• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak tedka me manza psal z prace, ze na neho leze nejaka nemoc. uz nejakej den ho trosku skrabalo v krku a dneska rano zacla rymecka. tak tedka co s nim? musim mu neco naordinovat, snad to tedka nechytnu. ale i s nachlazenim se da rodit, ne?
5. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
mabe, ja jsem rodila nachlazena...a pri porodu samotnym mi bylo ok, nejak zapusobily hormony nebo nevim :wink:
5. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
holky, tak jsem zpet od mamky. zase me zacal ten vytok nahnedlej. boli me v krizi a tahne bricho. uz se anicka pronese. asi se chystaji ty porodni cesty. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak zadny jako kontrakce nejsou. ted se najim a natahnu k telce k tenisu do perinek.
5. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jdu vás pozdravit...nedočítám, jen tak zběžně a koukám, že se to tady všechno pomalu blíží do finále :grinning: Tak hlavně, ať to máte rychle za sebou a vše proběhne v pořádku :wink:

Já pořád doháním spánkový deficit, ale moc to nejde...sice za noc kojím 2x-3x, ale nějak se nemůžu dospat...
Hodila jsem fotečky do alba, zatím máme všechny jen kde Bori spinká, tak až jich bude víc, tak zase přihodím :wink:

Holky maminy, jak dokrmujete tou stříkačkou? Nějak si to nemumím představit :sweat_smile: :confused:
5. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
luci, ahoj, jojo, suny je tedka na rade, ja driv nechci. jak ti dlouho odchazela ta hlenova zatka a jak vypadala? suny rika krvava, ja mam druhej den takovej nahnedlej vytok. mozna je to roztahovanim porodnich cest a ne zatka. zacinam byt nervozni, dost.
5. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
luci, ten je uzasnej. ta treti fotecka je nej :wink:
5. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Mabe, mě odcházela docela dlouho...určitě přes týden...Byl to hlen s částečkama krve a hnědý výtok jsem měla k tomu...to mi dr. říkal, že to způsobuje otvírání. Ale otvírat se můžeš i dlouho před porodem, tak samo je to i se zátkou...
5. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Mabe :slight_smile: děkujeme...ta třetí se povedla :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
luci, tak to opravdu bude asi ta zatka. mam vic vytok nahnedlej. tedka jsem byla hodinu venku a boli me paradne v krizi. musim se natahnout. dik za info. nebranim se porodu, aby to tak nevypadalo, ale je to pro me velka neznama.
5. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
luci, je uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Mabe, však už klidně rodit můžeš :wink: :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
tak my jsme z prochajdy doma :slight_smile: copak nového??

Luci ahooj, krásné fotečky, malý je užasný :slight_smile:....Jinak já mu parkrat davala přes střikačku, protože mě už bolely brutálně prsa, tak jsem odstřikala a dalamu z toho...no normálně mu dáš malíček do pusenky a jak saje tak mu pomalinku střikáš mlíčko. Nic na tom složitého není, když to zvládl i přítel :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: ahááá :slight_smile: tak to bude v pohodě :wink: díky za radu :dizzy_face:

Já jsem se celá osypala...mám pusu, jak v pubertě...nechápu, nikdy jsem s pletí problémy neměla :rolling_eyes:
5. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
Luci mě se udělala vyrážka na bradě a nemůžu se ji zbavit, tak s tim budu muset asi ke kožnímu, už jsem takovou měla v loni a musela jsem to lečeit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi se hormony bouří po porodu, přece to jsou změny pro tělo....

zítra poprvé hlidá přitel sám malého, jdu tady kousek ke kadeřnici, protože tu hlavu už mám strašnou a příští týden jdeme na oslavu, tak to chci mít zpravené. No a docela se bojím, vím, že to přítel zvládne, ale i tak. No pokud bude pěkně tak mu malého nabalím do kočárku a to ty dvě hodky prospí jak budu pryč, to by bych spíš klidnější, tk uvidíme a doufám, že bude počasí přát :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
holky tak pred chvili odesla fotografka..byla tu od tri,mala nechtela vubec spat(a unavili jsme ji az na konci..),jinak spolupracovat taky nechtela..nejlepe machat rucickama pred pusinkou :grinning: :grinning: :grinning: ale nakonec by par hezkych fotek melo vyjit..akorat ted musim uklidit tu spoust..nebudu vam radsi rikat kolik toho pokakala a pocurala a i maminku :sweat_smile: si oddechnu a jdu na to

ale aspon kolika je pryc a zas pekne prdime-tatinek dojel pro jiny mlicko..a kojime a dokrmujem..no a jsme hrozny zrouti...
5. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem celou dobu spala tak jsem tu už nebyla. jen se hlásím, že jsme ještě kindervajco ale to přenášení fakt ubíjí, z každýho příznaku se těším a pak prd. prostě nemám kontrakce. takže fakt jako nevím. musím vás dočíst at vím co se tu děje. zatím papa
6. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
dobre ranko, tak ja dneska v noci moc nespala - 3x na zachode a nemohla jsem usnout. zdalo se me o porodu a porad to mam v hlave. takze to bude tim. jinak ten vytok trva svetle hnedej, takze to budou ty porodni cesty, jinak zadny jiny potize. jdu docitat.

