• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
market, vzdyt ja mam taky Bibku chlupatou :grinning: :grinning: :grinning:

co dneska provadite, ze je tu tak mrtvo? :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Já vim :grinning: , fakt mě tolik vlasů překvapilo :grinning: ,a le ty bude mít asi po mě, já mam taky hodně vlasů. Viki právě jich měl málo a ještě světlý takže te´d to byl docela rozdíl :grinning: . Holky asi rodí, já za chvíli půjdu dovařit polívku a pověsit prádlo :wink:
8. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jak se Vám vede a vaším mimiškům? :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
Moniko Ty se nechystáš rodit :slight_smile: . My celkem ok, malej měl včera svátek a nějak ho prospal a te´d spí zase už od 8h ráno. teď peru dětské oblečení a už jsem doobjednávala další věci, nějak rychle roste tak jsem udělala zase nějaký zásoby :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
moni-co tu este robis sup sup treba rodit :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Né no :confounded: Zatím to tak nevypadá, takže mě vyvolání nejspíš nemine :angry:
Tý jo, už obj. další jo? Tak to už máš doma kus chlapa :slight_smile: A koukám měsíc, letí to jak hrom.
8. bře 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Moni, kdyby to tak šlo jedu hned. Ale nic se neděje, jsem z toho už :angry: :angry: :angry:
No musím si hold počkat až se uráčí princezna jít na svět :unamused: :grinning:
8. bře 2010 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
tak ja holky lezela u telky a tedka jsem dala varit cockovku, pak ty spagety ze vcera. jsem zvedava, co zitrejsi ko. :confused:
8. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
moni a kdy jdes na ko?
8. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Mabe ve čtv už na poslední. :confounded:
8. bře 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

já jsem dneska nějaká přejetá, to počasí mě fajt štve, už bych chtěla teplo :frowning2: ....

Suny kubík je moooooc krásný, konečně už ho máš u sebe :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Moni to já taky , nějak mě to ubíjí i to čekání :confounded:
8. bře 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky mam na vas dotaz, taky kdyz v noci spite tak mate tu delohu a brisko citlivejsi?? ja citim brisko v noci pri kazdym otoceni a nekdy me az boli a je takovy tuhy.....co si o tom myslite?? :confused:
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Moni vím přesně o čem mluvíš, já taky už z toho magořila. Neboj malá musí jít ven to každopádně :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
To jo no. To musí, ale nechce se mi do nemocnice na vyvolání, snad nebudu moct :unamused:
8. bře 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
moni a vyhanis? :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
Moni no snad se malinká umoudří a půjde ven sama...vidíš jak ji je u tebe dobře :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
peprliku, ja taky citim vsechno. jak se pretacim a mala se taky prevaluje.

moni, takze uvidime ve ct. :confused: :grinning:

holky, ja jsem na ten zitrek zvedavaaaaaaaaaaa :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Maji, vyháním všemi možnými směry, ten můj je ze mě už na prášky :grinning:
Moni jo no, je zima, tak je jí dobře v teploučku :grinning:
Mabe no uvidíme. Ale každopáádně pokud do čtv budu celá tak v pátek mě ta nemocnice nemine..
8. bře 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
moni, to uz jste se domlouvaly na patku nebo si to myslis? ja jsem zvedava, jestli se uz domluvime na vyvolani a na kdy? musi tam byt totiz dva dr. a musi to byt ve vsedni den - koncem panevnim. tak premyslim, jestli treba uz tedka v patek nebo az pristi tyden...
8. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Mabe, jo to už mi říkala, že v pátek mě pošle už na ko do nemocnice a tam mi řeknou co a jak. Jestli tam budu chodit nebo bude to vyvolani
8. bře 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak to jo, domluvit se v patek do nemocnice, ale asi rovnou ti vyvolavat nebudou, ne? nebo podle volnosti porodnich salu?
8. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Mabe to nevím. Tam v ten pátek bych šla jen na ko a podle nálezu by určili co bude dál. Mě dr. říká, že jsem otevřená a s mým nálezem si už nechávají v porodnici, ale ona mě nemá proč tam ted poslat, že nemám žádné bolesti, ani poslíčky nic. Tak se domluvíme tam jak to bude, jestli tam budu chvíli docházet, nebo si tam nastoupím. :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Moni roste nějak rychle, ani si nestihnu užít miminko :unamused: . ještě nosí sice 56 ale to má tak max na 10 dní, něco už mu ani nezapnu a plno ěvcí ani na sobě neměl. tak jsem doobjednávala věci s dl rukávem v 68, to že by 62 měl až do léta fakt nehrozí :slight_smile:

Já ybch taky měla jít dodělat konečně tu polívku, Viki jí oběd a malej spí po mlíku tak abych se taky stihla najíst :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
moni, aha, tak to jo. takze patek to jisti. ja uz sem mooc zvedava, mala porad dela vetrelce a uz me to boli, jak se ta kuze napina.
8. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
tak holky mi tu mame nadherne teras som sedela na zahrade a uzivala si slunicka clovek nacerpa novou energii :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
moni, my mame pod mrakem
8. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
kolik mate stupnu?
8. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
holky mám takový dotaz. Víte jak jsou očistky, no tak já před tydnem přestala krvacet a jen jsem trošku špinila. No a včera jsem zase začla krvacet, není to divné?? To jsou pořát očistky nebo si myslíte že už to je MS??? :confused:
8. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Moni, já co si pamatuju, když jsem kojila, tak jsem ms neměla. A myslím, že když kojíš tak by ani být neměla, tak asi to máš očistky né :unamused:
8. bře 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.