• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Luci, určitě neco vyberete, musíte :grinning:
Vezměte si kalendář a napište si jména, které by se Vám líbili, pak si z toho vyberte :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Mona, já vím, že máš halušky ráda...jsi mi to vlastně psala...a tvůj doma moc brynzu nejí, že? :wink:
23. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Moni, budeme muset...ještě si chci půjčit tu knihu registrovaných jmen a doufám, že si něco vybereme :sweat_smile: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Luci, určitě jo
23. zář 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Luci já ji mam doma z půjčovny a teda to co tam je za jména je něco příšernýho. spíš je fajn když máš jméno který se tě líbí tak tam máš původ a význam. Což bylo pro ěm taky důležitý :slight_smile: , ale jinak na výběr nic moc. takový Mečimír :grinning: a to je ještě jedno z normálnějších jmen.
Moni taky jsem zvědavá co to bude, to u Vikína jsem takhle zvědavá nebyla, teda spíš manžel. To jsem šla až ve 20tt a ani sama bych se na pohlaví nezeptala :slight_smile:. ale někdo by tu lavinu kluků prolomit měl ne :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Luci jj halušky s brynzou miluju, ale přítel je nejí, ale to ho časem naučím, zatím jsem ho všechno naučila jíst:grinning: jen u někteých je víc nepřístupný:grinning:

Jinak tu knihu si chci taky pujčit, známa děla na magistrátě a tam tu knihu má a říkala, že by mi ji mohla třeba na víkend půjčit, jsou tam všechny registrovaná jména, prý tam je i jméno bratislava atd. :grinning: :grinning: to je teda extrém:grinning:..Ona čeká taky miminko a taky chlapečka a bude se jmonovat Daniel, toho jsme taky chtěli, ale od přítele sestřenice má Dana a to by se pletlo :confounded:
23. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak, tak, Market :slight_smile: někdo by to už prolomit měl :grinning:
23. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Moni, on neví, co je dobré :wink: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
No to teda neví:grinning:...i když já taky plno věcí nejedla a až ted postupem času zjištuji, že je to dobré. Né že by mi ty věci některé nechutnali, ale prostě jsem to jen nechtěla ani zkusit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Moni, já mám taky jídla, která nejím...např. kuřecí stehno...mě nechutná to maso a může mi každý vykládat co chce :sweat_smile: Ale zase, já už ho zkusila a vím, že mi nechutná :wink: a nevím, jestli někdy začne chutnat :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
No u nás jména taky byl problém, sice jsem si jméno na holku vydupala ale pokud to bude kluk tak si budu muset na jméno taky zvykat ale protože manžel ustoupil u holky tak to necham na něm a pokud bude chtít dát to co vybral hned od začátku tak bude :slight_smile: , ale radši bych teda holku i kvůli jménu :slight_smile:. Rodina si dlouho zvykala i na jméno Viktor a mylsim že damiána hned tak nevydejchají :slight_smile:. Ale je fakt že původ má damián ok, význam taky a je to méně obvyklé což jsem chtěla a jiný na kluka mě ani nenapadá. A ty co se mě líbí jsou v prosinci což mě docela vadí :unamused: . tak uvidíme, manžel věří že to bude holka tak uvidíme jestli tam je holka nebo tam má mimís na holku něco navíc :grinning:
23. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Luci stehno?? Tak to je extrém:grinning: a prsa sníš?:grinning:...To já nikdy v životě nedám do pusy žádné vnitřnosti jako jsou játra, plička a samé takové sračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

market já chtěla taky Damiána, ale příteli se to nelíbí, takže nic:grinning:..Na holce jsem se oba schodli hned že Sofie, žádnou neznáme. Ale nebylo nám přáno a tak se stále dohadujeme na klučičím:grinning:
jen mám strach, že vyberu nějaké jméno a to dítě mě časem ukřižuje:slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak jsem se teď trochu najedla těch knedlíků a jsou výborné, jen syté jak hrom :confounded:
23. zář 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
Moni to tě bude nadávat stejně :slight_smile: . viki se chce jmenovat hugo :grinning: . Sofii mě manžel ankonec povolil ale otázka je jestli jsem za ní bojovala zbytečně :wink: , já si na damiána zvyknu, už radši začínam a´t pak v úterý to neni moc velký šok :slight_smile: . je fakt že je to docela problém vybrat hezké jméno. každýmu se líbí ěnco jinýho a já chtěla méně obvyklé, aby nebylo hebrejskýho původu a že Těch je teda snad nejvíc a aby nebylo moc dlouhý :unamused:. A pak když už se tě nějaký líbí tak si se jménem spojíš někoho jinýho a už se Tě nelíbí. Uvidíme jestli je mě Sofie dána nebo mam smůlu. víc děí už mít nbudem tak je to jediná šance, ale viki chce zase bráchu tak n+ěkdo spokojený bude :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
mony já měla dneska dukátové buchtičky:slight_smile: a jsem ted nějaká přeslazená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Já jsem taky přeslazená , dala jsem si tam máslo a docela dost mouč. cukru- to miluju a ted už sladké nechci :grinning:
23. zář 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Jinak buchtičky mám taky v plánu dělat, asi o víkendu , at dopotřebuju tady ten puding co mám, je do konce měsíce :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpet. Zase jsme spala 2h, to je hruza se mnou. :confounded:

suny, tak uz zacinas 18tt? A uz citis neco jako pohyby - skroukani a tak? :grinning:

holky, sem tam me tam pichne a tak, ale to je asi normal, kdyz se tam neco deje, ze jo? Jenom se ujistuju. Zadny boleni bricha.

