• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
car já ani nevím co to je za kolotoč, taky jsme ho dostali :slight_smile:...
4. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
holky mela bych jit na to vytirani :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi az rano :grinning:
4. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
holky mějte se papa
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
paa sun a at je brzy lip
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Car tak zkus kapičky baby calm, jsou přírodní a mylsim že lepší jak sab simplex :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
tak zkusime ,snad..fakt chudinka,bylo mi ji hrozne lito
4. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
určitě je zkus, malýmu to fakt pomohlo, já mu je vysadila min týden a docela to byla síla tak jsem je hned nasadila zpátky a fakt je to pohodička. Do toho 3 měsíce to bude náročný ale radši kapičky než používat rektální rourku :unamused: . Nám to dělal Nutrilon, jediný co má je tak reklama ale jinak ho nechci ani vidět :frowning2:
4. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
market,my mame taky nutrilon-prikrmujem..ja myslela ze je nejlepsi
4. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
No nutrilon je nejlepší díky reklamě. Malej se z něj kroutil a moc ho nezasytil. Jedině ten confort, za Vikína omneo, ten byl na bříško super. Jenže to bych se nedoplatila tak jsme na sunaru a o 100% lepší. Nutrilon měl už na JIP a už 7 den po porodu měl bolesti břicha :unamused: . každýmu mimču vyhovuje něco jinýho ale nutrilon nikdy víc :unamused:
4. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
a ten comfort je dobrej?
4. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem jdu juknout. nejak zacinam mit strach z porodu. ja vim, ze to ma kazda, ale nejak zase to na me prislo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
mabe-neboj to zvladneme
4. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
moni, snad jo. kdybych rodila prirozene, ale.....no uvidime, co bude v utery, jak se budeme domlouvat na ten porod. jinak jsem pred chvilkou byla na zachode a vytok zase vic vytekl, takze se me ten porod nejak vyvolal v hlave. jak se rozsiruji ty porodni cesty, tak se me ten vytok zvetsuje
4. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
mabe-aj ja mam jak sopel ale to som mala aj vzdy po milovani a teas sa milujeme takze neviem
4. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
moni, ja mam jako vytok taky takovej soplavej nebo nekdy takovej kremovo - vodovej. tak 1-3x denne me na zachode vic vytece. urco to mam cely tehu, ale tedka nejak to moc rozebiram. vis, ty ostatni diskuze jsou na hovno. jakoze odchazi voda postupne atd. :confounded:
4. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
jsu magor, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
nic, jdu se divat na basketbal v telce. zitra se ukazu. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
4. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
mabe-to aj mne sibe ja sa uz pozorujem strasne asi mi zacina cvokarit uz :frowning2:
4. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
ahoj holky tak jsem tu stále 2v1. noc příšerná ucho bolí tepe píchá, musím spát na pravým boku na kterým mě mrtví po cvili břicho. v 1 ucho trochu ustoupilo a nastoupily bolesti zad a břicha a to sjem myslela že už pojedeme, začli se mi klepat kolena hrozný stavy a nakonec nic ani pravidelně to nebylo. ted už spát nemůžu bolí i ucho i spodek ale hrozně píchá, do toho jsem nachcíplá tak vykašlávám hleny. holky to je konec těhu jak vyšitej, už to chci mít za sebou i když se toho fakt tedka už moc bojím.
5. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak ja noc v poho. Byla jsem teda 3x na zachode, ale jinak jsem spala. Ten vytok je nejak vic a asji trosicku naruzovelej byl - ze by hlenova zatka? :confused: takze zacinam trosku nervacit, ale co, pokud ma jit ven, tak at jde. stejne me to nemine behem 14 dnu. me vcera tchyne totiz vecer rekla, a az pojedete do porodnice, tak dejte vedet. tak me asi trosku vystrasila. jinak me nic neboli, takze si myslim, ze je to otvirani tech porodnich cest nebo proste jenom tehu vytok. dneska mam v planu - dopo umyt hlavu a kolem 14h jet za mamkou do nemocnice. jedu dneska sama, ale je to dobry, jede me autobus od baraku a je tam za 10minut, tak bych to mohla zvladnout.

