• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car, mám ten sáček s třešňovýma peckama, tak ho nahřeju v mikrovlnce a třeba to pomůže...prdíky debilní!!!!!! Cvičíme, klubíčkujeme...a to se mu nelíbí teda vůbec :sweat_smile:
6. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
mabe s tou mamkou mi to mrzi... :frowning2:

luco taky si prijdu jina,zvlast nenamalovana..a ke kadernici jdu za tyden
6. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
carcu, jojo, byla to chyba jit k babicce, ted to vi.
6. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
holky, jdu se divat na ceskeho lva. jeste predtim si jdu udelam kakajicko a dam si ho s vanockou. :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
luci zkus ,my ho mame taky..nam teda nepomahal(ale to jsme meli hroznou koliku)a minule jsem ji ho dala,tak ji byl asi pijemnej ale nevim zda v necem pomohl..ale dost detem pomaha...jinak taky lezeni na brisku pomaha...
no my se taky kroutime ale neplacem(az na tu koliku,ale to ji bylo fakt zle)..jinak prdime,tlacime :grinning: a mamina pomaha klubickovanim :grinning:
6. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
mabe..mnam..bych si taky dala vanocku
6. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Car, zkusím co půjde...taky nepláče, jen se nervuje a strašně se snaží tlačit...

Mabe, tak si hezky pochutnej :wink: Já jsem bez večeře...musím se dát trochu dohromady :grinning:
6. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
luci ale mela bys papat kuli mlicku

jinak ja si prijdu pekne nechune,takovy strasidlo a ete rosolovaty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt dle drivejskaa jsem jak almara :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
luci a krouti se hodne?mala hlavne tlaci a mava pestickama a pak se vzdy ozve prd :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Car, tak teď začal řvááát....dám mu ty kapky...polštářek nepomáhá...
6. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
luci zkus to...jinak pak delaji i jiny kapky..treba market doporucovala babycalm..a ete jedny delaj..pak od mesice-probioticky..chudika malej
6. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
luci Sofíkovi 100% zabíraly biogaia či jak se to přesně jmenuje sabsimplex třeba vůbec....
6. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
misi..ahooooooooooooooooooooooooooooj..tak jak?
6. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
ahojky no paráda už je to zamnou to je hlavní teď ještě jedno a mám splněno :grinning:
co ty a malá pohodička?
6. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
miso :grinning: :grinning: :grinning: ty chces ete tu holcicku vid :grinning:

u nas super
6. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
jj ale Sebíška bych neměnila je to poklad :wink: Zítra se mi vrátí Sofielka od bani tak to bude seznamovačka :grinning:
6. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
jee o musis dat vedet jak to probehlo :grinning:
6. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
jj sama jsem zvědavá máme pro ni dárek jako od Sebánka tak už měsíc nemluví nic jiného než miminko dárek a pak kde je??? tak se asi už těší, ale v porodnici byla docela vyhukaná chvílema jakoby chtěla brečet tak nevím uvidíme po obídku ji tu mám kozičku moji :wink:
6. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
holky možná se budu blbě ptát, ale nevím co je to to klubičkování :sweat_smile: ...my používáme ten samsimlex a dáváme teda 15 kapiček a pěkně se mi Kubík vyprdí a je dobře....

car já mám pocit, taky že mi Kubík nějak rychle roste až mi je někkdy do breku:slight_smile:....už jsem si říkala, že si člověk opravdu musí vychutnat každou minutku nebo mu to jinak šileně uteče....

Luci ke kadeřnici si určitě zajdi, hned se bbudeš citit lépe, mě to teda určo pomohlo
6. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
tak holky som tu cela po horkej kupely mi je dobre :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
misi..a co jste ji koupili?

mona..no taky mas sebevedomi v prr?ja si fakt prijdu jak strasak..jinak fakt rostou hrozne rychle prcci nasi..taky na to koukame...az mi to zamrzi..a to ete nema ani tri tydny..jinak papa,spinka a nebo se pomazlime a jen tak kouka..ale poleti to cimdal vic..asi i omezim konika a tak,zere to dost casu,takze ted az budem cilejsi tak si budem pekne hrat

klubickovani-das si malou zadickama na sebe(jako mezi prsa cca)no a stocis ji nozicky-neni to sed-ma pater jakoby do kulata a musis dost aby to zabralo..deti se tak i casto uklidni..

to moje zlato ma skytavku,chudinka :frowning2:
6. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: jak je, zeny? :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak u nás je zase bílo :angry: , to mě fakt vytočilo jakooo. Tak se těším na jaro, až budeme s malý všude možně lítat a počasí nám prostě nepřeje :pensive: ...

tak co? Nerodí se??? :grinning:
7. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Dobré ránko... krásná noc spinkal od 22 - 03, pak do 8 krása.....
jinak jsme malé koupili elma plyšáka ona se ted na to hodně dívá na dvd svět elmo je to taková postavička ze sezamovy ulice... za chvili pro ni jedeme už se těším
7. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
Ahoj míšo, tak to ti krásně spí. Mě spal od 22-01, a pak až do 6 rána tak se taky docela dá. Ale ještě se nám to pořát mění....jojo toho elma znám, neteř na to taky ujíždí, tak to bude mít Sofinka radost z tak krásného dárku od miminka:slight_smile:...pak musíš napsat jak reagovala :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Jo holky klubíškování je fakt super věc. mě to poradila rehabilitační v nemocnici. právě že mají pocit že jsou v děloze a hned se sklidní a u předčasně narozených je to i nutnost. Malej kolikrát i tak usne a když má bolení bříška tak taky super. Tohle chování ma radši než když ho nosim klasicky na sobě.
7. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahojte holky, tak ja teda nerodim. jenom dneska odpocivam. manza je vic nemocnej, tak lezi v loznici a ja se o chudacka staram. sama mam rozestlano v obyvaku a cucim na bednu. popijim caje a tak, abych to nechytla, ale uz me zacina ryma. snad se to nerozjede vic, sakra. co by se stalo, kdybych byla nachlazena a rodila?? nebo jak se mame domluvit na ten termin vyvolani... :unamused:
7. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
holky, tak vy nikde?
7. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
mabe ja tu jsem :slight_smile:
celej den litala, varila, pekla, uklizela a ted me pekne boli bricho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
maji, tak neblbni. porod si mela krasnej. taky bych ho chtela. mala uz je asi niz a tlaci me dolu do strev. ja nebyla od ctvrtka na velke a jeste ona me do nich tlaci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvedava na uterni ko.
7. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.