• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Moni no ještě jsem v 6nedělí tak je to možné, mě jen přišlo divné, že jsem týden už nekrvacela jen špinila a znovu se mi spustila krev. Jako nechci plašit, jen se ptám, protože mi to přišlo divné :wink: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Moni, tak to nevím :slight_smile: Já jsem krvácela jen chviličku, nevím jestli to bylo tím, že se malý dřív narodil, ale fakt jen chviličku a pak jsem dostala ms až jsem přestala kojit.
8. bře 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
já ani nevěděla, že není MS když se kojí :sweat_smile: ....no nechám to tak a uvidím no....
8. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Moni myslím, že není, já jí neměla určitě, protože si pamatuju jak dneska, že když jsem jí dostala po půl roce, tak jsem trpěla jak hrom- nezvyk a cítěla jsem se hrozně :grinning:
8. bře 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
aha, no já to fakt nevěděla....tak já počkám a když tak se zeptám dr. při KO po 6nedělí
8. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
mona, ja myslim, ze jsou to jeste ocistky... :wink: ale ms pri kojeni byt muze, ja su toho zarnym prikladem :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoncilo mi sestinedeli, tyden nic a pak telo najelo normalne na pravidelnej cyklus :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
no holky a uz to zacalo kazdy vypisuje ci uz :angry:
pomoooooc
8. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky holky,tak se hlásím,že jsme s Lukáškem doma z porodnice.Jsem tu jen na skok,vůbec nestíhám.Malý stále vyžaduje pozornost,ale máme doma taťku,tak nám pomáhá...tak kolik nových dětiček?Kdybych vás měla dočítat,tak jsem tu týden...dám fotečku malého do alba :grinning:

O porodu až jindy,to je na dlouho :frowning2:
8. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
ahojky, tak jsme po spanku. manza lezi v loznici, ja sedim u PC v obyvaku. tak za hodku prijdou tchanovci, zepry aby me videly 2v1 pred zitrejsi kontrolou. :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
moni, vzdyt mas jeste cas, ne?

cipisku, vitej doma. hlavne, ze uz je ted vse ok. o porodu neco spatne? tak to ja radsi nebudu cist pred mym porodem.
8. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
lukasek je krasnej :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Mabe,neboj,všechno to stojí za to.Je to pak krásný pocit,když ho držíš v náruči.

Děkuji,mějte se,ozvu se až bude trochu víc času :wink:
8. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
cipisku, ja vim :wink:
8. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
majo asi to budou ještě očistky, mám ještě týden do 6 neděli tak uvidíme :slight_smile:....dneska je bobíškovi 5 týdnu už :pensive: , letí to teda šíleně......

Ahoj cipis vítej doma, konečně co??? To jste v té nemocnici byli docela dlouho ne?? Lukášek je krásný, gratuluji :dizzy_face:
8. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
monako, to tak leti, ze?

jee, uz jsem z te zitrejsi ko nervozni. zkusim je jeste presvedcit a zatlacit na toho cisare. uvidime.
8. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
mabe jojo letí, ještě nedávno jsme se tu všechny sešly, že jsme těhu a řešily jsme kdo jde na první screening atd.,

mabe neboj, určitě dopadne vše dobře, už nás tu většina porodila a všechny to zvládly, tak ty musíš taky :dizzy_face: ...už se všichni těšíme na Aničku :dizzy_face:
8. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
moni, ja se porodu jako nebojim, ale tim zadkem mam strach. na kontrolach me rikaly, ze se jeste uvidi podle nalezu pred porodem, ze se jeste poloha muze menit, ne z KP na normalni, ale ruzne polohy KP.
8. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Mabe ale tak něco na tom bude, přiklad je sama majatob, tak doposlední chvile měla rodit cisařem a malinka se jina nakonec umoudřila....tak neboj určo to dobře dopadne. Anička tě nezradí :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
moni, ale ja mam malo vody, takze neni sance, leda ze by byla blbe, ze by rekly dr., ze to nema cenu zkouset.
8. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
tak tchanovci odesly, donesly zakusky a kyticku. :slight_smile: za chvilku bude ulice, pak koupat a pak se budeme divat na film.
8. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
holky..ja jste si zacli hrat s malyma miminkama,nebo jak jste s nima travili cas kdyz nespinkali?
my na malou mluvime,mazlime ji ,nebo jsme na brisku,obcas mi prijde ze zareaguje na tygrika(od lamaze)a ted ji zacnu cist pohadky a snad zacne vnimat hracky brzy...