suny, chudacku nas malej, tak ty ses ve stavu, kdy uz chces co nejdriv porod. tak kdyz nedojde sam, tak pondeli to jisti, ze?

moni, tak jsme na tom stejne, moc se asi pozorujeme.
5. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj, tady se nerodí :slight_smile: . Tak jsem svůj břich v 34tt vložila i sem do alba tak můžete mrknout :grinning: , mylsim že větší tady asi nebude mít nikdo. jinak jsem dneska v noci usnula s Tomíkem v posteli, až teď ráno mě manžel vzbudil a malej spí dál :slight_smile: . Dneska jdeme do poradny tak jsem zvědavá na váhu a hlavně kolik měří když je mu plno věcí malejch a dost ěvcí ani neměl na sobě a už mít nebude :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
marki, ja ho videla a drsny

no, nerodi. ja snad vydrzim do toho uterka a pak se domluvime. no, uvidime, co s tim vytokem.
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
ten cas leti, to je sileny
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Mabe vi´d :grinning: , a Ty jdeš na císaře nebo klasickej porod :angry: . Fakt to letí strašně, malýmu byl ve středu měsícv a v sobotu bych měla termín porodu :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
marki, dr. zatim rikaly, ze KP neni duvod rovnou cisare. je tam strasne moc faktoru: vaha do 3,5kg, dobry srdicko, poloha plodu atd. zatim to vypada, ze prirozene KP a kdyby nahodou, tak me ujistovaly, ze se vzdycky da zmenit na cisare. mam z toho strach. uvidime v utery, jak budeme vypadat. jeste se znova preptam na ten prubeh atd. rikaly, ze kazdopadne nenechavaji prenaset a dela se vyvolavacka do 40tt. ja zacinam v utery 39tt, takze bysme se uz domluvily na terminu. utika to jak svina. cetla jsem nekolik diskuzi KP a nazory jsou + i - , takze nevim. mam celkove strach z porodu a jeste KP.
5. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Tak uvidíš, ono fakt hodně záleží na váze mimča. znam dost ženskejch co rodili KP a prý ok a vy asi extra velký nejste ne :slight_smile: . Chlapečky prý KP nenechávaj. To to letí, už 39tt :slight_smile: tak to už to máš taky za pár. KP bych se taky bála ale u mě by to nepřicházelo v úvahu, přece jenom já neumim malý miminka a to jsem tak chtěla 3 kilový a takhle fakt plno věcí v 56 ani neměl na sobě :unamused:
5. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Mely jsme tedka v utery 2,75kg. ja byla taky rozena prirozene 2,80kg a to bylo pred 30 lety, zadny poradny vysetreni a metody atd. no, vcera jsem se dozvedela, ze jedna znama porodila 4,30kg prirozene, sileny. jeste premyslim nad tim vytokem, ale vim, ze aji normalka jsem ho mela vic nez ostatni a kor v tehu. vodu me zkontrolovaly v ut, tak snad to bude ok, zase nechci delat plasana.
5. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
je tak to jste malinký :grinning: . Já taky chtěla alespoň jednou mít malý miminko a asi mam smůlu :wink: . A on nějak roste rychle do dýlky takže dost ěvcí prostě ani neměl na sobě a už je nezapne :wink: . Ono prý nezáleží na váze ale na velikosti hlavičky :wink: . Výtok být může, ale jestli máš pocit že je to jiný než jindy tak klidně jeď. Já už vim te´d že jestli budu ještě někdy těhu tak budu plašit asi dost :unamused:. Já na výtoky netrpim tak i v těhu to bylo ok, ale většinou napřed jde zátka a pak eventuelně plodovka. Já tohle neznam protože dle nálezu bych asi rodila sama tak ve 42tt, normálně se mě doktor ptal jestli jsem fakt v 36tt, prý to tam vypadá tak na 30tt, takže normální cestou by nebyla šance :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
marki, ten vytok je stejnej akorat je ho vic.
5. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.