• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Tak to bude ok, výtok ke konci těhu je větší :wink: . Mylsim že odtok plodovky bys poznala :wink: . Tak jsem zvědavá kdy bude další mimčo :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
no, na rade je suny v pondeli :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Tak suny a pak ty :grinning: . už se vám to taky krátí. Suny plašila aby nerodsila předčasně a nakonec bude chudák přenášet :wink:
5. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
caute holky
suny-to mi je luto aku si mala noc drzim palecky
market -brisko no mega teda :sweat_smile:
mabe-zeby hlenova zatka?
5. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
moni, ja nevim, tedka od rana zase nic. takze asi jenom ten muj vytok. a naruzovely kvuli roztahovani porodnich cest, asi tak.
5. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
mabe-ja nevim ale ked bol naruzovely tak mozno nemusis ho mat stale moze ti odchadzat postupne
5. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
jo a holky tak sem nasrana bola tu malicka jednej znamej co ma mrle hmmm po cesky je to tusim rouby ci co ti mali cervici ja som ich dostala od nej :frowning2:
dr mi povedala ze s tym sa neda nic robit nemoze mi dat nic
5. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Mona tak to je síla, to je divný žes to chytla :unamused: . To jsem netušil že je to takhle nakažlivý a jestli to kamarádka věděla že to malá má tak docela hnusný jednání :frowning2:

Mabe jestli z tebe jde něco anrůžovělýho tak to spíš bude zátka :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já ted dorazila z ko. Jsem pokročila, otevřela jsem se o něco víc, branka prý tak tak drží a tak se diví, že nemám žádné bolesti nebo, že nepraskla ještě voda. Jsme domluvené, že pokud do čtvrtku neporodím, tak mě předává nemocnici na ko a tam mi pak řeknou co a jak. Ale snad se brzy rozrodím, když už to tam je tak tak :grinning:
Tak jsem sama zvědavá. Dobíhala jsem dnes na tramvaj a měla jsem pocit, že mám tunové zátěže na nohách, jak byli těžké :grinning: No tak jsem se musela zastavit a jít rychle...
5. bře 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
market-mala mohla mat nieco na rucickach a ja ked som ju drzala a potom som nieco si dala do pusi tak som to dostala som aj na nu pekne nahnevana nakolko takuto vec mi mala povedat ked vie ze som tehu :angry:
5. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Moni koukam že jsi stále tady :slight_smile: . nakonec ještě budeš přenášet vi´d :slight_smile: . Ale když je to tak připravený tak třeba budeš rodit na můj termín v sobotu :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
moni-mozno uz dnes :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Mona tak to je síla, někdy fakt lidem chybí ohleduplnost :unamused: a koukam že ještě máš 3tt do termínu a to tě nechaj bez léčby :unamused: . Docela síla :unamused: .
5. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Mona, ty seš nemocná? Ted to čtu, moc nedočítávám :sweat_smile: Tak se brzy uzdrav, snad to nebude nic važného a budeš brzy fit.
Markét, no prý bych přenášet neměla podle toho dnešního nálezu, že si myslí, že to bude každým dnem, ale to mi říkala už minule :grinning: Jen je fajn, že se to zase pohlo a jsem zase k porodu o něco blíže. Tak uvidíme, taky říkala, že to může být klidně i dneska i když nemám bolesti nic, děloha klidná, že to může přijít z jedné bolesti která mě chytne nebo praskne voda. No kéž by už to bylo, jsem už z toho na nervy, to čekání je hrozné a ted ještě přemýšlíš a ták, tak uvidíme.
Jinak břuch si měla teda brutální :confused: Jsem si nejprve myslela, že to je fotomontáž se musím přiznat :grinning: Týýý jo, fakt velké. :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já nevím proč, ale kubík mi prostě dopoledne vždycky zlobí a nemůže usnout a tak pořát mrnčí, usne v tu ranu, když ho dám do kočárku a jdeme ven, no a to spí i několik hodin vkuse....

