně.....n já dělám zeleninový salát a ještě si k tomu chci udělat kuřecí nudličky a taky se mi nechce...jak se věnuji malému, tak nemám pomalu čas ani vařit, tak se odbyvám a není to dobře, tak se to snažím napravit. :slight_smile: ...Uplně tě chápu, že se ti nechce, ja bych kolikrát radši spala a spala, mám pocit, že jsem to ještě od porodnice nedohnala...
4. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Moni to docela brzo ne :wink: . většinou padají až kolem 3-4 měsíce. Vlasů má fakt hodně :wink: ale až mu azčnou padat tak to bude docela síla :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
market, tobikovi nepadaly, treba se vam to taky vyhne...ja teda s plesounkem nepocitam...:wink:
4. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
moni a jak se zabavujete kdyz jste vzhuru?
no me se hlavne ani od maly nechce do jiny mistnosti :grinning:

hihi a zitra se bude mala fotit :grinning:

holky ted nas teda potrapilo brisko,mela uplne hysterak,nahrivali jsme,klubickovali a i rourku vytahli
4. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
carcul, tak někdy není potřeba. někdy jen kouká a je klidný a když mrnčí tak si s ním normálně povídám a on se tomu chlame :grinning:...nebo mu zapnu kolotoč nad postylkou a kouká jak se mu zvířatka točí....ted zase vyžaduje pííít :slight_smile:...Jinak já taky pomalu nejdu ani do jiné místnosti, já si ho když tak pořát beru s sebou v tom křesílku když je vzhůru.. když spinká tak radši do postylky at není bobek pokrčený....

market to netuším, každopádně nám pár dní začly padat vlásky...
4. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
mona,no my meli kolotoc dostat a jaksi jsme dostali neco jinyho tak musim doobjednat..jaky mate?
4. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
car na bříško jsou kapičky, malej se bez nich taky kroutil a teď máme fakt pohodičku :slight_smile:

No snad se nám padání vyhne protože na něm by to bylo vidět docela hodně. Vikínovi padali ale ten jich měl málo a světlý tak to ani nebylo poznat :grinning:

Car my máme kolotoč FP rain forest a fakt super. Můžu jen doporučit, záleží teda jakej chceš, nám se zelenej hodí i barevně :grinning:
4. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
market,sab nam nepomaha a ted si malem vyrvala plice...jinak se taky krouti ale takovej zachvat nemiva..

jo od fp chci-ten jsme i byly domluveni ze dostanem
4. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky jen vás jdu pozdravit. ještě komplet ale dneksa je mi hodně špatně. tak nevím nevím. a hlanvě se zase nevyspím bolí mě to ucho ale fakt jako hodně to je bolest fuj.

mony malej je krásnej.

maji beátka se povedla, gratuluju. :grinning:
4. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.