dnes jsem se nezastavila,manzel hlidal odpol malou,ja mela litani a pak me nahanel(bohuzel nelitam a nemuzu zaridit vse v minute)no a jak mi psal a j reagovala a byla jsem uplne vystresla a litala jak magor,tak jsem prorazila kolo u auta..a jeho je te nepojizdny (od tamtoho,cekame na pojistovnu)a my v opravne..ted mame pujceny tch..no a byl peknevytocenej uz jsem se zarekla ze budu vse v klidu a az svym autem a s malou..ze jinak litam jak debil a jeste me vystresne..a jeste mohl jit s malou na prochajdu nebo neco a prd..a ete jsem dorazila a ze nic nejedl cely den-rano spal,pk jel pryc,pak musela zas ja hlidal malou(a vareno je jen si to ohrat nebo je plna lednice:angry: :angry: :angry: :angry: )pak jsem dorazila a jel k tomu autu...no bohuzel nelitam..a prvni jidlo jsem mela az vecer od rana..a to sem malem s sebou dneska nekolikrat sekla,pak vynervena litala jak debil abych byla co nejdriv u maly a pak m dostresnul,pak to auto a doma nasranej :angry:
malou jsem obstarala,ted jsem zehlila,jdu delat polivku a jeste vytrit :angry: a to jsme ete dopol.byly potichu abysme tatku nebudili a v noci se mala furt budila,ja zacla zas dost krvacet,pak nemuzu ani na velkou-taky krev jak z vola :angry: k tomu hlava a omdlivaci stavy..
8. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahoj car, tak to jsi měla den blbec to povím..no hlavně všechno vklidu nestresuj se. věnuj se hlavně malé to ostatní není důležité, bordýlek a takové věci neutečou. i když já mám co nejmín mluvit....já dneska začla taky znovu krvacet a to jsem týden už jenom špinila a rozbolela mě šíleně hlava tak nevím co s tím, když si nemůžu vzit ani brufen. A jak malý zařve tak mám pocit, že mi ta hlava praskne :frowning2:
8. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
mona s tou hlavou to mame tez stejne..a mivas taky obcas uplne mzitky nebo jak kdyz vse slysis z dalky?
no ono to jde tezko se nestresovat,kdyz jsem letela zaridit veci,ktery si mel teda udelat sam a vcera jsem letela do obchodaku na velkej nakup,ze bude s malou taky a litam jak debil honem honem a jeste me honi a prudi,a to jsem mu napsala vyjizdim a prudil dal a pak to takhle dopada :angry: :angry: :angry: jsem fakt nasrana a jeste mi rekne ze ani nezral(ja taky ne a ani to malo co on mel rano,vubec nic)a on byl cely odpol s malou ,ja litala jak magor,ani ven ji nevzal a nebyl si schopnej nic k jidlu vzit? :angry: dneska jsem teda vytocena..a pak ze treti auto spravovat nebude(tamto se ceka po ty kradezi na opravu a my se posralo-chciplo jak jel pro nas do porodky)todle je tch.. a dalsi priupovidky byly..pritom litam jak vul a je to spatne...a jeste mi je fakt zle a noc taky byla na houby..

mona jak si travila cas s malym v tt jak je stara nase kdyz nespal?a jak ted?
8. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
tak polivka se vari ted vytrit pokojik a chodbu aspon
8. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
jojo ty mžitky mivám taky, ale myslela jsem, že je to z toho, když rychle vstanu atd. carcul neměla by jsi tolik lítat v 6neděli, to by měl dělat manžel. Naštěstí všechno vyřizuje přitel i na nákup chodí on. Já uvařím jen kdy mám čas, jinak si jidlo dělá sám nebo i mě. Tak to docela mám v pohodě, jen se ted zase pro změnu hadáme a já nevím proč :frowning2: ....no dneska jsi měla teda den blbec ti povím....Njinak já si s malým bud povídám a nebo chodíme ven na procházky. Ted mi začal trošku vnimat tak je to větší sranda, směje se když na něj mluvim a jakoby mi vždycky chtěl odpovědět a udělaá u toho nějaký zvuk...fakt je to ted supr:slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
mona taky nakupoval,ale ma toho tdost tak jsem si rikala ze i uzije malou ze to teda zaridim..uz na to pecu..fakt.. :angry: :angry: me pekne nastval...
a velky hadky?
8. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
jinak ty mzitky mam nejen pri vstavani..fakt uz na vse pecu :angry: :angry: :angry:
8. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
No to se ti nedivm, ale zase bude vše ok uvidíš.....No zase tak velký ne, ale začal mi nějak trucovat což nikdy nedělal, tak nevím co s ním je. Třeba se mnou 2 dny mluvil jen tak odměřeně, já samozřejmě taky. A to u nás není normálni, většinou jak se vždy rychle pohadame tak se taky rychle usmíříme a ted nic. je taky pravda, že spíš mi ted záleží na Kubičkovi než na tom jestli na mě je nebo není naštvany.....jo jinak ještě Kubikovi zpívám pisničky, pustím si tu hudbu co jsem poslouchala v těhu a zpivam mu to a on je vždy hned klidný a usne :sweat_smile: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
zpev neni ma nejsilnejsi stranka :sweat_smile: a kolik toho naspi?
8. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
carcul aha:grinning:....no naspí toho jak kdy, já mu to nějak nepočítám :sweat_smile: , no dopoledne dělá blbosti, to mezi tím tak usne vždy na hodku, pak jdeme ven to mi spí i 4 hodiny vkuse, pak je zase nějakou dobu vzhuru a spí mi v pod večer, no a ted je zase vzhuru a snažím se ho uložit, ale jak usne tak se zase hned vzbudí a počítám, že budeme ještě tak hodku uspavat a pak se zase vzbudí ve 3 ráno a pak zase kolem 6. Ale zatím se nám to pořát mění, ještě bude trvat než se naučí na nějaký režim, ještě nám porostou zuby atd.. Zjistila jsem, že si musím koupit nějakou knížku, abych věděla co se ve kterém měsící dělá aco by měli umět dětičky. Ted bych chtěla si pozjištovat nějaké cvičo s Kubíkem a nebo plavání. Tak uvidíme co seženu :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.