• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jasnacka, ze to dokopeme. me boli v krizi tedka. byla jsem dopo v nemocnici, pak u nasich, tam jsem sla s darcou pesanem ven, pak odpo spanek, monitor nemocnice a pak za mamkou do nemocnice a nakup. takze dneska toho mam hodne. na ulici si lehnu k telce a uz nevstanu. snad do ctvrtka vydrzime a budeme mit s anickou narozky spolu. :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
mabe tak to určitě je fajn, taky bych chtěla chodit s Kubíkem, ale musím si pozjištovat kam. A hlavně kde je to nej, aby nás to oba bavilo :slight_smile:.....No určitě bude fajn když si pokecaš s maminama a děti si pohrajou:slight_smile:
9. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
tak to ja nase centrum mam uz vyzkouseny z predporodnich kurzu a tak. :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
mona,cvico s mimi,se cvici,rikanky se rikaj a taak...a pak na power jogu s hlidanim-hlida tam kamoska
9. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
mabe gratuluju ke kontrole :wink:
9. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
car, dekuju, ale dala me zabrat nase slecinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
carcul aha, ale na tu power jogu budeš chodit jenom ty ne? A malou tam budou jen hlidat. Já bych asi jogu nedala, ty ohyby a ták :grinning:....přemyšlím na co chodit, aby se trochu spevnila, sice všichni řikají jak vypadám super jako bych nerodila, ale břicho mám a docela dost vytahaný, tak nevím co je nejlepší. Hlavně bych chtěla zhubnout ještě 5 kg minimálně a nevím jak na to, nějak už to jde pomalu :sweat_smile: ....

mabe tak to máš supr....
9. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
monako, jojo, uz tam ty lektorky znam, prostredi, atd. je to super zarizeni. :slight_smile: mam jednoduchej spoj. nastoupim na salinu a za 7 minut bez prestupu jsem tam a to tam jezdi i nizkopodlazni tramvaj, hec. :grinning: :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
mabe no joooo, to se někdo mááá :grinning: , to my budeme jezdit autem, tak mi je to celkem jedno heč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, ale nejprv musíme nějaké koupit :unamused: , dneska se byl přítel znovu koukat na auto a zase se mu nelibilo, takže bůh ví jestli nějaké vybere :sweat_smile:
9. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
mabe-nadhernyyyyyy darcek :grinning:
9. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
moni, jojo, snad to tak vyjde. :wink:
9. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
mona..no na tu sama a pak na to mimi cvico..ta power joga je super na spevneni,chodila jsem pred tehu(ale ted budu jinam s tim hlidanim)ale jak jsem chodila tak to ta holcina mela dost namahavy,rychly a akcni(delala i hodinu pro chlapy sportovce)zensky rikali ze u ni fakt zahul,ale super..kamoska rikala kdyz sla se mnou ze 4hodky ve fitku bez prestavky ji nedaj tak zabrat :grinning: ale tahle to mela fakt udelany tvrde,myslim ze to jinde takovy nebude
9. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
carcul tak to bych asi nedala, když jsem 9 měsíců nic nedělala a seděla na zadku :grinning:...já musím pomaličku začít at to potom udychám.....nevíš něco o tom, že když se moc posiluje tak hořkne mlíko??? mám proto docela strach najet na to cvičení brutálně, aby mi to teda Kubík pil.
9. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
mona..nevim,ale myslim ze to nebude tak horky
9. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
uff tak kubík konečně usnul, byl už nějaký mrzutý. Rochnali jsme se ve vaničce :slight_smile: ....ted čekáme na tatku až přijede z cest...
9. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jdu Vás jen pozdravit, máme toho nějak poslední dobou dost, tak jsem pořád v jednom kole.
A dnes máme termín a pořád nic :frowning2: A to jsme včera ušli kus pěšky, že jsem už nemohla, celé dopol. i odpol. na nohách ty jsem večer necítila a bříško pobolívalo, ale ted je zase klid. Zítra poslední ko a to jsem myslela, že už to nějak dáme a nebudu tam moct jít :angry:
No naší princezně se nějak ven nechce, je jí dobře v teple :sweat_smile: A pokud mě dr. nechají přenášet, tak mě trefí :confounded:
Za chvíli jedem zase vyřizovat a pořád dokola, už mě to normálně nebaví.
10. bře 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak v noci jsem spala jako zabita. ale stejne se citim ospale. uz se tesim si lehnout po o. :slight_smile: pomalicku me dochazi, ze za 8 dni budu mamina. :wink: uz se moc tesim na prdolku. dneska bych chtela vyzehlit. mam vyprany dve pracky. tak pomalinku to za celej den vyzehlit. na obed budu delat rizoto. to delam z veprovky, takze je to rychlovka - osmazit cibulku, pak oprancit ryzu, dat konzervu a zalit vodou a voda se vypari a je to. :slight_smile: to bylo gastronomicky okenko. :slight_smile:

moni, tak at se mala prodere dneska ven. :wink:
10. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
tak ta nase slecinko se dneska hejbe mooooc. vcera delala fory a dneska bude delat rodeo :wink:
10. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
:grinning: to je jasný ne, je doma tak bude akční. včera byla unavená že jsi musela do zimy :slight_smile:

