• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ja sooooooooooom prvaaaaaaaaaaa :slight_smile:
dnes idem na kontrolu tak mi drzte palce :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
ahojte, tak jsem zpet. tak na monitor musim jit jeste odpo - nechtely jsme se hybat. dr. rikal, ze dneska je vetsina mimisku lenory. je pravda, ze jsem rano moc nejedla a nepila, tak asi nemela energii. vecer se hejbala hodne a po tom monitoru se taky rozhejbala. potvurka mala. dr. rikal, ze se nemam strachovat, ale radsi at dojdu. UTZ me tentokrat nedelal, rikal, ze minule jsem ho mela dobrej (minule tam byla pani dr. a on me videl pred 14 dnama), prohlidl me, tak se otevirame jak mame, libilo se mu to. takze za tyden zase ko ve stejnou dobu a pak rikal, ze se domluvime na vyvolani. potom se na me podival a rikal - vite co, aby bylo misto, tak se domluvime rovnou, dal me na vyber 17-19.3., tak jsem si vybrala 18.3. - to mam 30. :slight_smile: takze pristi ctvrtek to jisti. jinak rikal, ze by to nechal prirozenou cestou a uvidi se,ze se nemam bat. zavisi na tech okolnostech. takze holky pristi ctvrtek hotovo. :slight_smile: no, a pak sem se ptala, ze sem dneska rano spinila ruzove s casteckama krve a rikal, ze to je tema porodnima cestama, takze se nemam obavat.

moni, drzim palce, dej vedet.
9. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
mabe tak to už se tě to taky krátí vi´d. třeba se to rozeběhne do toho čtvrtka nebo se tomu trošku pomůže :wink:

Jinak včera jsem konečně poznala co to je když dítě řve a neni mu pomoci :unamused: . Na Tomáška prostě koupání má opačný efekt, vykoupal se najed a spát nechtěl, to bylo kolem 18h, pak jed zase ve 20h a prostě neusnul a pak po 21h už byl fakt protivnej ale uspat ho nešlo a ve 22h jsem mu dala mlíko a i u toho řval že jsem si říkala jestli mu to mlíko vůbec chutná, pil nakonec 40min s řvoucíma přestávkama :unamused: . usnul ve 23h a spal do 4h do rána :slight_smile: a zase už pil mlíko dobře tak byl spíš unavenej :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
marki, me by nevadilo az ten ctvrtek. hlavne tedka at ten monitor je dobrej. oni teda nerikaly, ze je spatnej, ale ze se ji nechce hejbat potvurce. tedka jsem po jidle, pujdu si lehnout a pak ji dam cokoladku, to ju probira. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak uvidíš, u mě monitor poznala i ta sestra že ten záznam se doktorovi líbit nebude :unamused: a taky mě hned poslal na sál. oni to poznaj, já tam vůbec neměla ty výkyvy v křivce, byli jen mini kopečky a hned za sebou a to prý značí že je něco špatně :unamused: taky mě hned dělali UTZ a ukazovali mě malýho ještě na UTZ a že srdíčko bije ale že mě v celku nechat už nemůžou. Vim že kolem Vánoc taky spal ale to prostě je jinej záznam :slight_smile: , je fakt že malej na všech monitorech strašně kopal a když si to vybavuju tak na tom poslednim sice se malej hýbal ale nic moc tak prostě jak měl uzel na pupečníku tak byl až moc klidnej. Čokoládka určitě malou povzbudí a a´t pak nestrhnete monitor :grinning:
9. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
marki, snad to bude v poradku.
9. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Hlavně klid, pokud by se jim něco nezdálo tak tě domů ani nepustí a domů jsi šla :wink: . Já neměla u sebe ani občanku, žádný věci a domů mě nepustili i jsem říkala že bych jela taxíkem, zbalila věci a do hodiny bych byla zpět a řekli že to si nedovolí a byla jsem až do císaře s malýma 2 přestávkama pořád na monitoru :unamused: . Fakt se neboj, oni poznaj když mimčo spí nebo tam hrozí hypoxie- to jsem měla jako diagnozu v porodopisu, ale já tam toho mam víc :wink:
9. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
marki, aha, tak uvidime. tedka si davam cokoladku :wink:
9. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
:grinning: tak jí pošli pořádnou dávku :grinning: . Trošku jí poštouchni a uvidíš jaký bude dělat vlny :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj.
9. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
Ahoj car:slight_smile:
9. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
ahoj..myslis ze kdyz dnes vynechame prochajdu ze je to blby?byli jsme na kyclich,rano s hrali a byla nahata kuli opruzenine a ted mi spi co jsme prijeli..ke vsemu mi je nejak blbe
9. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
a jak se mate vy?co malej?
9. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
jinak od kvetna jdem na plavani :grinning: a v lete na cvico
9. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
AHOJTE-JE MABE NORMALNE TI ZAVIDIM ZE VIES KEDY POJDE MALICKA VON
MY DNES NA KONTROLE VSETKO OK MALICKY JE ESTE DOST VYSOKO TAKZE SA MU ASI NECHCE MOC VON SAK JA MU DAM POTVURKE JEDNEJ :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
mona,vsak mas ete cas :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
CARCUL-ALE JA UZ CHCEEEEEM
9. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
car vy jste už byli na kyčlích :confused: , to my jdem až v 6 týdnech :wink:

Mona tak se mu u tebe líbí, ale ještě má chvíli čas :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
JOJO byli a jdem zas za sest tydnu..se chodi bud ve trech nebo v sesti dle toho jestli delali sono v porodce
9. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
car pro jednou to určo nevadí, stejně je venku zima :slight_smile: ....taiky chci s mlým na plavčo a cvičo,ale první si musím zjistit kam. jinak se máme celkem fajn, malý už je suprovní, reaguje když na něj mluvím, tak si to užívám :dizzy_face:
9. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky, tak ja byla na kontrolnim monitoru. sestricka me rovnou polozila na bok, zepry se ji ta poloha urco nebude libit. slecinka se 4x pohla a pak nic. dalsich 20 minut odmitala, sestricka s ni lomcovala, budila bzucakem a nic. nakonec rekla, at si zkusim lehnout na zada a konecne se dam dama umoudrila - hejbala se. pan dr. se mrknul na monitor a rekl, ze dobry, ze za tyden ko, jak jsme se domluvily. snad je to ok, ze aspon neco. byla jsem na monitoru 30minut. trosku me vydesila slecinka. jakmile jsme odesly z nemocnice, tak se hejbe normal.

moni, jojo, jsem takova uklidnena, ze mame pevnej termin. neboj on se umoudri. kdy jdes na ko?
9. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
mona..je neuveritelny jak to leti fakt..nam jsou zitra uz tri tydny...a vam je uz pre mesic..
ze jo taky si myslim jak byly v ty mrazy tak,tak by clovek nesel treba tri tydny ze,kdyby se narodili driv(jak bylo vic jak minus pet tak se chodit nema)
9. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
ahoj car :wink:
9. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
mabe-dalsiu kontrolu mam na buduci tyzden
mabe-mas niake mezivo?ja nic :confounded:
9. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
moni, takze jdes taky na ko v utery? ja taky. :wink: jako myslis mlezivo z prs? me tece uz asi mesic jedno prso, ne nejak extremne. ale tricko mam pekne flekaty.
9. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
mabe-ja nic vobec 16teho mam kontrolu dalsiu aspon myslim :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
carcul no ještě, že nám to vyšlo tak, že je chvilku teplo a pak zima. Kdyby byly jen ty mrazy tak se doma asi zblázním. Jen už doufám, že začne být teplo, at můžeme více špacirovat....jinak to letí šíleně teda, nám už je 5 týdnů a příští týden už budu mít po 6neděli. Fakt to letí, ani se nenadějeme a budou se nám plazit :sweat_smile: ....Na jaké cvičo budete chodit???
9. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
neboj, urco to zacne :wink: a jak jinak se citis? ja rano spinila, tedka zatim nic. boli me v krizi, budu si muset lehnout. v telce mame ulici a pak basketbal.
9. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
moni, ja premyslim, ze taky potom zacnu chodit cvicit, pokud to teda zvladnu. v tom sdruzeni pod mou dr. jsou ruzny cviceni po porodu i s ditetem a tak. je fajn, ze se tam schazi maminy i s detma a tak.
9. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
mabe-no uvidime
jak sa citim/ako kedy niekedy lepsie a niekedy horsie dost mna bolia zada ale uz to niako dokopeme
9. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.