Ahoj Moni, tak, alespon že ti řekla, že jsi se trochu posunula, to je pozitivní. To mě pokažde řekl, že jse připravená a že to bude každym dne, žádné takové podrobnosti o tom, že jsem otevřená a nebo něco o brance :angry: ....Moni já si myslím, že by zabral ten sex, když už jsi na rozpadnutí. :grinning: ...domluv Lukimu :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
market-vraj mi to neublizi ale je to neprijemne a bez leku sa toho nezbavim je mala pravdepodobnost lenze ked budem kojit tak stale nemozem lieky to je najhorsie :frowning2:
5. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj Moni.
Holky Monči vůbec nevěřte, kdyby jste viděli Kubíka jaký je hodný, nezapláče, úplné zlatíčko. Mamino, to si jenom namlouváš, máš zlatíčko!!! :grinning:
No ona je supré ta doktorka, hodně mi sama všechno vysvětlí, ještě se mě zeptá co mi není jasné, jestli chci ještě něco vědět. No říkala, že mi to tam všechno drží na vlásku, tak bud se rozrodím nebo né, ale podle nálezu bych měla. Jsem tam přišla a říká, vy nás tu ještě budete strašit dlouho? A smála se :grinning: Ale jak jsem vystoupila z tramvaje tak jsem poprvé jak jsem chodila cítila bolesti v podbříšku, špatně se mi šlo, to bylo asi tím dobíháním na tramvaj :grinning: No dnes mu musím říct ať nedělá fóry :grinning:
5. bře 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Holky musím, zase se tady ukážu jak bude čas :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no to by jsi musela dneska slyšet ten kravál a hned by jsi změnila názor :grinning:.....
tak to máš supr doktorku, já když jsem se nezeptala, tak mi nic neřekl.....no třeba i ta tramvaj udělá svoje, ale domluv Lukimu nebo mu to mám vysvětlit? :grinning::grinning:
5. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
mabe v tomto týdnu by jsi plodovku stopro poznala neboj se.

holky já zas mám prosbu, hlavně na holčenky co už rodily ale nevím jeslti tu ještě jste???
5. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
luci malej je krásnej. :grinning:
5. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
suny, urcite, tedka od rana nic neteklo, takze je to urco vytok. uz su zase klidnejsi. a co ty koceno?
5. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
ja si sla lehnout nez pujdu k mamce a za 15 minut zvonila postacka,sakra. takze tedka se trosku najim a v 13:54 me jede autobus za mamkou.
5. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
mabe hrozný, jdou ze mě krvavý hleny bolí mě záada že nemůžu chodit ani jíst mi nechutná furt sedím na záchodě že půjdu na vlekou a nic ale kontrakce prostě nemám
5. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
krvavy hleny? az tak moc? jako zbarvenej vytok nebo uplne cervenej? a dr. rikal, ze je to ok a ze mas dojet az budes mit kontrakce?
5. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
no to je ta zátka ráno jsem volala do bohunic a dr říka že kdyby ze mě sla krev hodně tak mám dojet ale tohle je jak se otvírám tak jako ok. ale asi tam nepojedu nikdy páč kontrakce nemám. snad mi rupne voda jinka nevím. a hlavně už to chci mít za sebou prootže ten konec je fakt hroznej. a do toho to ucho blbý.
5. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
tak to ja zadnou zatku teda nemam. protoze ten vytok byl fakt uplne trosicku zbarvenej. takze lezis a cekas, mezi tim teda zachod. chuderko mala, myslim, ze do toho pondelka uz bude malej venku.
5. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
mabe já doufám, protože ten konec fakt stojí za to. přemáhám se chodit abych ho vypudila ale zatím se drží a štve mě že nemám ty kontrakce nechápu jak budu rodit když je nemám. jako břicho bolí ale furt a nic z toho . trochu mě ta krev vyděsila ale tak asi to tak má být byla jí troška aješět v hlenu fuj ale teda to sou stavy. dneska jen spím ani nejím a představa mých oblíbených špaget fuj uplný. asi si tám jen banán. už je to tragický
5. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
suny, oni ti urco neco pichnou na kontrakce. uz to musis mit teda za par.
5. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
mabe já doufám, protože ty bolesti jsou hrozný a navíc to nejsou ty který by to měly být. :wink:
ale co furt si jen stěžuju. jdu si lehnout. papa
5. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.