Já jsem dneska nějaká akční :grinning: , malej nakrmenej a spí, oběd komplet hotovej, Viki si ještě vymyslel buchty tak pekárna právě zadělává těsto :slight_smile: . To budu mít zítra bez práce. Ještě tady byla poštačka s papírem ze sociálky a ještě čekam telefon z PPL :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
marki, asi jo, ale kdyz potrebuju, tak nic a dneska by se prokopala ven. vzdycky kdyz zacne radit, tak se pozoruju, jestli neco neprdne. me se blokuje kostrc, tak tam vzdycky neco tak rupne a ja cekam. :grinning: ty ses teda fakt akcni. ja musim umyt nadobi a dat varit rizoto a jeste nic jsem neudelala
10. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
taky už nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning: . myslim že v 39tt už bych taky nic nedělala. ale jsme doma sami tak to šlo nějak samo. tim že tomík spal tak jsem hned v 8 ráno začla vařit :wink: . Já jsem zase vždycky se bála jít nakoupit, co kdyby mě venku rupla voda a pak v tom mrazu jít domů a neměla bych ani v čem ject do porodky :grinning:
10. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
marki, ja taky uz nechci chodit po venku sama. :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Já ani moc nechodila, přece jenom u nás nikdo chodníky neudržuje a docela jsem se bála abych někde nespadla, to se mě stalo u Vikína a nic moc dobrej pocit jsem z toho neměla :frowning2: , takže pokud jsem nemusela tak jsem fakt nikam nešla :wink:
10. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
tak nadobi umyty, tedka udelat papani a hotovo, potom spanek po obedovy, na ten se moc tesim
10. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
kde mame dalsi tehu a maminy?
10. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Tak asi rodí :wink: a maminy kojí :slight_smile: . Já za půl hodiny jdu na ty buchty a snad Viki nebude chtít moc pomáhat, protože to nevim jak by to dopadlo :slight_smile: aby z toho nebyla jedna velká tvarohová buchta :grinning:
10. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

jak je? Co nového?? Já jsem ted momentálně na nervy. Štve mě tchyně, od té doby co je malý na světě tak do mě hustí at dávám malému čaj a já pořát, že né, že kojení stačí a i toho se napije. Navíc mu to nebudu dávát přes flašku, protože to by si na ní mohl zvyknout a už by mi nechtěl pít z prsa. Tak pořát bojujeme a já pořát odolávám. Jenže zítra bych potřebovala jít do školy a přítel chce, at dám malého ke tchyni, prý má volno. No jenže nevím jak mu mám vysvětlit, že si nepřiji, aby ona hlidala. Samozřejmě bych jí dostříkala mlíko a dala ji k tomu střikačku, aby mu to takhle dala, ale jak jí znám tak vytahne flašku co tam má doma od neteři a dá mu to přes ní. Vím, že malému neuškodí čaj, ale jedná se mi opravdu o tu flašku, aby mu to přes to nedávala. jenže to jako bych do hluchého mluvila :frowning2:...no a mám strach, aby se přítel neurazil, že chci radši dát malého mojí mamce. Bože to je situace a já evím co s tm, to radši asi zůstanu doma... :unamused:
10. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
No tohle jsem si užila u Vikína. Sice byl na UM ale čaj jsem taky nedávala a pořád do mě hustila že má chudinka žízeń a podobný blbosti :slight_smile: . teď se s ní už nebavim amam svatej pokoj. ta by nejradši Vikína i v létě navlíkla d bundy aby mu chudáčkovi nebyla zima anedochází jí že on je asi po mě a prostě mu zima neni, to jen ona tahá teplý svetry protože si pořád hlídá co sní a co nejí a pak je jí pořád zima. příteli bych to vysvětlila normálně a pokud tvoje mamča může hlídat tak bych ho dala k ní. je jasný že po stříkačce je to náročnější než vrazit lahev :wink: . U nás je super že manžel je na mojí straně takže co řeknu to tak platí. taky jsem řekla že celý šestinedělí nikdo sem chodit nebude a už jen týden :wink:
10. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
Market no je to děs...vím, že je to náročnější mu to dávat přes stříkačku, ale nechci malého odstavit od kojení, je t ted pro něj nejlepší co může být. A moji mamce nebude dělat problem mu to dát přes tu stříkačku. No uvidím jak to vyřeším, při nejhorším zůstanu doma a půjdu do té školy až příští týden, když bude tchyně v práci a tím pádem tuhle blbu situaci nebudu muset řešit :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky holky,tak se zase na chvilku hlásím.Malý mi konečně usnul.Jsme teď doma sami,taťku jsme poslali na nákup. Holky,já nějak nic nestíhám,přijde mi,že furt jen kojím,nebo uspávám a uklidňuju Lukáška :wink:

Kolik je tu tedy nových miminek? Suny,Maja,já a kdo ještě?

Jinak my jsme byli v porodnici 6 dní,porod byl náročný,ležela jsem tam od soboty na sále a rodila v pondělí.Nakonec pro nepostupující porod a další asi 4 vážné důvody museli udělat císaře,takže jsem si prožila svoje,ale výsledek za to stál :slight_smile: :dizzy_face: Je to broučínek :wink:
10. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.