suny, takze porad nic. :confounded:

manza nachlazenej, takze bude dneska lezet, ja se snazim pit caje s medem a vitaminky, abych to od neho nechytla. budeme doma celej den. mame tady (teda nahore u babicky) mamku na denni navsteve - na veceri musi byt zpatky. za chvilku dojede i tatka s doriskou, budu delat obed - slepici polevka, kruti maso na prudko s bramborem a tatarkou. zitra si s manzou udelame spagety s burtem. :slight_smile:
6. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
mabe nene pořád nic a asi to budu přenášet do léta fakt už jsem na dně. je to fakt na pytel. nic dneska jdu do vany a děj se vůle boží fakt. valím na schody. papa
6. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
ahoj holky tak jsem doma malý je sladký krásně pije a je to otesánek vypije na posezení 60 ml a za hidinu si dá znovu :grinning:
6. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj tak včera jsme byli v poradně. malej váží 4540gr, takže za 14 dní přibral 500gr a měří 55cm, takže se nedivim že věci v 56 mu jsou skoro všechny malý. jinak má pupeční kýlu :unamused: , ale je prý malá tak snad se brzo ztratí, jinak jsme byli pochválený jak je šikovnej :wink:

Míšo gratuluju ke chlapečkovi, zase další co to má za sebou.

Suny dneska mam TP tak tě ho přenechávam, tak šup rodit, třeba zítra a mohli by náš slavit svátek a váš narozky :grinning:
6. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahoj misi, vitam te doma.

suny, ch jo, tak at se to brzo rozjede. ja chci jeste vydrzet chvilku.

jinak ta navsteva mamky dopadla blbe. :frowning2: nevim, co si myslela, ze babicka se z ni po*.....babicka je tvrda a vzdycky na mamku byla, teta byla ta hodnejsi, i kdyz se mamka stara o hodne vic. takze kdyz mamka rekla, ze jde do te "nemocnice", tak si rikala, jezismarja, co to mam za dceru a tak. proste to bere, ze je mamka blazen. no, a mamka dneska dosla a tak za hodku uz byla u me dole, ze rika, ze je blazen a chova se tak k ni. ja varila a tak. pak prijel tatka s doriskou a neco sme ji rekly, ale pekne, proste jsme si povidaly, a ona hned vztahovacna, ze my z ni delame blazna a ze se pak z ni stane a tak. my, kteri ju podporujeme a jsme pri ni. proste babicka s dedou ji rozhodily a pak uz sme byly aji my spatni. tatka se nastval, ja taky. pak jsem byla s mamkou a darcou venku, tak jsem ji to vysvetlila. ale pak uz mamka mela spatnou naladu a porad pobrekavala. takze proste navsteva na hovno. tatka ju tam v 1h odvezl zpatky. rikala, ze priste pojede domu na ten den. kdyby to udelala rovnou, tak by bylo lip. ja jsem z toho taky rozhozena, brecela jsem a tak, manza me utesoval, ze se musim soustredit na anicku.
6. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
marki, pekne pribirate. :wink:
6. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vidím, že se tady nerodí :slight_smile: Já taky stále v celku, snad už to někdo přelomí, dlouho už tady nebylo další mimi :grinning:
6. bře 2010 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz
Díky holky :wink: suny to přijde, já šla nakonec císařem ve spinální anestezii tak jsem hned malého viděla i přítel byl to macek teda jenom jsem slyšela všechny to je chlap kde ho ta paní měla :grinning: měl omotanou pupeční šnůru kolem krku tak to chvilku trvalo ale jinak jsem nakonec ráda že to dopadlo tak jak dopadlo. Druhý den jsem byla fit a za 4 dny nás pustili domů. zatím jde všechno krásně kojím - mlíčko jsem měla ještě po sofi odstavila jsem ji nedávno tak měl hned dostatek . Jen ty bolesti druhý den při stahování dělohy byly drsné teda....to jsem u Sofi nezažila
6. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

vítám tě Míšo, tak to je fajn, že vše dopadlo dobře a ještě jednou gratulji :dizzy_face: ....

Tak dneska přítel v pohodě zvládl hlídání, ale asi proto, protože malý mu celou dobu spinkal :grinning:...tak jsem si vklidu zašla udělat vlasky...tak se konečně citím jako člověk :slight_smile:
6. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Moni děkuji, jj chápu po porodu je sebevědomí kdoví kde tak kadeřnice pomůže mě momentálně i kdybych si umyla hlavu....
6. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
Mišo, já měla docela strach, že mi nechytne barva, prý v 6nedělí špatně chytá, ale tak naštěstí to je v pohodě, hned mi to chytlo....Jinak s tím sebevědomí máš pravdu, já si přes týden musela jít alespon koupit tričko at mám nějakou radost:grinning:.....A jak reaguje Sofinka na malého brášku???
6. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
he tak já si už hlavu umyla a hned je to lepší ke kadeřnici jdu příští týden tak uvidíme nestraš snad to chytne....
Sofi je u babi přijde až zítra ale byla za mnou včera v porodnici a koukala na něj nevěřícně... pohladila hi a pořád jen miminko a ke mě se nějak moc neměla ale byla unavená byli na bazeně tak uvidíme jak zítra :slight_smile:
6. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
ahojte ste tu niekto?
6. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
ahoj moni, jaaa
6. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.