Ja si dam na veceri krupicovou kasi - mam na to nejak chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Jéééjda musím dočítat, mabe jj už 18tt začínám zítra. paráda. dneska jsemzase celej den doma hrůza fakt je mi slabo že by se zítra měnilo počasí???
23. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
zitra se ma trosku ochladit. nechces si nastavit tt? myslim, ze bys tim níc nepokazila a co pohyby? A taky te sem tam neco pichne a tak?
23. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Mabe nechci no, po velkým utz ted ne, tak se nezlobte. :wink: ale aspon máte překvápko v kterým jsem tt.

Pohyby zatím cítím jen takový bublinky když si večer lehnu na levej bok to se žabce nelíbí.

Včera jsem lítala docela dost po venku tak mě píchalo od pupíku dolů a le nebylo to nic hroznýho.

Mabe koukala jsi se už na nějaký věci pro mimi??
23. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
suny, dobra my teda jeste pockame :wink:

tak to s tim pichanim mam taky tak, kdyz se vic hejbu nebo tak. ale asi je jasny, ze sem tam me tam pichne i v klidu, vzdyt se tam deje veci.

zitra jdu k nasim a maji tam obchod KIK - nevim, jestli to znas. Neco jako tamani, ale slusnejsi. Mrknu tam. Nechci kupovat nic levnyho, ale kdyz tam bude neco kvalitni, tak proc ne.
23. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
No v kiku občas kupuju, někdy jsou tam dobrý věci ale je to hrabárna a hodně hader ale dobrý ceny. na mimi jsem se tam ještě nic nedívala. ale pro mě jo.
a to vlastní tvoji rodiče???

Jo a na kočárek jsi se už dívala ?
23. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
nee, nevlastni - mamka prodavacka, tatka elektrikar :grinning: . Ja to myslela jakoze jedu k nim dopo do vecera, tak se do toho obchodu podivam. :grinning:

na kocarky? to je jeste brzo, ne?
23. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
tedka jsem se prejedla kolinek s kure na paprice. jedla jsem s manzou, ale premyslim, ze si udelam krupicovou kasi - nejak mam na to chut :grinning:
23. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Já myslela že jsi tu kaši už měla. tak si dej. akorát si toho nedávej tolik bo ti bude špatně. já teda tak koukám na vás jím nějak málo.

tak to se tam běž podívat třeba objevíš něco hezkýho. asi se bude měnit počasí je mi fakt strašný slabo. fuj

No ted vím že jsem lítala s kamoškou po kočáru a vyjde ji ten termín dodání tak akorát do porodu to byl furt čas tak radši se rozhližím už ted co je za možnosti.
23. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
suny, tak ja se teda taky radsi podivam na ten kocarek. a zitra urco neco koupim pro mimiska. kasi jsem jeste nemala, to jsem jenom rikala, ze bych si ji dala. :slight_smile: ja moc nejim, nebo aspon si to myslim. rano v 8h snidane - 2rohliky, pak kolem 10h neco malyho - treba jablicko, banan, nekdy nic. v 12h obed, pak spanek, v 15h kousek jeste obeda, v 17h s manzou vecere a pak si jeste neco malyho dam kolem 19h-20h.
23. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Ty jo tak to já jím málo teda hodně. já si dám na snídani 1 rohlík, pak možná jogurt někdy ani ne, pak trochu obědu nic moc velkýho jen malou porci víc nesním, pak odpol třeba hrozny a na večeři 1 rohlík tot vše.

Jejda nechci tě s kočárkem strašit jen prostě já se třeba už pomalu dívám taky jsem o 3tt starší tak už mě to jaksi letí. je to síla. :grinning:
23. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
suny, tak to jis teda malo oproti me. jezis, to budu becka. Me uz proste jest chutna. :slight_smile: a mas nejaky uz priblizne vybrany kocarek?
23. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Mabe já bych měla v tom jídle přidat i když přibírám asi se vzduchu. :angry:

no zatím tak koukám no nic určitýho. máme nějkaý bodýčka dupačky, dudlíky chrastítko mikinku a bryndák to je zatím všechno.

košík na kolečkách mám zamluvenej, nějaký oblečení taky, ted se pomalu koukám po zimním fusaku a autosedačce.
23. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.