• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no super mam divne bolesti :unamused:
6. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
moni, ty mas bolesti?? a jaky? zkusis to popsat? ja teda zatim nic. trosku me dole picha jakoby vevnitr a ve stehnech, mala hodne tlaci hlavou do zeber, a mam ten vytok nahnedlej, jinak nic.
6. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
mabe-ja nevim predtim mna tiez pobolievalo ako na ms ale dnes to mam uz asi 4 hodky ale nepravidelne a niekedy to dost bolelo a az do zad mi to ide no uvidime
6. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
Miši tak to bude teprv Sofinka koukat až zjistí, že to miminko s váma zůstane :slight_smile:, ale je to velká holka, určitě bude mamince pomáhat:slight_smile:....Musíš nám tady hodit nějaké fotečky Sebíška, at ho můžeme taky obdivovat :dizzy_face:
6. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
ze by poslicci? tak uz mas na to tt. ja to nemam jako na MS, me celej podbrisek neboli, proste me sem tam picha dole. ale teda to bricho uz citim hooodne plny. uz me dela potiz se poradne z hluboka nadechnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
mabe-poslicku uz mam skoro mesic ale dnes je to bolestivejsie no uvidime ked tak si dam horku vanu
6. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
ty uz mas poslicky mesic? tak to jsem nejak propasla, promin. holky, nejsem divna?
6. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
mabe-mozno su len bolestivejsi no uvidime :slight_smile:
6. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
mabe-myslim ze ne aj jedna holka z druhej diskuze nemala ich vobec potom pisala ze ju pobolieva brisko jak na ms a isla rodit :grinning:
6. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
no, uvidime co budoucnost donese. ja mam zase ten vytok. ja jsem driv si naschval davala cokoladu vecer, aby se anicka pekne hejbala, tak tedka to omezuju, protoze uz je to nekdy dost neprijemny. hlavne tou hlavou do zeber a napinani kuze a tak. :slight_smile:
6. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
mabe-no to poznam kopacka do rebra :slight_smile:
6. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
tak ty zase mas kopacky do zeber :slight_smile:
6. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
a ty bys jela i kdyz nebudes mit ty bolesti pravidelny?
6. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
mabe-uvidime ako to bude pojdem si dat sprchu po nej by to malo prestat alebo naopak zosilit sa tak vyskusam teras mna pekne prehnalo na wc tak mozno mi to pomoze lebo som prazdnejsia no uvidim
6. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
moni, ono se rika, ze jak se budes vyprazdnovat, tak uz .....ty ale ja mam byt driv, ne??!! :slight_smile: ale ja musim pockat na vsedni den, tak ti klidne dam prednost. :wink:
6. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
mabe-teras som bola zasa no ja neviem moze to byt nahoda ale myslim ze to neni ono to by mi musela najprv odyst zatka ne?
6. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
moni, ja nevim, jestli musi odejit zatka? vyprazdnovat se muzes i pred tim, ne? fakt nevim :confounded:
6. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
mona nemusí ti odejít zatka a nebo jí vůbec nemusíš zaregistrovat...může třeba odejít i rovnou s plodovkou u každého to je jinak. třeba je to opravdu ono :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
moni, takze ty me mozna predbehnes :confused: :grinning:
6. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
ahoooj...

moni..tak jak bylo u kadernice? :wink:

misi..ahuuuj..kdy nam ho ukazes,

luci..ten se vam ale povedl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nadhernej je
6. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
ahoj car :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
ahoj mabe..jakpak je?nedocitala jsem,jen zbezne
6. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holkýýý :slight_smile:
Tak mám zase chvilku a jdu Vás pozdravit :wink:
Borisek spinká, ale kroutí se jak žížala...božátko, hned bych ty bolesti bříška převzala na sebe :frowning2: Nevím, co s tím...mastička nepomáhá...ségra mi radila dát dvě kapičky sab sim. na dudlík, tak nevím...
Večer a v noci se trápí nejvíc :frowning2:

Car, děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: každý den je jinačí, mám pocit, že se stále mění :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
ahoj car, u kadeřnice bylo super. Pokecaly jsme, domluvily se na příští změnu a s učesem jsem spokojená:slight_smile:....co u tebe nového?
6. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
car, mrkni na predchozi stranku, tam je popsana navsteva mamky, jestli chces. jinak u nas zadna zmena. mala tlaci, su jakasi plna, vytok je taky porad stejnej
6. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
luci sab se dava az deset kapek..a muze se od narozeni...

)taky mi prijde ze mala hrozne jako roste(ne velikostne,ale ze uz neni takovy mimi-ikdyz ji je jen pres dva tydny)
6. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Car, v příbaláku píšou, že se dává až od tří týdnů :confused:
6. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
luci zkuste pred kojenim cvicit nozkama,pak kdyz ho to bude trapit tak klubickovat a nahrivat brisko

mona a jaka bude zmena?no my mame 37.2 tak asi vynechame koupani(ted koupem obden jinak zinka a dnes mame koupat :sweat_smile: )teda jsme meli-v pul osmy..tak az se mala vzbudi jen ji otru..jinak pohoda..mala je zuzova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Moni, už se taky těším, až půjdu k holiči :wink: :slight_smile: celkově, když se na sebe dívám v zrcadle, tak si připadám jiná...nevím, jestli je to tím, že mám pořád unavené oči, ale nejsem to já :sweat_smile: :grinning:
6. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
luci..dr nam rekla ze normalne od narozeni..a i v porodce nam rikali
6. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.