• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Cipísku až takhle dlouho tě nechali trápit :unamused: . To malýmu asi padali ozvy ne že tě nakonec udělali císaře. takže jsme na tom podobně já si jen ušetřila to trápení klasickýho porodu :wink: . jak byl malej velikej :wink: , jinak jsem koukala a je pěknoučkej :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
Moni asi tak. U mě to prostě nedopadlo, jinak bych taky radši kojila :wink: . zase by bylo docela blbý malýho odstavit kvůli něčí pohodlnosti a je jasný že z lahve by mu to teklo líp takže je jasný že pak u prsa by moh začít zlobit :unamused:
10. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky zdravím....
cipísku gratuluji
my se máme fajn moc nedočítám jen jsem četla něco o menstruaci tak já jsem kojila Sofíka do 15 měsíců a menstruaci jsem neměla ani jednu a otěhotněla jsem když ji byl rok takže možné je všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Market,bylo víc důvodů proč udělat císaře,ale hlavně,že je to za mnou a malý v pořádku.Vážil 2,80 a měřil 48 cm.

Míšo,já taky gratuluju k Sebíkovi :wink:
10. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
market přesně tak, chudák by byl celý zmatený, že mu to šlo chvilku dobře a pa zase ne.

Ahoj Cipis, taky mám pocit, že nic nestíhám, ale naštěstí je Kubík hodnoučky, ted půjdeme na prochajdu, potřebuju na poštu :slight_smile:

Ahoj Míšo, no to jsem se ptala já na tu menstruaci, hlavně mi přišlo divné, že jsem přestala krvácet očistky jen jsem špinila a po tydnu jsem ted zase začla krvácet a to docela dost, tak jsem se ptala jestli to není menstruace, nevěděla jsem, že při kojení nebyvá... :wink:
10. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Cipísku tak to byl drobek vi´d, to na fotce bych to viděla že měl spíš hodně přes 3kg :wink: . Hlavně že jste oba v pořádku, oni někdy nastanou problémy během pár minut a pak je fajn když to jde vyřešit císařem.

Moni asi tak, prostě si trvej na svém. jinak nevim co jsi řešila s MS ale jesstli jsi ještě v šestinedělí tak to budou jen ty očistky. J8 kolikrát kolik dní nic a pak zase trošku, už mě to nějak nebaví. Asi jsem si v těhu odvykla :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
monako, co se do toho se..., ze? :unamused:
10. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
my sme tedka spinkaly 2h, a uzivaly si zatim klidu. :slight_smile: uvidime, jak to zvladnu, no budu muset. tedka se chvilku budeme probirat a pak snad zacnu zehlit.
10. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
moni, ja te vidim. :slight_smile: jak je mamino?

tedka na jedne diskuze me holky rikaly, ze mam jet po prasknuti vody ihned do porodky, nejlepe sanitkou, aby pry nevyskocila nozicka , tak me nejak prepadl strach. mam manzela 10 minut z domu v praci, tak si myslim, ze bych mohla jet normalka autem, ne?
10. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Mabe klid, kdyby rupla plodovka tak se v klidu osprchuj, obleč a jed autem do porodky, zase takový drama to nebude :wink: . Spíš jde o infekci a proto to chce ject do porodky včas, ale plno mamin ani voda nerupne takže klid, sanitkou bych jela jen v nejnutnějšim případě :wink:
10. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
marki, taky si rikam, ze neni proc plasit. stejne nez sanitka dojede, mozna by dojela pozdeji nez manza. ten je tady za chvililinku - tech 10 minut a kdyz pojede rychleji tak min. :wink: ja se teda setrim, tak doufam, ze aspon do toho uterka na ko vydrzime. kdyby to vypadalo jinak, tak by me to dr. snad rekl, i kdyz situace se asi muze hnedka zmenit. a jak to je s kontrakcema? ja zadny poslicky nemam, takze asi az me bude bricho bolet, tak radsi pojedu.
10. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
tedka jdu chvilku zehlit do 18h a pak mam basketbal v telce, tak uz se natahnu s nohama nahore :slight_smile: . dam si kakajicko s krajickem chleba s pastikou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
ahojte
tak vsetky este cele?
ja som dnes na rozpadnutie pravy klb mna tak boli ze sa mi niekedy podlomi noha :frowning2:
10. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
ahoj moni, jojo zatim cely a trosku nerviky, kdyz si me prectes.
10. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Asi tak. Sanitka klidně přijede za 20 minut a to bude manžel rychlejší, než se osprchuješ tak bude doma. Záleží jaký máš nález ale taky se to může změnit ze dne na den. Já poslíčky neměla žádný a doktor řek že nález je že bych sama neporodila, možná ve 42tt :slight_smile: . Takže s kontrakcema neporadim, ale každej mě říkal že bych to poznala. Prý je to jako silná bolest při MS :wink:
10. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
idem si precitat
10. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
marki, nechame se prekvapit. kabelu nachystanou mam, takze jakmile to prijde bud voda nebo bolesti, tak radsi jedeme.

moni, jinak mala uz dost tlaci. kdyz dela boule hlavou a to dela skoro porad, tak to i boli, jak se natahuje ta kuze. kdyz se protahuje nohama, tak me tlaci dolu a do strev a to taky nic moc. vzdycky cekam ten proud vody. :grinning:
10. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
mabe-u mna je malicky celkom kludny len niekedy
a nemaj strach ked to na teba pride nestresuj vies kolko toho ludia narospravaju hlavne klud
10. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
mozna je lepsi poloha hlavou dolu, i kdyz tebe muze kopnout do zeber. ale ta hlava vzdouvajici, to je fakt nekdy mazec, cekam kdy se ta kuze protrhne
10. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
holky, jdu uz fakt chvilku zehlit :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
mabe-nechces aj ku mne prist pozehlit???heheh
10. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
tak rebra mna bolia niekedy faaaak pekne :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Tak za sebe můžu říct že příčná poloha byla naprosto super, nikde nic netlačilo, fakt paráda. Ted jse v noci měla pocit že ani na WC nedojdu. Takže každá poloha má svoje :wink:
10. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
moni, budu mit co delat s tim mym pradlem. tedka si davam po 10 minutach pauzu :grinning:

marki, jasnacka, kazda poloha je jina a vzdycky tlaci mimisci, vzdyt tam uz maji malinko mista.
10. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
ahoj holky..

mona,bud bych to priteli vysvetlila a nebo radsi zustala doma
10. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
právě že Viki jak byl v příčce tak to bylo super i když zase ta příčná je prý dost nebezpečná :unamused: , ale jak byl teď tomík hlavou dolů, sice doktor v porodce říkal že porodní cesty vůbec nejsou připravený tak teda tlaky to byly fakt dobrý a v noci jak jsem dýl ležela tak jsem sotva lezla :unamused: . přece jenom ten poslední měsíc je asi nenáročnější. A čím je mimís větší tím větší tlak je a je asi jedno jestli dole tlačí hlavička nebo zadeček :wink: .

My za chvíli jdeme koupat, to bude zase řev :slight_smile: , koupu jen ob den a kvůli vlasům musim, protože mě pak přijde že se mu ty vlasy mastí :unamused: tak ob den musíme :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
marki, jojo, ten posledni mesic je mazec a to ja nemam zadny bolesti jako poslicky a tak.
10. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
mabe-to zvladneme uz aj ked ty to mas lepsie ze uz vies kedy mas porod :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
moni, nejak me to uklidnilo, ze to mam "jisty". jasne, ze nic neni jisty, ale ...

holky, mate doma nejaky specialni obleceni na kojeni? nejaky ty tricko s rozepinam a tak? ja premyslim si neco takovyho koupit. jinak mam jenom jednu kojici podprdu, furt si rikam, ze si koupim jeste jednu obycejnejsi, ale nejak se me do obchodu nechce. musite ji nosit i na doma?
10. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
mabe ja mam jen jednu tez a jinak na doma pouzivam tehu podprdu(takova jako sportovni)je mi pohodlnejsi..a zadny obleceni na koj.nemam
10. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.